Slušné stolovanie v prírode? Žiadny problém s kempingovým boxom Wildo
20.09.2015
Jakub Kuna

Wildo® kempingový box je ľahká a praktická pomôcka do prírody alebo na chatu. Váži doslova pár gramov a nezaberá ani veľa miesta v ruksaku, takže je ideálnym spoločníkom na stanovačku alebo survival.

Praktická kapsa Bandicoot, spoločník do mesta aj do prírody
18.09.2015
Jakub Kuna

Helikon-Tex® vyrába vysoko odolné produkty medzi ktoré najnovšie patrí aj kapsa okolo pása Bandicoot. Nenápadná kapsička je vyrobená z materiálu Cordura®, plastu Duraflex® a zipsov YKK®.

Extrémny objem ruksaka Raccoon 85l od Wisportu
12.09.2015
Jakub Kuna

Článok je zameraný na výhody a možnosti, ktoré nám ponúka Wisport vo svojom modele Raccoon 85l s prídavnými kapsami. Ide o veľký vojenský batoh s objemom 85 litrov a je teda určený k veľmi dlhým pochodom. 

Multifunkčná šatka, MIL-TEC®
07.09.2015
Jakub Kuna

Táto recenzia bude venovaná multifunkčnej šatke značky MIL-TEC®. Ide o jednoduchú šatku, prakticky jeden pás látky zošitý tak, aby vytvoril akýsi tunel. 

 

Ruksak Raccoon 65l ideálny spoločník na dlhé pochody
09.09.2015
Jakub Kuna

Tento krátky článok je venovaný ruksaku Raccoon 65l s prídavnými kapsami od spoločnosti Wisport. Ide o model z produkcie Military časti Wisportu a je teda určený hlavne pre profesionálov alebo náročnejších užívateľov.

Aj na dlhšie túry má Wisport odpoveď, ruksak Wildcat 55
04.09.2015
Jakub Kuna

Dnešná recenzia je venovaná ruksaku model Wildcat 55 od spoločnosti Wisport. Ide o stredne veľký batoh s objemom 55 litrov a rozsiahlou možnosťou rozšírenia pomocou molle systému. Vďaka premyslenej konštrukcii a kvalitným materiálom sa na trh dostal prvotriedny ruksak.

Model Fastfit od Mechanix Wear
03.09.2015
Jakub Kuna

Tento článok je venovaný rukaviciam model Fastfit od spoločnosti Mechanix Wear. Mechanix sú popredným výrobcom ochrany rúk na svete a ich výrobky sa tešia obľube medzi ozbrojenými silami, pracovníkmi či laickou verejnosťou. 

Výhody modelu The Original od Mechanix Wear
02.09.2015
Jakub Kuna

Dnešný článok sa zameriava na celkovú konštrukciu a výhody najstaršieho modelu rukavíc od Mechanix Wear®. Model The Original je odskúšaný v praxi, či už na rôznych bojiskách alebo pri práci a stále ide o jeden z najžiadanejších druhov rukavíc, o čom svedčí aj rozrastajúca sa paleta farieb v ktorých sa vyrábajú.

Pomocník na lov? Woodcraft 35 od Wisportu
26.08.2015
Jakub Kuna

Dnešný blog je venovaný ruksaku Woodcraft 35l od poľskej spoločnosti Wisport. Tento model je z divízie Hunting a ako vyplýva z názvu ide o produkt špecializovaný pre poľovníkov. Woodcraft má najbližšie k armádnym modelom výrobcu.

Mechanix Original VENT, rukavice s dokonalým vetraním
25.08.2015
Jakub Kuna

Tento článok je venovaným plne ventilovaným rukaviciam od spoločnosti Mechanix Wear a to konkrétne modelu VENT. Ide o špeciálny kúsok, nakoľko rukavice sú kompletne perforované pre dokonalé vetranie pri dlhšom nosení.

