ArmyOriginal
U nás darčeky vymeníte aj po Vianociach.

Helikon-Tex Bunda Gunfighter jungle green, Helikon

Predaj tohoto produktu bol ukončený.

  • Kód produktu: HE-721AD
  • Hmotnosť produktu: 0,920kg - 1,120kg

informujte ma o dostupnosti

Približný termín naskladnenia nie je v tejto chvíli známy. Vyplňte tento formulár a dozviete sa o opätovnom naskladnení ako prvý.

ĎAKUJEME. O DOSTUPNOSTI TOVARU VÁS BUDEME INFORMOVAŤ EMAILOM.

Popis produktu

Materiál:
1. Vonkajší: Shark Skin "Softshell" elastický v 4 smeroch (100% polyester)
2. Úprava: potiahnutý ochrannou Teflon® DuPont ™ vrstvou
3. Membrána: Helikon-Tex® WindBlocker (Vodný stĺpec: 10 000mm, Priedušnosť: 8 000 g/m²/24h)
4. Podšívka: teplá tenká flísová podšívka

Vďaka týmto trom vrstvám je bunda odolná voči ľahkému dažďu, voči vetru, je teplá a do istej miery aj priedušná. Bunda Gunfighter od renomovaného výrobcu Helikon-Tex je určená do chladného, veterného a sychravého prechodného obdobia a do miernej zimy.

- vrchný materiál je mäkký a elastický typ softshellu, ktorý poskytuje veľmi dobrú izoláciu aj pred chladom a studeným vetrom.
- teflonová vrstva zvyšuje odolnosť bundy voči vode a nečistotám. Túto vrstvu je vhodné po niekoľkých praniach obnoviť impregnáciou.
- na vnútornej strane materiálu Shark Skin je membrána, ktorá zvyšuje odolnosť voči vetru, ale aj voči vode. Vnútorná flísová podšívka má zatepľovaciu funkciu a zároveň chráni membránu pred poškodením.

Strih:
Softshellová bunda Gunfighter je umiestnením vreciek a strihom predurčená na taktické účely, ale je využiteľná aj na rôzne športové, outdoorové aktivity, či na bežné nosenie. Je kratšia, približne do pása a strih je anatomický, užší, pekne sedí.

Kapucňa je skrytá v golieri. Otvor kapucne je možné prostredníctvom dvoch šnúrok umiestnených v náprsných vreckách nastavovať. Nastaviť je možné taktiež obvod kapucne a to elastickou šnúrkou navlečenou v obvode kapucne. Bunda sa po celej svojej dĺžke zapína pomocou dvojcestného zipsu YKK®. Koniec rukávov sa dá stiahnuť pomocou suchého zipsu, ale taktiež je v týchto miestach zabudovaná aj sťahovacia gumička (nie je po celom obvode rukávu).

Rozmiestnenie vreciek:
Na ľavej strane sa nachádza jedno vnútorné vrecko, uzatvárateľné na suchý zips. Všetky ostatné ďalšie vrecká sa na tejto bunde uzatvárajú už pomocou zipsu YKK®. Na hrudi sa nachádzajú dve priestranné náprsné vrecká. Vo vnútri vreciek je špeciálny otvor určený na prevlečenie káblu komunikačného alebo iného zariadenia (slúchadlá). Na zadnej strane bundy je jedno veľké vrecko s dvoma otvormi. Bunda má pod pazuchami vetracie otvory so zapínaním pomocou zipsu. Na ramenách sa nachádzajú ďalšie dve priestranné vrecká, na ktorých je aj velcro zips na umiestnenie nášiviek. Vo vnútri vreciek je ďalší otvor na prevlečenie káblu komunikačného alebo iného zariadenia. Na ľavom predlaktí je ešte jedno malé praktické vrecko.
Vďaka vetru odolnej membráne, teplej podšívke a kapucni poskytuje výbornú ochranu pred nepriaznivým počasím v prechodnom alebo zimnom období.

Bunda Gunfighter v ukážke od výrobcu Helikon-Tex

Krátka ukážka bundy Gunfighter, ktorú natočil priamo výrobca Helikon-Tex. Video Vám poskytne náhľad na všetky dizajnové a funkčné prvky tejto softshellovej bundy.

Porovnanie softshellových búnd Falcon a Gunfigther

Porovnanie dvojice softshellových búnd Falcon od Texaru a Gunfighter od Helikon-Texu, ktoré majú viacero spoločných čŕt.

Bunda Gunfighter v jungle green a BDU 2.0 v grassman farbe

Bunda Gunfighter je jedna z legiend od výrobcu Helikon-Tex. Farba Jungle Green je tmavá farba s nádychom zelenej a výborne sedí napríklad aj s nohavicami BDU 2.0 vo farbe grassman, ako to môžete vidieť aj v tomto blogu.

Bunda Gunfighter - Detailné fotografie

Bunda od výrobcu Helikon-Tex vo vojenskej olivovej fabre, detailne priblížená v podrobných fotografiách.

Taktický outfit na turistiku

Outfit do prírody, na turistiku, alebo iné aktivity v taktickom prevedení od výrobcu Helikon-Tex. Vojensky strih a farby spoločne so softshellovým materiálom na nohaviciach a bunde zabezpečia Vaše pohodlie.

Bunda Gunfighter Helikon-Tex

Vo videu som podrobne popísal bundu Gunfighter od Helikonu.

Štvorvrstvový materiál bundy Gunfighter

Akú úlohu majú jednotlivé vrstvy na tejto bunde sa dozviete v nasledujúcom videu.