ArmyOriginal
Views.Shared._Layout.TopBar.US

Všetko

Príprava cestovín s kuracím mäsom od Tactical Foodpack

Ukážka prípravy a samotného MRE od Tactical Foodpack, konkrétne cestovín s kuracím mäsom.
Tactical Foodpack je lyofilizovaná potravinová dávka (dehydrovaná mrazom), ktorú je veľmi chutná.

Ukážka použitia ohrevného sáčka a kapsule od Tactical Foodpack

Názorná ukážka priamo od výrobcu Tactical Foodpack, v ktorej uvidíte ako správne použiť sáčok na ohrev potravinovej dávky a samoohrevnú kapsulu.
Dehydrované jedlo od Tactical Foodpack prechádza procesom lyofilizácie (dehydrovania mrazom) čo zaručuje zachovanie skvelej chuti.

Jedlo od Tactical Foodpack v prírode

Po náročnej foto-túre v Juráňovej doline (Oravice) sme si pripravili štyri odlišné jedlá od výrobcu Tactical Foodpack. Vodu sme ohriali na plynovom variči, čo nám urýchlilo celkovú dobu prípravy.

Príprava jedla Tactical Foodpack na otvorenom ohni

Ukážka jedla Tactical Foodpack a jeho prípravy na otvorenom ohni. V tomto videu Vám ukážeme kuracie mäso s ryžou a uvidíte aj celkový objem jedného balíčka tohto veľmi chutného jedla.
Tactical Foodpack je mrazom dehydrované jedlo, vyrábané v Estónsku, ktoré má nízku hmotnosť, vysokú energetickú hodnotu a skvelú chuť.

Tactical Foodpack Bolonské špagety a ich príprava

Ukážka prípravy dehydrovaného jedla Tactical Foodpack, konkrétne Bolonských špagiet s hovädzím mäsom,podľa nás najjednoduchším spôsobom a to pomocou horúcej vody.
Tactical Foodpack je lyofilizovaná potravinová dávka, vyrábaná v Estónsku, ako kvalitnejšia, ľahko prenosná a výživná strava pre vojakov či outdoor nadšencov.

Príprava Tactical Foodpack v prírode

Ukážka jednoduchej prípravy dehydrovaného jedla Tactical Foodpack v dvoch verziách - morčacie mäso s pohankou a kuracie mäso s ryžou.
Jedlo Tactical Foodpack sa dehydruje mrazom, vďaka čomu si uchováva veľmi dobrú chuť a energetickú hodnotu. Jedlo je možné pripraviť do 10 minút.