Výhody modelu Silver Fox 30l od Wisportu
24.08.2015
Jakub Kuna

Článok je zameraný na stredný ruksak Silver Fox s objemom 30 litrov od spoločnosti Wisport. Rovnako ako väčšina Wisport produktov je aj tento model vyrobený v najvyššej kvalite z odolných materiálov. 

Istejší úchop? Viac ako s rukavicami GRIP od Mechanix to nejde.
23.08.2015
Jakub Kuna

Dnešný článok je venovaný rukaviciam  Original GRIP od spoločnosti Mechanix Wear, ide o špecialitu v produkcii Mechanix. Ako je jasné už z názvu, tento kúsok zlepšuje úchop a dodáva istotu pri manipulácii s nástrojmi.

Model Sparrow 20 od Wisportu do mesta aj na výlety.
22.08.2015
Jakub Kuna

Tento článok sa bude venovať ruksaku Sparrow s objemom 20 litrov od spoločnosti Wisport, ide o všetranný ruksak menších rozmerov, takže je ideálny na denné nosenie či už do práce alebo len tak po meste.

Rukavice M-PACT od Mechanix Wear? Časom odskúšaná kvalita!
20.08.2015
Jakub Kuna

Tento blog je venovaný rukaviciam od Mechanix, konkrétne modelu M-PACT. Modelová rada M-Pact je v súčastnosti až po model M-Pact3 a zaručuje maximálnu ochranu rúk pri taktickom využití. Rukavice od spoločnosti Mechanix Wear sú vrcholom kvality a designu v celosvetovom meradle.

Military ruksak od Wisport-u Raccoon 45l
19.08.2015
Jakub Kuna

Spoločnosť Wisport produkuje kvalitné vybavenie pre armádu, lov aj outdoor a ruksaky predstavujú takpovediac hlavnú časť ich ponuky. Model Raccoon s objemom 45l je prvotriedny armádny ruksak na stredné trasy z odolného materiálu Cordura®.

Point-5 od Mechanix-u, rukavice s najvyššou citlivosťou.
17.08.2015
Jakub Kuna

Rukavice Point-5 od Mechanix Wear poskytujú dosť zásadnú výhodu a síce veľmi vysokú citlivosť, nakoľko majú dlaňovú časť hrubú len 0,5 mm. Celý názov modelu je The Original 0,5 mm Covert a rukavice sú v skutku výbornej kvalite.

Radi leziete po skalách? Pomôže Vám špeciálny ruksak Wisport Extreme Climber.
16.08.2015
Jakub Kuna

Tento blog je venovaný špeciálnemu lezeckému ruksaku Extreme Climber od spoločnosti Wisport®. Ruksak s objemom 40l postačuje na stredne dlhé lezecké trasy. Designovo je navrhnutý tak aby bol ľahko prístupný a zároveň dostatočne odolný.

Impact Pro, rukavice s neobyčajnou odolnosťou!
15.08.2015
Jakub Kuna

Pracovné rukavice od Mechanix Wear sú špičkovým výrobkom pre ťažkú prácu. Dokonale ochránia ruky a zaistia pohodlný úchop. Samozrejmosťou sú aj kvalitné materiály. Model Impact Pro len dokazuje že Mechanix Wear vedia čo robia. 

Švédska klasika a spoľahlivosť noža Mora Classic 2
14.08.2015
Filip Pajunk

Tento článok je venovaný švédskemu univerzálnemu nožu Mora Classic 2.

Ste profesionál? Pozrite si M-Pact 2 od Mechanix Wear
13.08.2015
Jakub Kuna

Dnešná recenzia je venovaná špičkovým taktickým rukaviciam M-PACT 2 od spoločnosti Mechanix Wear®. Profesionálne, kvalitné  rukavice z výberových materiálov s dokonalým designom.

