ArmyOriginal

Helikon-Tex Bunda Infantry PL woodland-oliv, Helikon-Tex

  • Kód produktu: HE-251AJ
  • Hmotnosť produktu: 0,855kg - 1,115kg
39,90 € Cena s DPH
57,90 € Pôvodná cena s DPH

Veľkostná tabuľka

Pre zobrazenie ďalších rozmerov potiahnite myškou.
Veľkosť Šírka bundy v hrudníku Dĺžka rukávu Dĺžka bundy
S 55 60 71
M 57,5 62 73
L 62,5 63 75
XL 65 64 78
XXL 67,5 64 81
3XL 70 64 83

Bunda Infantry je v širšom až voľnom strihu s dĺžkou približne do pása.

Odporúčame vyberať veľkosť, ktorú zvyknete bežne nosiť.

POZOR: Ak ste medzi veľkosťami, odporúčame prikloniť sa ku tej menšej.
Príklad: Zvyknem nosiť M a niekedy L. Pri tejto bunde sa odporúčame prikloniť ku menšej veľkosti, v tomto prípade teda ku M-ku.

Údaje v tabuľke:
Šírka bundy v hrudníku je nameraná priamo na bunde položenej vodorovne na "stole". Bunda musí byť pri meraní zapnutá a rovná (akékoľvek naťahovanie/napínanie skresľuje výsledok)
Dĺžku bundy meriame na zadnej strane. Od bodu, kde je našitý golier až po koniec bundy (golier nemeriame).
Dĺžka rukávu je meraná od ramena.

Stále sa neviete rozhodnúť?
Skúste výber porovnaním: Pomerajte bundu v podobnom strihu a podobného zamerania, ktorú už vlastníte a namerané hodnoty porovnajte s tabuľkou vyššie. Táto metóda porovnania je presná, avšak môžete sa pomýliť, ak meriate typovo resp. strihovo príliš odlišnú bundu.

Popis produktu

Bunda Infantry PL woodland-oliv, Helikon-Tex

Materiál:
100% Polyester - Dvojitý veľmi jemný flís (330 g/m²).

Ide o veľmi teplý materiál, ktorý keď skombinujete s vhodnou základnou vrstvou, dostanete výbornú ochranu pred chladom v prechodných obdobiach, ale aj v miernej zime. Túto gramáž možno radiť medzi stredne hrubé, až hrubé varianty flísu.

Teplá flísová bunda Infantry v čiernej farbe. Infantry odporúčame najmä pre tých, ktorí majú radi voľnejšie (stredne široké) strihy.

O akú flísovku vlastne ide?
Originálny názov je Infantry Duty Fleece Jacket – v preklade ide o bundu vyvinutú pre vojakov, či už do terénu alebo na nosenie v kasárňach. Osvedčila sa nielen v službe, ale aj na bežné nosenie, do lesa a na rôzne outdoorové aktivity. Sadu 4 výborne rozmiestnených a orientovaných priestranných vreciek ocení každý náročnejší užívateľ.

Strihové prvky:
Kvalitný hlavný zips YKK®. Vo vrchnej časti goliera je zips krytý chlopňou, aby Vám pri úplnom zapnutí neodieral bradu. V úplne zapnutom stave golier chráni celý krk pred vetrom a chladom. Golier, ramená a lakte sú vystužené pevnou textíliou. Konce rukávov sú nastaviteľné pomocou suchozipsových pútok. Pri tomto modeli sú použité moderné kvalitné pútka zvyšujúce životnosť tohto mechanizmu a nepochybne aj zosilňujúce účinok upevnenia. Spodnú časť flísovej bundy je možné stiahnuť pomocou elastickej šnúrky. Vzhľadom na typové určenie bundy je na nej rozmiestnený pomerne veľký počet suchozipsových “velcro“ panelov. 4 panely na rukávoch a 1 na hrudníku.

Úložný priestor - vrecká:
Spolu má bunda 4 vrecká. 2 z toho sa nachádzajú v spodnej časti vpredu, 1 na ľavej strane na hrudníku a jedno na ľavom ramene. Všetky sú uzatvárateľné pomocou zipsu.

Vojenská bunda Infantry od renomovaného výrobcu Helikon-Tex. Kvalitný teplý materiál v kombinácii s prepracovaných strihom ju predurčuje do náročných podmienok.

 

Bunda Infantry v ukážke od výrobcu Helikon-Tex

Detailný video náhľad na skvelú flísovú bundu Infantry, ktorá patrí medzi teplé hrubé flísovky. Video pre Vás pripravil priamo výrobca Helikon-Tex.
Infantry je vyrobená z jemného flísu 330g/m2, vďaka čomu Vás zahreje aj v silnejšej zime.

GT.ArmyOriginal.Web.Application.DTOs.Requests.CommentForm

Ďakujeme za vašu reakciu

GT.ArmyOriginal.Web.Application.DTOs.Requests.CommentForm

Ďakujeme za vašu reakciu

Porovnanie flísoviek od Helikon-Tex

Vo videu porovnávam flísovku INFANTRY s flísovkami LIBERTY a CLASSIC ARMY. Od 9:42 sa venujem samotnému veľkostnému prevedeniu.

GT.ArmyOriginal.Web.Application.DTOs.Requests.CommentForm

Ďakujeme za vašu reakciu

GT.ArmyOriginal.Web.Application.DTOs.Requests.CommentForm

Ďakujeme za vašu reakciu