Multicam® vs. "Multicam"
11.02.2014
Roman Bozek

V tomto blogu by som chcel porovnať originál Multicam® s napodobeninami Multicamu, aký je v tom rozdiel, prečo sa vyrábajú a aký výrobcovia ich ponúkajú. Ak môžem povedať, netreba sa báť aj imitácii Multicamu (samozrejme niektoré sú dosť vedľa) a môžete ušetriť euro :).

Ako bude vyzerať nová uniforma US ARMY?
02.06.2015
Martin Hrehuš

Americká armáda nahradí svoje doterajšie uniformy v prevedení AT-Digital (UCP) novým maskovacím vzorom. V článku sa o ňom dočítate viac zaujímavosti.

3 color DESERT na BDU 2.0
28.01.2015
Martin Hrehuš

Nohavice BDU 2.0, ktoré som Vám už predstavil v minulom článku, sme taktiež v našom e-shope naskladnili aj v béžovom, púštnom maskovacom vzore 3 color DESERT. 

Maskovacie vzory
15.12.2014
Martin Hrehuš

V tomto článku nájdete vzory rôznych maskovacích prevedení používaných predovšetkým ozbrojenými zložkami a rôznymi armádami.

Maskovanie PenCott™
08.02.2014
Roman Bozek

V tomto článku by som Vám chcel napísať niečo o maskovaní PenCott™, aké sú používané druhy, do akého prostredia, z akých materiálov sa vyrábajú a aký výrobcovia ich ponúkajú. Mne osobne sa veľmi páči tento vzor, preto som sa trocha o ňom povyzvedal a posunul ďalej.

Maskáče USA krátke rozdelenie
08.02.2014
Martin Hrehuš

V tomto článku by som Vám rád predstavil uniformy, ktoré v súčasnej dobe používajú vojaci Amerických ozbrojených síl. Americké ozbrojené sily sa delia na nasledujúce zložky: US ARMY, US AIR FORCE, US MARINE CORPS, US NAVY. Každá jednotlivá zložka má vlastnú uniformu a vlastný maskovací vzor. 

Maskovanie Kryptek™
15.04.2014
Roman Bozek

Na outdoorovom stretnutí v Norimbergu IWA 2014 som si všimol veľa noviniek, čo sa chystá na Náš trh. Zaujalo ma presnejšie nové maskovanie, ktoré Helikon chystá zaradiť a čoskoro sa objaví. Ide o maskovanie Kryptek™. Viac v článku.

 

Vzor 2007 digital les
16.04.2014
Martin Hrehuš

Nedá sa nám nepovšimnúť, ako sa menia uniformy pre vojakov na celom svete. Legendárne šmuhovaté vzory rôznych maskáči sveta nahrádzajú malé štvorčeky. :-) 

Vzor 2007 digital púšť
16.04.2014
Martin Hrehuš

Tento článok je pokračovaním minulého článku, v ktorom som predstavil maskáčový strih vzor 2007 v prevedení digital les alebo digital woodland.

V dnešnom článku sa pozrieme na tento vzor v druhom prevedení používaného predovšetkým do púštneho, teplejšieho, bledšieho prostredia. Farebné prevedenie má názov digital púšť alebo digital desert.

MARPAT
17.08.2014
Martin Hrehuš

Marpat, skratka pre MARine Disruptive PATtern - maskovací vzor námornej pechoty USMC, je digitálny vzor používaný na uniforme MCCUU. Dlhé desaťročia všetky zložky ozbrojených síl USA používali maskovanie US Woodland (neskôr vznikla aj púštna verzia) na uniforme BDU. USMC ako prvá zložka Ozbrojených síl USA dala "kopačky" dlho používanému maskovaciemu vzoru a strihu BDU Woodland.

 

ARTAXES Farebné prevedenie
05.02.2015
Martin Hrehuš

Článok je zameraný na farebné prevedenie búnd ARTAXES od výrobcu Pentagon.

FLECKTARN
22.10.2014
Martin Hrehuš

V nasledujúcom článku sa dozviete stručné informácie o nemeckej armáde BUNDESWEHR (BW) a informácie o nemeckých maskovacích vzoroch.

Obľúbené farby
Autori
Marek Bôžek

Marketing
Nákup tovaru

Roman Bôžek

Predaj tovaru
Komunikácia so zákazníkom

Martin Hrehuš

Recenzie
Popisy produktov

Jakub Kuna

Recenzie

Facebook
Pinterest
YouTube
Blog