S rukavicami Original 4X od Mechanix Wear, nie je žiadna práca problém.
10.08.2015
Jakub Kuna

Tento blog sa venuje pracovným ochranným rukaviciam od spoločnosti Mechanix Wear®, konkrétne modelu Original Material 4X so zvýšenou odolnosťou pre dlhodobé používanie pri práci.

Čo nám prináša Wisport s modelom Scroll?
08.08.2015
Jakub Kuna

V tejto recenzii Vám priblížim outdoor ruksak od spoločnosti Wisport. Model Scroll s objemom tridsať litrov je ideálnou voľbou na kratšie výlety. Poskytuje dostatok priestoru a značnú kvalitu, čím poteší nejedného aktívneho užívateľa.

V jednoduchosti je krása, model FASTFIT od Mechanix Wear
07.08.2015
Jakub Kuna

Táto recenzia sa venuje najjednoduchším rukaviciam z produkcie spoločnosti Mechanix Wear a to konkrétne modelu Fastfit Infinity vo farbe Mossy Oak. Fastfit je model pre rýchle a jednoduché použitie, určený pre zákazníkov s obľubou v jednoduchých riešeniach.

Aké sú výhody čiernej vrstvy na čepeli noža ?
07.08.2015
Filip Pajunk

V krátkom článku Vám opíšem výhody ochrannej vrstvy, ktorá sa používa na čepeliach nožov.

Výhody M-PACT 3 od Mechanix Wear
06.08.2015
Jakub Kuna

Krátka recenzia k rukaviciam M-PACT3 od spoločnosti Mechanix Wear. Ochrana rúk je podstatná, bez rúk sa ťažko robí čokoľvek. Kvalitné pracovno/taktické rukavice z odolných materiálov sú základom výstroje.

Kvalita od Direct Action v podobe ruksaka GHOST
30.07.2015
Jakub Kuna

Pri výbere ruksaka ide o proces plánovania, nakoľko ruksak nepatrí k veciam, ktoré si kupujeme na jednorázové použitie. Je dobré vedieť čo si máme všímať a čím napríklad výrobca obohatil svoj výrobok oproti konkurencii. Táto recenzia sa venuje veľmi kvalitnému ruksaku Ghost od spoločnosti Direct Action®.

Ako predísť mokrej obuvi a doráňaným nohám? Jednoducho, s návlekmi Yeti
27.07.2015
Jakub Kuna

Tento článok bude o návlekoch Yeti od spoločnosti Wisport. Každý z nás pozná pocit, keď ho pri túre či tréningu niečo prekvapí. Návleky Yeti sú vhodné ako na turistiku a lov tak aj pre profesionálov. 

Prvú pomoc netreba zanedbávať!
27.07.2015
Jakub Kuna

Dnešná recenzia Vám priblíži kapsičku prvej pomoci od spoločnosti Wisport. Lekárnička je dôležitou súčasťou vybavenia, hodí sa do každej situácie.

Duchovia lesa alebo maskovací oblek Ghillie v praxi
18.07.2015
Jakub Kuna

Dnešný blog bude o maskovacom komplete Ghillie suit od spoločnosti Helikon-Tex®. Tento oblek je preslávený používaním u odstreľovačov, mnoho ľudí ho pozná z filmov či hier. Dokonalé maskovanie do prírody, na lov, na airsoft.

Vychádzka na ľahko s taškou Foxtrot Direct Action®
16.07.2015
Jakub Kuna

Tento blog bude venovaný taške alebo ak chcete brašni Foxtrot od výrobcu Direct Action. Kapsa je ľahká no priestranná a zaujme už na prvý pohľad dizajnom aj kvalitou.

Pripravený na výlet aj na boj s ruksakom Raccoon od Helikon-Tex
11.07.2015
Jakub Kuna

V tejto recenzii by som Vám rád priblížil možnosti a spracovanie 20L batohu model Raccoon, od spoločnosti Helikon-Tex. Do rúk sa mi dostala verzia vo farbe Poland Woodland a už po pár okamihoch som si ju zamiloval. 

