ArmyOriginal
U nás darčeky vymeníte aj po Vianociach.

Blog - Obuv - Vysoká

Vysoká obuv Odos-Army Pentagon

  • Vyrobená z brúsenej kože a 1200D Nylonu
  • Medzipodošva z EVA peny
  • Mohutná gumená podrážka
  • 8" vysoká verzia pre trekking

Kanady od značky Altama

Pripravili sme pre Vás videonahľad na mohutnú koženú obuv Jungle. Obuv je určená do náročného terénu a vyrába sa v dvoch veľkostných šírkach (stredne široké a široké).

BDU 2.0 vo farbe US wodland spolu s ruksakom Dragon Egg vo farbe Pencott® Badlands

25 litrový ruksak Dragon Egg® z pevnej cordury v originálnom maskovacom prevedení Pencott® Badlands v kombinácii s maskáčmi od Pentagonu vo farbe US Woodland.

Vysoká vojenská obuv Z-8N od LOWA

LOWA Z-8N je vysoká vojenská obuv vhodná do náročných podmienok. Na týchto fotografiách ju uvidíte zo všetkých strán. 

Lowa Z-8N v porovnaní so Z-6N

Tieto dve fotografie, Vám ukážku výškový rozdiel medzi modelmi Z-8N a Z-6N od LOWA. Model Z-8N je vysoká vojenská obuv, zatiaľ čo Z-6N je stredne vysoká vojenská obuv.

Detailná ukážka obuvi Z-6N a Z-8N od LOWA

V tomto video náhľade si môžete oba modely detailne prezrieť v 4K kvalite. Uvidíte všetky detaily, vrátane podošvy či vnútornej výstielky.

Kanady Armagedon v detailných fotografiách

Nafotili sme pre lepší nahľad kanady Armagedon od slovenského výrobcu Artra. Fofografie z rôznych uhlov Vám podrobnejšie priblížia a predstavia obuv.

Obuv V-PER od vyrobcu Texar

Krátka video ukážka aj s popisom ľahkej taktickej obuvi od výrobcu Texar. Rozoberanie materiálov a ich odolnosti v rôznych podmienkach.

Obuv Scorpion od Pentagonu

Podrobné predstavenie taktickej obuvi Scorpion v detailnom zábere v pentacamo a coyote prevedení. Všetky dôležité informácie dostupné vo videu.

Ukážka vysokej obuvi ARMAGEDON od značky Artra

ARTRA je slovenský výrobca pracovnej a odolnej obuvi, vhodnej na rôzne využitie. Armagedon je vysoký model, vhodný nielen pre políciu či airsoft.