ArmyOriginal / Blog / Vybavenie / Multifunkčná šatka, MIL-TEC®

Táto recenzia bude venovaná multifunkčnej šatke značky MIL-TEC®. Ide o jednoduchú šatku, prakticky jeden pás látky zošitý tak, aby vytvoril akýsi tunel. 

 

 

 

 Šatka na originálnom podklade od výrobcu

 

 

MATERIÁL: 

 

 

Čo sa týka materiálu, šatka nie je nijak náročná ani komplikovaná. Výrobca použil 100% Polyester elastický v dvoch smeroch. Tento materiál zabezpečuje elasticitu a teda lepšie prispôsobenie. V praxi je šatka veľmi jednoduchým avšak efektívnym doplnkom, navyše je ľahká, nenáročná na údržbu či skladovanie. Spoločnost MIL-TEC® ju vyrába vo viacerých farebných prevedeniach. Veľkosť je univerzálna. 

 

 

 

Šatka roztiahnutá na bežnú dlžku

 

 

 

POUŽITIE:

 

 

Ako nám napovedá už samotný názov, šatka je multifunkčná čo je skutočne pravda. Už na samotnom podklade, na ktorom Vám šatka príde, je vyobrazených hneď niekoľko spôsobov použitia, aj s jednoduchým návodom. Okrem výrobcom určených spôsobov použitia, som ja osobne našiel minimálne tri ďalšie. Ako prvé  je možnosť použiť šatku k maskovaniu ostrých hrán a proporií zbrane, čím mám na mysli hlavne odstreľovacie pušky, optiky a podobne. Ďalšie využitie je ako núdzový elastický obväz a v neposlednom rade aj fixácia zlomenej končatiny. 

 

 

 

Možnosti nosenia šatky dokazujú jej všestrannosť

 

 

 

Návody na zadnej strane podkladu sú ľahko pochopiteľné

 

 

 

Šatka zrolovaná na šál alebo čelenku

 

 

 

Mnou vyrobená čiapka, na prvý pokus to nie je zlé

 

 

 

Čiapka z multifunkčnej šatky MIL-TEC®

 

 

ZÁVER:

 

 

 

Multifunkčná šatka od MIL-TECu je naozaj multifunkčná, nezaberá veľa miesta, je ľahká, skladná a preto je výborným doplnkom do každej tašky. Či už pôjdete na túru a pri letnej búrke budete potrebovať čiapku, alebo radi lyžujete a chcete si chrániť tvár pred vetrom a mrazom, táto šatka Vám pomôže. Samozrejme nesmiem zabudnúť na svoj obľúbený šport, airsoft, kde je vždy lepšie mať chránený krk, uši a tvár. Zásahy do uší a krku bolia a zlomené zuby sú celkom drahá "sranda". Ako sa vraví, za málo peňazí, veľa muziky. Ak Vás šatka zaujala nájdete ju na tomto linku: 

bit.ly/MilTec_multifunkcna_satka

 

 

K šatkám mám pre Vás aj krátke video, je v ňom aj návod ako vyformovať čiapku, takže verím že Vás zaujme.

 

 

 

 

 

Verím že Vám recenzia troška objasnila, všestrannosť šatky a ďakujem za Váš čas a záujem.

 

 

 

Multifunkčná šatka, MIL-TEC®
07.09.2015
Jakub Kuna

Recenzie

Zobraziť Komentáre
Facebook
Pinterest
YouTube
Blog