Ako nosiť zbraň v lete? Nemea Gun pouch!
09.07.2015
Jakub Kuna

Dnešnou recenziou by som sa chcel zaujať skôr strelcov, držiteľov ZP, nakoľko sa mi do rúk dostala kapsa Nemea Gun Pouch od spoločnosti Pentagon®. Ide o kapsu nenápadnej konštrukcie s civilným výzorom, takže nič neprezrádza jej pravý účel.

Aké sú novinky od spoločnosti Pentagon®? ... A čo kapsa EDC?
06.07.2015
Jakub Kuna

Dnešná recenzia bude zameraná na hlavné klady a zápory EDC kapsičky od spoločnosti Pentagon®. Jednoduchý, účelný a praktický doplnok, či už na batoh, brašňu alebo taktickú vestu.

Aké sú výhody noža Mora Companion F Rescue?
03.07.2015
Filip Pajunk

V tomto článku sa dozviete viac o výhodách zúbkovanej čepele na noži s názvom Companion F Rescue od švédskeho výrobcu Mora of Sweden. Urobil som pre Vás aj krátke video.

Taktické rukavice USM, Helikon-Tex®
22.04.2015
Jakub Kuna

Tento článok, bude zameraný na taktické rukavice USM od spoločnosti Helikon-Tex®. Moderný dizajn rukavíc a použitie kvalitných materiálov, je pri výrobcovi Helikon-Tex®  samozrejmosťou, rovnako ako výsledná kvalita produktov.

Kapsička prvej pomoci, PENTAGON®
27.03.2015
Jakub Kuna

V tomto článku Vám chcem priblížiť kapsičku prvej pomoci od spoločnosti Pentagon®. Na prvý pohľad je jasné že ide o lekárničku.  Kompaktný, malý medical kit vhodný aj do taktickej vesty či motorky. Kapsička je samozrejme plná vybavenia na prvú pomoc, čo môže prísť niekedy vážne vhod.

 

 

 

Bezprstové taktické rukavice HFG, Helikon-Tex®
27.03.2015
Jakub Kuna

Dnešný článok bude venovaný taktickým rukaviciam HFG od spoločnosti Helikon-Tex®. Názov bezprstové nie je celkom presný, nakoľko už zo skratky HFG (Half Finger Gloves) je jasné, že siahajú do polovice prstov. Ide o veľmi ľahké, sympatické rukavice z dielne spoločnosti Helikon-Tex®.

 

 

Kapsa cez hrudník UCB, Pentagon®
07.02.2015
Jakub Kuna

V tomto článku sa Vám pokúsim priblížiť kapsu cez hrudník od spoločnosti Pentagon®. Ide kapsu na každodenné použitie s ktorou nevzbudíte zbytočnú pozornosť na verejnosti. Málokto si všimne že táto kapsa má v sebe vstavané púdzro na pištoľ.

Ruksak DUST, Direct Action®
07.02.2015
Jakub Kuna

Tento článok bude o ďalšom zo série ruksakov od spoločnosti Direct Action®, konkrétne o verzii Dust. Ide o malý, jednodňový batoh, určený pre každého, kto má rád kvalitné veci a je tak trocha military orientovaný.

Ruksak Dragon Egg, Direct Action®
07.02.2015
Jakub Kuna

 Dnešná recenzia bude venovaná ruksaku Dragon Egg od spoločnosti Direct Action®. Spoločnosť Direct Action mala, aj má blízko k Helikonu a teda je tam istá garancia, že ide o vysoko kvalitné výrobky. Na recenziu sa mi dostal ruksak vo farbe Pencott Snowdrift, ktorá ma doslova uchvátila.

