ArmyOriginal

Pentagon Bunda Velocity PrimaLoft® Ultra -20°C RAL7013, Pentagon

  • Kód produktu: PEN-002330
  • Hmotnosť produktu: 1,030kg - 1,200kg
151,90 € Cena s DPH
168,90 € Pôvodná cena s DPH

Tabuľka veľkostí

Veľkosť Šírka bundy v hrudníku Dĺžka rukávu Dĺžka bundy
S 59 cm 64 cm 73 cm
M 61 cm 66 cm 76 cm
L 64 cm 67 cm 78 cm
XL 67 cm 69 cm 80 cm
XXL 69 cm 71 cm 82 cm

Odporúčame vyberať o číslo menšiu veľkosť, ako zvyknete bežne nosiť.

POZOR: Ak ste medzi veľkosťami, odporúčame prikloniť sa ku tej menšej.

Miery v tabuľke:Šírka bundy v hrudníku je nameraná priamo na bunde položenej vodorovne na "stole". Bunda musí byť pri meraní zapnutá a rovná (akékoľvek naťahovanie/napínanie skresľuje výsledok)Dĺžku bundy meriame na zadnej strane. Od bodu, kde je našitý golier až po koniec bundy (golier nemeriame)Dĺžka rukávu je meraná od ramena.Pomerajte bundu v podobnom strihu, ktorú už vlastníte a namerané hodnoty porovnajte s tabuľkou vyššie.

Popis produktu

Materiál: 100% Nylon Taslon Ripstop
Membrána Storm|Tex­™ (Vodný stĺpec: 5000 mm, Priedušnosť: 5000 g/m²/24h - americký štandard)
Výplň: PrimaLoft® Silver Hi-Loft Ultra™

Zimná bunda Velocity Ultra je z pevného materiálu ako jej predchodca. Komfortná zóna pri tejto bunde je niekde okolo -15°C a extrémna teplota je niekde na -20°C, no pri vhodnom vrstvení ponúkne bunda komfort ešte aj pri nižších teplotách. Tento model je stavaný na škandinávsky trh, kde vieme, že teploty sú oproti nám menej priaznivé. V trupovej časti je použitá izolácia až 160 g/m² a v rukávoch a kapucni 120 g/m². Tieto skvelé tepelno izolačné vlastnosti dosahuje pri prijateľnej hmotnosti, a to ca. 1150 g (veľkosť L). Moderný zatepľovací materiál PrimaLoft® Silver Hi-Loft Ultra™ má naviac aj výborné kompresné vlastnosti, vďaka čomu je bundu možné zbaliť do malých rozmerov.

Vrchný materiál je pevný vodeodolný a vetruodolný Nylon Taslon. Vodeodolnosť zabezpečujú aj podlepené švy a zipsy a zvýšenie vetruodolnosti má "na svedomí" membrána Stormtex. Najväčšou výhodou tohto modelu "LCP Velocity" je však PrimaLoft® Silver Hi-Loft Ultra™ zateplenie, ktoré má skvelé izolačné vlastnosti a to pri minimálnej hmotnosti a pri minimálnych rozmeroch.

Bunda je v dlhšom strihu s možnosťou stiahnutia v spodnej časti, má vysoký golier, ktorý chráni tvár pred mrazom spolu s kapucňou. Taktiež kapucňu je možné sťahovacími popruhmi možné prispôsobiť podľa potreby, aby dokonale chránila pred mrazom alebo silným vetrom. Je vybavená priestrannými vreckami v prednej časti, ďalej dvomi menšími vreckami na drobnosti na ľavom rukáve a jedným na pravej. Vrecká, rovnako ako aj kapucňa, sú podšité veľmi jemným a teplým fleece-om. Vo vreckách sa nachádzajú ďalšie malé "priehradky" na smartfón a pod. Úložný priestor dopĺňa jedno priehľadné vrecko so zapínaním na zips na vnútornej strane bundy, napr. na dokumenty. Konce rukávov sú na gumičku a stiahnuť je ich možné ešte aj sucho-zipsovým patentom. V podpazuší sa nachádzajú otvory so zapínaním na nepremokavé zipsy. Na ramenách sú suché zipsy na uchytenie nášivky a pod, (ca. 12x7 cm).

Popis v skratke:
- odolný Nylon Taslon (Ripstop),
- teplá a ľahká kompresná PrimaLoft® Silver Hi-Loft Ultra™ výplň,
- membrána Stormtex s vodným stĺpcom 5000 mm a priedušnosťou 5000 g/m²/24h,
- vodeodolné zipsy (vnútroné chlopne),
- podlepené švy,
- na svoje rozmery extrémne ľahká, len ca. 1150 g pri veľkosti L,
- velcro panely na ramenách (ca. 12x7 cm),
- otvory v podpazuší (na zips + sieťka).

Zimná bunda Velocity od Pentagonu

Zimná bunda s výplňou Primaloft, ktorá je určená do extrémnych mrazov.