ArmyOriginal
Views.Shared._Layout.TopBar.US

Blog - Doplnky - Okuliare

E-Tac šnúrka v krátkej ukážke

Ukážka elastickej šnúrky E-Tac od značky Swiss Eye, v ktorej uvidíte šnúrku aj na okuliaroch Raptor.
E-Tac slúži nielen ako šnúrka proti spadnutiu okuliarov, ale aj ako mikrovláknové púzdro.

Okuliare Attac od Swiss Eye

Ukážka taktických ochranných okuliarov Attac od značky Swiss Eye, v ktorej uvidíte aj obsah balenia, ale aj dve farby rámu - čiernu a coyote.
Attac je odolný model moderných ochranných okuliarov, spĺňajúci normu Stanag 4296.

Okuliare Viper od Bollé v skratke

Ľahké ochranné okuliare Viper od známej francúzskej značky Bollé v krátkej ukážke. Dozviete sa o hmotnostni, materiáloch ale aj odolnosti a obsahu balenia.

Okuliare Pilot 2.0 od Bollé

Kvalitné ochranné okuliare Pilot 2.0 od francúzskej značky Bollé, ktoré dokonale ochránia Váš zrak. Dozviete sa všetky potrebné informácie o odolnosti a možnostiach týchto okuliarov.

Krátky náhľad na okuliare Silium+ CSP od Bollé

Tento krátky náhľad Vám poskytne množstvo informácii o okuliaroch Bollé Silium+ so zorníkom CSP. Uvidíte aj pružnosť materiálu.

Airsoftový outfit bez maskovania

Kombináciou klasických vojenských farieb čiernej a olivovej sme dokázali vytvoriť tento atraktívny outfit. Fotky nasnímané v starej schátralej budove dotvárajú vhodnú airsoftovú atmosféru.

Inšpirácia v maskáči US Woodland

Prinášame hráčom airsoftu niekoľko fotografií v populárnom maskovaní US woodland, ktorý je doplnený o potrebné vybavenie pre túto akčnú hru.

Ukážka taktických okuliarov Armored od Swiss Eye

Pozrite si detailnú ukážku ochranných okuliarov Armored od Swiss Eye. Toto video Vám okrem základných informácii ukáže aj obsah balenia. 

Ukážka ochranných okuliarov Gardosa od Swiss Eye

Pri pozeraní videa sa dozviete základné informácie o okuliaroch, ich materiáloch ako aj o možnostiach ich využitia. Uvidíte všetky deatily rámu ako aj obsah balenia.