 

 

Vodeodolná taška DRY EFI, (PENTAGON)
30.12.2014
Jakub Kuna

Táto recenzia bude venovaná vodeodolnej taške Dry Efi od spoločnosti PENTAGON®. Podľa výrobcu aj predajcu, Vám táto taška ochráni, či už oblečenie alebo elektroniku pred vodou a vlhkom. Každopádne sa jedná o zaujímavý výrobok.

Profesionálne taktické chrániče kolien a lakťov, (ALTA)
30.12.2014
Jakub Kuna

Dnešná recenzia bude o taktických chráničoch kolien a lakťov, alebo ak chcete tak o "kolenačkách a lakťovkách". Spoločnosť ALTA® vyrába taktické chrániče už 35 rokov a jej výrobky sa predávajú po celom svete. 

Hydratačný vak, (PENTAGON)
31.12.2014
Jakub Kuna

Dnes sa mi dostal do rúk jeden z najpotrebnejších doplnkov, ktoré boli navrhnuté a síce hydratačný vak. Ja osobne som veľký prívrženec práve tejto kategórie výrobkov. Počas dlhých pochodov veľmi odceníte kvapku vody, či už v lete alebo zime. 

Ľadvinový neoprénový pás, (LEMIGO)
22.12.2014
Jakub Kuna

Tento článok bude takým krátkym predstavím neoprénového pásu od spoločnosti LEMIGO. Ľadvinové pásy tvoria neoddeliteľnú súčasť výstroje každého, kto musí zotrvať dlhšie v chladnom prostredí, alebo si potrebuje chrániť obličky pred prechladnutím. Aj bývalý členovia SAS hovoria, že dôležitejšie je chrániť si obličky než nohy.

Taktický opasok COBRA FC45 (HELIKON)
24.12.2014
Jakub Kuna

Tento blog bude o taktickom opasku COBRA od spoločnosti HELIKON. Opasok je novinkou na trhu a už na prvý pohľad je jasné v čom sa líši od bežne dostupných modelov. Novinkou je spona opasku, ktorá funguje podobne ako bezpečnostný pás v lietadlách.

Opasok Stealth zdvojený, (PENTAGON)
30.12.2014
Jakub Kuna

V tejto recenzii by som Vám rád predstavil ďalší opasok, tento krát ide o dvojfarebný jednoduchý opasok od gréckej spoločnosti PENTAGON®. Opasok je veľmi dôležitá súčasť, či už šatníka alebo výstroje, čo určite vie každý z Vás.

OPASOK TRAINER RIGGERS
17.12.2014
Martin Hrehuš

V tomto krátkom článku som recenzoval opasok TRAINER RIGGERS od výrobcu Pentagon.

Taktické rukavice STINGER, (PENTAGON)
23.12.2014
Jakub Kuna

Dnešná recenzia bude o nových taktických rukaviciach od spoločnosti PENTAGON®, s názvom STINGER. Neviem či je to úmysel alebo len náhoda ale rukavice sa veľmi podobajú na model Blackhawk SOLAG. Každopádne rukavice zaujmu jednak dizajnom, materiálom ale aj cenou. 

Kapsa cez plece, (PENTAGON)
22.12.2014
Jakub Kuna

Tento blog bude o kapse od spoločnosti PENTAGON®, určenej na nosenie cez plece. Praktický doplnok, so širokou možnosťou využitia. Pohodlne v nej umiestnite všetko čo bežný muž može potrebovať, doklady, peniaze, nôž, mobil aj pištoľ.

Kapsa MOLLE HARNESS 2.0, Pentagon
20.12.2014
Jakub Kuna

V tomto blogu sa budem venovať kapsičke MOLLE Harness od spoločnosti PENTAGON®. Ide o nenápadný doplnok, ľahko pripnuteľný na štandardný systém MOLLE, ktorý je dnes takpovediac v "móde." Tento model sa vyrába v troch farebných prevedeniach, black, olive a coyote. 

