ArmyOriginal

Wisport AKCIA ruksak ZipperFox + 2ks prídavné vrecká olivový 55L, Wisport

  • Kód produktu: SET-000021
  • Hmotnosť produktu: 2,4800kg
176,50 € Cena s DPH
200,70 € Pôvodná cena s DPH

Popis produktu

AKCIA ruksak ZipperFox + 2ks prídavné vrecká olivový 55L, Wisport

Predmetom ponuky je: (1 balenie)
1ks Ruksak Zipper Fox 40L olivový od Wisportu
2ks Prídavné vrecko Raccoon 7,5L olivový od Wisportu
(Rozmery vrecka: 35x18x14cm, hmotnosť 250g)

Materiál:
Cordura®

Vojenský batoh ZipperFox 40L od Wisportu, je väčšou verziou dobre známeho batohu ZipperFox 25L. Je určený na viacdňové výpravy. Nová generácia tohto takticko-vojenského batoha má extrémne ľahké a odolné konštrukcie, vysokú funkčnosť a inovatívne technológie.

Hlavným rysom tohto unikátneho batohu je prevrátené "U", vďaka tomuto dizajnu získate rýchly a jednoduchý prístup k hlavnej komore zhora, zboku, alebo možnosť úplného otvorenia batoha. Samozrejmosťou je aj možnosť rozšíriť ruksak pomocou prídavných vreciek, objem ruksaka sa tak navýši, v závislosti od zvoleného modelu prídavných vreciek. Okrem toho, ZipperFox prichádza s nosným systémom SAS Plus (Semi-adjustable system), ktorý obsahuje ľahko odnímateľný a centrálne umiestnený rám, odnímateľné popruhy a vysoko priedušné, polstrované kontúry na celej zadnej strane. ZipperFox 40L umožňuje využitie hydratačného vaku, pre ktorý je ľahko prístupný priestor pomocou zipsu. V priestore pre hydratačný vak sú umiestnené molle popruhy, vďaka ktorým je uchytenie jednoduchšie.

Navyše, tento veľmi praktický batoh tiež prichádza s nepremokavou pláštenkou, ktorá je ukrytá vnútri spodnej komory. V hlavnom úložnom priestore sú umiestnené bočné upevňovacie popruhy a vrecká na zips pre jednoduchú organizáciu v batohu. ZipperFox predstavuje ideálne riešenie pre širokú škálu ľudí napr. vojakov, turistov, poľovníkov a rôznych outdoor nadšencov.

Parametre:

Plast: Duraflex® ITW Nexus®
Rozmery: 60 x 29 x 25 cm
Hmotnosť: 1980g
Hmotnosť s vreckami: 2230g

Ukážka objemu ruksaka Wisport Zipper Fox s prídavnými vreckami Racoon

Detailná ukážka objemu ruksaka ZipperFox od Wisportu, ktorý prichádza v sete s dvojicou prídavných vreciek Raccoon taktiež od Wisportu.
Celkový objem ruksaka ZipperFox s vreckami je až 55L, pričom je možné ešte viac rozšíriť ruksak pomocou molle vreciek.

GT.ArmyOriginal.Web.Application.DTOs.Requests.CommentForm

Ďakujeme za vašu reakciu

GT.ArmyOriginal.Web.Application.DTOs.Requests.CommentForm

Ďakujeme za vašu reakciu