ArmyOriginal

Helikon-Tex Bunda Level 7 Climashield® Apex tmavo-sivá, Helikon-Tex

  • Kód produktu: HEL-000645
  • Hmotnosť produktu: 0,875kg - 0,980kg
159,90 € Cena s DPH

Veľkostná tabuľka

Pre zobrazenie ďalších rozmerov potiahnite myškou.
Veľkosť Šírka bundy v hrudníku Dĺžka rukávu Dĺžka bundy
XS 56 64 74
S 59 65 74
M 64 66 75
L 66,5 68 77
XL 69 69 79
XXL 71,5 70 79

Bunda Level 7 od Helikon-Tex je veľkostne vyrobená tak, aby prekryla celú výstroj vojaka a to vrátane ďalšej bundy.

Ak sa chystáte využívať bundu na bežné outdoorové aktivity (zimná turistika a pod.), odporúčame objednávať o číslo menšiu veľkosť, ako zvyknete bežne nosiť. Príklad: Ak bežne nosíte veľkosť L, odporúčam objednať M-ko a pod.

Údaje v tabuľke:
Šírka bundy v hrudníku je nameraná priamo na bunde položenej vodorovne na "stole". Bunda musí byť pri meraní zapnutá a rovná (akékoľvek naťahovanie/napínanie skresľuje výsledok)
Dĺžku bundy meriame na zadnej strane. Od bodu, kde je našitý golier až po koniec bundy (golier nemeriame)
Dĺžka rukávu je meraná od ramena.

Stále sa neviete rozhodnúť?
Skúste výber porovnaním: Pomerajte bundu v podobnom strihu a podobného zamerania, ktorú už vlastníte a namerané hodnoty porovnajte s tabuľkou vyššie. Táto metóda porovnania je presná, avšak môžete sa pomýliť, ak meriate typovo resp. strihovo príliš odlišnú bundu.

Popis produktu

Bunda Level 7 Climashield® Apex tmavo-sivá, Helikon-Tex

Materiál:
Vnútorný materiál: 100% Polyester
Výplň: Izolácia Climashield® Apex™ (100 g/m2 trup a rukávy , kapucňa 67 g/m2)
Vonkajší materiál: 100% Nylón s Ripstop úpravou
úprava: potiahnutý ochrannou Teflon® DuPont ™ vrstvou

Vonkajší materiál je vetru- a vode odolný, pri tom veľmi pevný a oderuvzdorný Nylón s ripstopovou úpravou. Vďaka teflonovej vrstve poskytuje veľmi dobrú izoláciu pred vodou. Túto vrstvu je vhodné po niekoľkých praniach obnoviť impregnáciou.

Pod touto nylonovou vrstvou sa nachádza izolácia Climashield® Apex™, ktorá majiteľa chráni aj v silnom vetre a daždi. V prípade, že izolácia a vrchný materiál navlhne, veľmi rýchlo schne. Jej veľkou výhodou je aj skutočnosť, že izoluje - hreje, aj v navlhnutom stave. Vonkajší materiál nylon, vďaka svojej priedušnosti umožňuje prúdenie vzduchu.

Z vnútornej strany izoláciu chráni jemná polyesterová podšívka. 

Strih:
V golieri bundy je ukrytá kapucňa vyrobená z rovnakých materiálov, no v nižšej gramáži. Golier je, vďaka nižšej hmotnosti kapucne a výbornej kompresnej vlastnosti materiálov, relatívne malý a nezavadzia, ako to býva na mnohých bundách s kapucňou ukrytou v golieri. Vnútorná strana goliera je potiahnutá mäkkou flísovou podšívkou, ktorá zvyšuje komfort pri nosení.

Na hrudi sa nachádzajú 2 priestranné vrecká vystlané mäkkou a teplou flísovou podšívkou. Vo vnútri vreciek sú elastické šnúrky na sťahovanie kapucne, D-krúžky na uchytenie kľúčov a malá priehradka na elektronické zariadenia. Bunda má z vnútornej strany (v spodnej časti vpredu) dve sieťkové vrecká na odloženie čiapky, rukavíc a podobne.

Veľkou výhodou tejto bundy je výborná kompresia. Je možné ju poskladať do valca malých rozmerov a uložiť do malého vaku, ktorý je súčasťou ponuky.

Zapínanie vreciek a bundy je pomocou YKK® zipsov. Na rukávoch sa nachádzajú Velcro panely. Flexibilné konce rukávov je možné stiahnuť pomocou suchého zipsu.

Spôsoby využitia LEVEL 7:
Level 7 je možné nosiť aj bežne, ako zimnú bundu, no vtedy odporúčame vyberať o 1 veľkosť menšiu, ako zvyknete nosiť. Napr. Ak bežne nosievate Lko, odporúčame siahnuť po Mku.

Ak plánujete využívať Level 7 ako prevlečník na zimnú výstroj, teda na ďalšiu bundu, odporúčame vyberať objednávať veľkosť, ktorú zvyknete bežne nosiť. Pri takomto mohutnom vrstvení je potrebná veľká rezerva.

Bunda Level 7 od Helikon-Texu

Pozrite si originálne predstavenie bundy Level 7 Climashield Apex priamo od výrobcu Helikon-Tex.

GT.ArmyOriginal.Web.Application.DTOs.Requests.CommentForm

Ďakujeme za vašu reakciu

Extra ľahké bundy s dutým vláknom Primaloft a Climashield

Vysvetlenie výhod dutého vlákna Climashieldu od Helikon-Texu a Primaloftu od Pentagon Tactical. Vo videu sa nachádzajú zimné bundy LCP The Rock od Pentagonu, Level 7 a Wolfhound od Helikon-Texu. Štvoricu dopĺňa pončo Swagman Roll, ktoré ma všestranné využitie.

GT.ArmyOriginal.Web.Application.DTOs.Requests.CommentForm

Ďakujeme za vašu reakciu

Skladanie bundy LEVEL 7 v rýchlosti

Rýchle video so skladaním bundy Level 7 Climashield Apex od Helikon-Texu. Každá bunda Level 7 má kompresný obal vo vrecku. 

GT.ArmyOriginal.Web.Application.DTOs.Requests.CommentForm

Ďakujeme za vašu reakciu

GT.ArmyOriginal.Web.Application.DTOs.Requests.CommentForm

Ďakujeme za vašu reakciu

Obšírnejšie informácie o bunde Level 7

Bunda LEVEL 7 vyrobená z tých najmodernejších materiálov, 100% Nylon Ripstop potiahnutý Teflonom a výplň Climashield Apex. Vo videu sa dozviete o výhodách ako sú kompresia materiálov, veľkosti a pod.

GT.ArmyOriginal.Web.Application.DTOs.Requests.CommentForm

Ďakujeme za vašu reakciu

GT.ArmyOriginal.Web.Application.DTOs.Requests.CommentForm

Ďakujeme za vašu reakciu