ArmyOriginal

Helikon-Tex Blúza MBDU® čierna, Helikon-Tex

  • Kód produktu: HEL-002681
  • Hmotnosť produktu: 0,610kg - 0,700kg
59,90 € Cena s DPH

Veľkostná tabuľka

Pre zobrazenie ďalších rozmerov potiahnite myškou.
Veľkosť Šírka blúzy v hrudníku Dĺžka rukávu Dĺžka blúzy
S 52 64 71
M 54 65 73
L 57 66 76
XL 60 67 78
XXL 64 68 80
3XL 68 69 81

Obvod v hrudníku, dĺžka rukávu a celková dĺžka blúzy sú skutočné miery namerané na blúzach. Nejde o miery, ktoré by sa mali rovnať Vaším telesným mieram. Nižšie uvádzame dva spôsoby, ktoré by Vám mali pomôcť si správne vybrať.

1. Porovnaním: Ak vlastníte podobný typ blúzy, odporúčame pomerať ju a miery porovnať s mierami blúzy, o ktorú máte záujem. Vo video návode Vám poradíme, ako si blúzu správne zmerať.

2. Odhadom: V prípade, že nevlastníte podobný typ blúzy, odporúčame pomerať si hrudník a vybrať podľa nasledujúcich odporúčaní.
Blúza MBD od Helikon-Tex by mala byť približne o 15 cm väčšia ako je Váš telesný obvod hrudníka. Pri takomto výbere by ste sa mali cítiť komfortne a mala by byť dostačujúca aj šírka v pleciach. Každá veľkosť MBDU blúzy sa vyrába v jednej dĺžkovej variante, preto môže v niektorých prípadoch nastať problém s dĺžkou rukávov a to najmä pri štíhlych a vysokých postavách.

V prípade akýchkoľvek pochybností alebo otázok ohľadom výberu veľkosti, nás neváhajte kontaktovať. (ak sme online, odporúčame použiť chat, vpravo dolu)


Popis produktu

Blúza MBDU® čierna, Helikon-Tex

Materiál:
52% Nylon, 48% Bavlna
VersaStretch®: 93% Nylon 7% Spandex - je elastický v 4 smeroch

Ide o moderný strih BDU s názvom MBDU® (Modern Battle Dress Uniform) od výrobcu Helikon-Tex. Blúza je vyrobená z veľmi kvalitných materiálov, ktoré zaručujú nielen dostatočnú pevnosť, ale predovšetkým maximálnu slobodu v pohybe.

Blúza má vpredu zapínanie po celej dĺžke na gombíky kryté chlopňou. Na tejto prednej chlopni je úchyt na hodnosť. Na hrudi sú dve priestranné vrecká s prístupom zboku so zapínaním na YKK® zips. Nad nimi sa nachádza suchý zips (9,5 x 2,5 cm) na uchytenie menovky, nášivky a pod. Má zvýšený golier a dá sa zapnúť suchým zipsom. na rukávoch majú vrecká so zapínaním na YKK® zips, na ktorých sú suché zipsy o rozmeroch: 10x9cm a 6x4cm. V podpazuší je MESH sieťka, ktorá zvyšuje vetranie. Konce rukávov je možné stiahnuť pomocou suchého zipsu.

Pri modeli MBDU® oceníte materiál VersaStretch®, korý sa nachádza na bočnej strane blúzy (od podpazušia nadol). Toto vylepšenie zvyšuje komfort pohybu a obmedzenie je minimalizované.

- nastavovateľný golier,
- bočné VersaStretch® panely pre lepší pohyb,
- vrecká na hrudi a ramenách,
- suché zipsy,
- zdvojený materiál na lakťoch,
- MESH sieťka v podpaziší,
- YKK® zipsy.

Blúzy MBDU od Helikon-Texu v detailoch

Ukážka detailov blúzy MBDU od Helikon-Texu, v ktorej Vám ukážem všetky strihové a funkčné prvky tohto veľmi vydareného modelu.

GT.ArmyOriginal.Web.Application.DTOs.Requests.CommentForm

Ďakujeme za vašu reakciu

Blúza MBDU , Helikon-Tex - videopopis

Nová uniforma v podaní Helikon-Tex prekvapila nielen moderným prevedením, ale aj veľmi dobre zvládnutými veľkosťami. Priestranné vrecká a pohodlie aj vďaka kombinácii s versastrech materiálom alebo odvetrávaním v podpazuší, spolu s prijateľnou cenou ju predurčujú, aby sa stala bestsellerom v sérii PATROL Line, ktorá pomerne dlho čakala na nový model.

GT.ArmyOriginal.Web.Application.DTOs.Requests.CommentForm

Ďakujeme za vašu reakciu

Detailné fotky k blúze MBDU od Helikon-Tex

Helikon-Tex nafotil niekoľko detailných fotografií blúzy MBDU, kde približuje jej strihové prvky.

GT.ArmyOriginal.Web.Application.DTOs.Requests.CommentForm

Ďakujeme za vašu reakciu

Video k blúze a nohaviciam MBDU od Helikon-Tex

Helikon-Tex prirpavil video, kde si ukazuje jednotlivé strihové prvky blúzy a nohavíc MBDU, ako vrecká, zapínanie, kapsy a pod.

GT.ArmyOriginal.Web.Application.DTOs.Requests.CommentForm

Ďakujeme za vašu reakciu

GT.ArmyOriginal.Web.Application.DTOs.Requests.CommentForm

Ďakujeme za vašu reakciu