Kapsa na zbraň MOLLE Carier (PENTAGON)
12.12.2014
Jakub Kuna

Dnešná recenzia bude venovaná, z môjho uhľa pohľadu veľmi zaujímavej a praktickej kapse na zbraň od spoločnosti PENTAGON®. Ide o kapsu určenú skôr na nenápadnejšie nosenie a cestovanie. Zbraň je v nej veľmi pekne schovaná a nevzbudzuje dojem nebezpečenstva. 

Taktický popruh LANYARD 2.0 (PENTAGON)
12.12.2014
Jakub Kuna

Tento blog bude venovaný popruhu LANYARD 2.0 od spoločnosti PENTAGON. Kvalitný popruh odcení každý, kto musel stráviť dlhší čas so zbraňou v rukách, či na pochode. Výber správneho popruhu je v celku náročný a nie vždy je nakoniec užívateľ spokojný, preto dúfam že tento článok Vám pomôže zvoliť si ten najlepší produkt.

Púzdro na vysielačku CB, Pentagon
03.12.2014
Jakub Kuna

V tomto článku by som Vám rád priblížil vysielačkové púzdro CB od spoločnosti PENTAGON®. Vysielačka je jedno zo základyných súčastí výstroje, preto je nutné zvoliť nie len správnu vysielačku ale aj púzdro, tak aby boli rýchle dostupné všetky funkcie.

Neoprénové chrániče, Helikon-Tex®
03.12.2014
Jakub Kuna

V tomto článku by som Vám rád priblížil neoprénové chrániče od spoločnosti Helikon, ktoré sú použiteľné ako v ochrana kolien, tak ako aj ochrana lakťov. Vhodné do nohavíc, blúz a taktických tričiek modelov UTP®, SFU, SFU NEXT, CPU®, TCU, ACU, USM.

Taktická vesta THORAX (Pentagon)
26.11.2014
Jakub Kuna

Tento článok bude venovaný taktickej veste Thorax od gréckeho výrobcu Pentagon.  Ide o ľahkú taktickú vestu, vyrábanú v dvoch farebných prevedeniach a síce čiernom a coyote. Vesta má univerzálnu veľkosť a je dodávaná bez kapsičiek. Je to ideálna voľby pre horúce letné dni a dlhé akcie. 

Púzdro UNIVERSAL 2.0 od PENTAGONU
19.11.2014
Jakub Kuna

Táto recenzia bude venovaná pištoľovému púzdru UNIVERSAL 2.0 od spoločnosti PENTAGON. Už na prvý pohľad ma zaujalo hlavne možnosťou uchytenia, hoci v popise je vedené ako opaskové púzdro, je možné upevniť ho vďaka MOLLE systému aj na taktickú vestu či batoh.

Stehenné púzdro MAMBA PENTAGON
15.11.2014
Jakub Kuna

V tomto článku nájdete detailnejší pohľad na stehenné púzdro MAMBA od spoločnosti PENTAGON, ktoré je podľa môjho názoru vhodné nielen pre airsoft či akčné športy ale aj na pracovné využitie pre profesionálov. Ako test som zvolil činnosť, ktorá bola podľa môjho názoru najvhodnejšia a teda airsoftovú akciu. Myslím že všetko sa najlepšie testuje v praxi.

 

Ako spoznáme kvalitnú skladaciu lopatku
09.07.2015
Jakub Kuna

V tomto blogu by som Vám chcel predstaviť skladaciu lopatku od spoločnosti Helikon-Tex. Je to lopatka jednoduchej konštrukcie, funkčná a značne masívna. Vhodná je hlavne na menšie výkopy, zákopy, bunkre a podobne.

Obľúbené farby
Autori
Marek Bôžek

Marketing
Nákup tovaru

Roman Bôžek

Predaj tovaru
Komunikácia so zákazníkom

Martin Hrehuš

Recenzie
Popisy produktov

Jakub Kuna

Recenzie

Facebook
Pinterest
YouTube
Blog