ArmyOriginal

Vintage Industries Bunda Lewiston 3M woodland, Vintage Industries

  • Kód produktu: VIN-002256
  • Hmotnosť produktu: 1,380kg - 1,585kg
129,95 € Cena s DPH

Veľkostná tabuľka

Pre zobrazenie ďalších rozmerov potiahnite myškou.
Veľkosť Šírka bundy v hrudníku Dĺžka rukávu Dĺžka bundy
S 54 67 71
M 56 68 72
L 59 69 73
XL 62 70 74
XXL 65 71 75

Bunda Lewiston 3M je v stredne širokom až užšom strihu, pekne sedí na postave a dĺžkou siaha približne do pása.

Odporúčanie pre veľkosti S a M.
Bunda v týchto veľkostiach dobre sedí a preto odporúčame zvoliť si tú veľkosť, ktorú bežne nosíte. Príklad: Ak bežne nosíte veľkosť S odporúčame zvoliť S-ko a ak nosíte veľkosť M odporúčame vybrať M-ko.
Ak ste medzi veľkosťami, odporúčame zvoliť tú väčšiu.

Odporúčanie pre veľkosti L, XL a XXL.
Bunda je v týchto veľkostiach užšia a preto Vám odporúčame zvoliť väčšiu veľkosť ako bežne nosíte. Príklad: Ak bežne nosíte veľkosť L odporúčame zvoliť XL-ko a ak nosíte veľkosť XL odporúčame vybrať XXL-ko.
Ak ste medzi veľkosťami, odporúčame zvoliť tú väčšiu.

Údaje v tabuľke:
Šírka bundy v hrudníku je nameraná priamo na bunde položenej vodorovne na "stole". Bunda musí byť pri meraní zapnutá a rovná (akékoľvek naťahovanie/napínanie skresľuje výsledok)
Dĺžku bundy meriame na zadnej strane. Od bodu, kde je našitý golier až po koniec bundy (golier nemeriame)
Dĺžka rukávu je meraná od ramena.

Stále sa neviete rozhodnúť?
Skúste výber porovnaním: Pomerajte bundu v podobnom strihu a podobného zamerania, ktorú už vlastníte a namerané hodnoty porovnajte s tabuľkou vyššie. Táto metóda porovnania je presná, avšak môžete sa pomýliť, ak meriate typovo resp. strihovo príliš odlišnú bundu.

Popis produktu

Bunda Lewiston 3M woodland, Vintage Industries

Materiál:
Vrchná vrstva: 80% Polyester, 20% Balvna - Softshell
Izolácia: 3M Thinsulate Isolant (500-650)

Vnútorná podšívka: 100% Nylon
Vodeodpudivá povrchová úprava

Zimná bunda Lewiston 3M Thinsulate od Vintage Industries je skvelá po strihovej aj funkčnej stránke. Je vhodná na zimné chladné obdobie, kde Vás ochráni pred vetrom, snehom a mrazom. Výborne zadržiava teplo. Vrchný materiál je vodeodpudivý, čím sa roztopený sneh (voda) tak ľahko nedostane do izolácie.

Izolácia 3M Thinsulate: syntetická izolácia vám pomôže zostať v teple a suchu zachytením a držaním telesného tepla a súčasne umožní unikanie vlhkosti von. Je navrhnutý vedcami tak, aby napodobňoval vzhľadom a funkciou "perie" a tiež pôsobí aj keď je mokrý / navlhnutý.

STRIH:
Súčasťou bundy je aj kapucňa ktorá má taktiež izoláciu. Chráni tak vašu hlavu pred chladom a zimným vetrom. Je možné ju po stranách stiahnuť pomocou elastických šnúrok, čím sa zabráni úniku tepla.

Zapínanie je z prednej časti na kvalitný YKK zips, ktorý je z prednej strany chránený chlopňou na patenty a z vnútra je taktiež malá chlopňa. Slúžia na to, aby sa prestup tepla cez zips minimalizoval. Po stranách sú dve vrecká so zapínaním na patent. Ich vnútro je potiahnutie extra jemným hrejivým flísom, čo veľmi v zime oceníte. Po stranách (spodná časť) má bunda flexi systém, ktorý pocítite pri čupení, sedení. Zadná strana je predĺžená, čím ste lepšie chránený. Na koncoch rukávov sú elastické úplety - okolo zápästia. Z vnútornej ľavej strany je priestranné vrecko so zapínaním na YKK zips. Jej vnútro je taktiež z flísu, ako je to pri bočných vreckách.

Detailné fotografie - Bunda Lewiston

Zimná bunda od holandskej značky Vintage Industries s modernou izolóciou 3M Thinsulate, nafotená s multifunkčnou šatkou od H.A.D. Originals a zimnými rukavicami PL 100 od Outdoor Research.

GT.ArmyOriginal.Web.Application.DTOs.Requests.CommentForm

Ďakujeme za vašu reakciu

Bunda Lewiston od Vintage Industries

Zimná bunda Lewiston od holandskej značky Vintage Industries, v kvalitnom vyhotovení a v strihu, ktorý perfektne sedí na postave. Bundu prezentujeme v olivovom a maskáčovom (US Woodland) prevedení.

GT.ArmyOriginal.Web.Application.DTOs.Requests.CommentForm

Ďakujeme za vašu reakciu

GT.ArmyOriginal.Web.Application.DTOs.Requests.CommentForm

Ďakujeme za vašu reakciu