ArmyOriginal / Blog / Vybavenie / Impact Pro, rukavice s neobyčajnou odolnosťou!

Pracovné rukavice od Mechanix Wear sú špičkovým výrobkom pre ťažkú prácu. Dokonale ochránia ruky a zaistia pohodlný úchop. Samozrejmosťou sú aj kvalitné materiály. Model Impact Pro len dokazuje že Mechanix Wear vedia čo robia. 

 

 

 

Rukavice Mechanix Wear model Impact Pro sú ľahké, odolné a praktické rukavice k ochrane rúk pri práci. Výrobca ich dodáva vo veľkosti 8-12, takže nájsť svoju veľkosť by mohol takmer každý.

 

 

 

 

Výberom kvalitných materiálov Mechanix Wear dosahuje špičkovej kvality v celosvetovej konkurencii. Impact Pro sú primárne určené na prácu avšak vďaka protišmykovým plôškam sa v nich bude dobre držať aj zbraň.

 

 

 

Dlaňová časť Impact Pro je zo syntetickej kože, s mäkkými penovými vankúšikmi s materiálom EVA. Ten pohlcuje nárazy či už nástroja alebo zbrane. Silne polstrovaný je aj ukazovák z vnútornej strany. Na palci je veľká protišmyková plocha gumy.

 

 

 

Rukavice nemajú na zápästí suchý zips ale jednoduchú gumičku, podobne ako model Fastfit. Tento prvok je síce jednoduchý ale účinný a umožňuje rýchle nasadenie či zosadenie rukavíc. Väčšia časť rukavíc okolo zápästia je sieťkovaná a dobre vetraná.

 

 

 

Ochranu prstov zabezpečujú pásiky termoplastickej gumy, sú ohybné a neprekážajú pri pohyboch prstov. Konce prstov sú protišmykové,  boky prstov tvorí elastický Spandex. Vrchná časť prstov je z dobre vetraného materiálu, takže ruky sa pri práci nebudú potiť.

 

 

 

Na snímke vyššie môžete dobre vidieť pásik Impact Guard®, ktorý chráni kosti ruky. Ide o tvrdší gumovo-plastový pásik, je mierne ohybný avšak nie až do takej miery ako ochrana prstov. Poskytuje ochranu pri páde nejakého predmetu na ruku z hornej strany.

 

 

 

Detailný záber na väčšiu časť dlane. Svetlé vankúšiky sú plné peny EVA, tlmia nárazy a tým chránia ruku. Tmavý čierny materiál je silne protišmykový, zaručuje pohodlná a istý úchop aj mokrých nástrojov

 

 

 

 

Konce prstov sú rovnako z protišmykového materiálu, vďaka tomuto designu dokážete v rukaviciach vykonávať aj jemnejšie práce, napríklad uťahovanie skrutiek, montáž menších prvkov a podobne. V teste zručnosti rukavice dosahujú štvrtú úroveň z piatich, je v nich možné dvihnúť časti o hrúbke 6,5 milimetra.

 

 

 

 

Rukavice model Impact Pro sú veľmi pohodlné a nie sú ani najškaredšie na pohľad. Mechanix Wear stále vyvíja nové modely s rôznym určením a posúvajú tým hranice. V súčasnej dobe pri pomere cena/kvalita asi nemajú konkurenciu.

 

 

Ak Vás rukavice Impact Pro zaujali, nájdete ich aj na stránke na tomto odkaze:

bit.ly/Rukavice_Impact_Pro_Mechanix 

 

 

K rukaviciam Impact Pro som pre Vás pripravil aj krátku video recenziu:

 

 

 

 

 

Pevne verím že sa Vám recenzia páčila a zároveň ďakujem za Váš čas pri čítaní článku.

 

 

 

Impact Pro, rukavice s neobyčajnou odolnosťou!
15.08.2015
Jakub Kuna

Recenzie

Zobraziť Komentáre
Facebook
Pinterest
YouTube
Blog