ArmyOriginal
Views.Shared._Layout.TopBar.US

Blog - Vybavenie - Popruhy a karabínky

Detailná ukážka popruhu Double na zbraň od Helikon-Texu

Detailná ukážka popruhu Double na dlhú zbraň od výrobcu Helikon-Tex, ktorý prichádza aj s dvojicou adaptérov pre jednoduchšie pripojenie popruhu na zbraň.

Vyskúšali sme nosnosť Wildo karabínky vo veľkosti M

3ks set karabíniek od švédskej tnačky Wildo u nás prešiel aj menším testom s kovovou krabicou od munície.
Karabínky prichádzajú v sete 3ks, pričom 1ks je vo veľkosti L a má nosnosť až do 50kg, 2ks sú veľkosti M s nosnosťou do 35kg.

Nite Ize MultiTool peňaženka a jej krátke predstavenie

Ukážka čiernej verzie peňaženky MultiTool od značky Nite Ize v ktorej uvidíte aj praktické využitie s kartami a bankovkami.
Nite Ize MultiTool peňaženka je vhodným riešením ak potrebujete nosiť menej dokladov a peňazí, no zároveň chcete mať pri sebe aj viacúčelový nástroj.

Karabínky Special Ops od Viper Tactical

Krátka ukážka karabín Special Ops od britskej značky Viper Tactical, v ktorej uvidíte nielen karabínky samotné, ale aj ich možnosť uchytenia na molle či iné popruhy.

Set 2ks karabín z ABS plastu od Miltecu

Krátka ukážka setu dvoch kusov karabín, vyrobených z ABS plastu. Karabíny nie sú určená na lezenie, ale majú všestranné využitie a nízku hmotnosť.

Porovnanie dvoch generácii popruhov Lanyard

Pozrite si toto krátke video porovnanie staršieho typu Lanyard 2.0 s novým Lanyard Single Point od gréckej značky Pentagon.

Karabínky z ABS plastu od Miltecu

Video ukážka s podrobným popisom plastových karabiniek ABS od výrobcu Miltec.

Ukážka popruhy Lanyard od Pentagonu

Taktický jednobodový bungee popruh Lanyard je vhodný pre profesionálne využitie, rovnako dobre ale poslúži aj na airsoft či paintball.