ArmyOriginal

Wisport AKCIA ruksak Crafter + 2ks prídavné vrecká 70L olivový, Wisport

  • Kód produktu: SET-000005
  • Hmotnosť produktu: 2,550kg
206,00 € Cena s DPH
227,90 € Pôvodná cena s DPH

Popis produktu

AKCIA ruksak Crafter + 2ks prídavné vrecká 70L olivový, Wisport

Predmetom akcie sú:
1ks Ruksak Crafter 55L olivový, Wisport
2ks Prídavné vrecko na ruksak Raccoon 7.5L olivové, Wisport

Parametre:

Materiál: 1000D Cordura®
Plasty: ITW Nexus® Duraflex®
Hmotnosť (prádzneho ruksaka): 2,3kg
Rozmer: 65 x 34 x 27 cm
Objem: 55L

Ruksak Crafter od známej značky Wisport, je vyrobený z maximálne odolného materiálu Cordura® 1000D. Všetky plastové časti, sú taktiež značkové, pochádzajú od ITW Nexus a sú z plastu Duraflex®. Crafter má objem 55L a bol špeciálne navrhnutý pre potreby špeciálnych jednotiek, čo ho radí medzi ruksaky aj pre profesionálne využitie.

V prípade že by Vám objem ruksaka nepostačoval, máte možnosť na bohatý molle systém umiestniť rôzne kapsy. Týmto spôsobom je možné zvýšiť objem až na 77,5L a to pomocou troch prídavných vreciek Raccoon 7,5L od Wisportu.

Nosný systém ruksaka Crafter je štandardný FAS+ Military (Full Adjustable System), ktorého výhodou sú dve kovové výstuže, ale aj možnosť maximálneho prispôsobenia užívateľovi. Široký bedrový pás zabezpečuje istý prenos väčšiny záťaže na panvu namiesto chrbta. Tento pás je zároveň možné kedykoľvek vybrať a použiť samostatne.

Medzi výhody ruksaka Crafter patrí aj prepacovaná, rýchlo otvoriteľná vrchná časť, čo umožňuje rýchlejší prístup k obsahu. Na rýchly prístup k veciam v ruksaku slúži aj dvojcestný zips v prednej časti, ten Vám umožní vybrať časť vybavenia bez potreby jeho úplne vybratia a nasledovného opätovného skladania.

GT.ArmyOriginal.Web.Application.DTOs.Requests.CommentForm

Ďakujeme za vašu reakciu

Ruksak Crafter od výrobcu Wisport

Ruksak vo vojenskom prevedení RAL 7013 s možnosťou otváranie z hornej aj prednej časti. Viac nájdeš na fotkách vytvorených v prírode.

GT.ArmyOriginal.Web.Application.DTOs.Requests.CommentForm

Ďakujeme za vašu reakciu

GT.ArmyOriginal.Web.Application.DTOs.Requests.CommentForm

Ďakujeme za vašu reakciu