ArmyOriginal

Pentagon Bunda Velocity PrimaLoft® Ultra -20°C RAL7013, Pentagon

  • Kód produktu: PEN-002330
  • Hmotnosť produktu: 1,030kg - 1,200kg
193,00 € Cena s DPH

Veľkostná tabuľka

Pre zobrazenie ďalších rozmerov potiahnite myškou.
Veľkosť Šírka bundy v hrudníku Dĺžka rukávu Dĺžka bundy
S 59 64 73
M 61 66 76
L 64 67 78
XL 67 69 80
XXL 69 71 82

Bunda Velocity je v stredne širokom až voľnom strihu s dĺžkou približne pod zadok.

Odporúčame vyberať veľkosť, ktorú zvyknete bežne nosiť.

POZOR: Ak ste medzi veľkosťami, odporúčame prikloniť sa ku tej menšej. Príklad: Zvyknem nosiť M a niekedy L. Pri tejto bunde odporúčame prikloniť sa ku menšej veľkosti, v tomto prípade teda ku M-ku.

Údaje v tabuľke:
Šírka bundy v hrudníku je nameraná priamo na bunde položenej vodorovne na "stole". Bunda musí byť pri meraní zapnutá a rovná (akékoľvek naťahovanie/napínanie skresľuje výsledok)
Dĺžku bundy meriame na zadnej strane. Od bodu, kde je našitý golier až po koniec bundy (golier nemeriame)
Dĺžka rukávu je meraná od ramena.

Stále sa neviete rozhodnúť?
Skúste výber porovnaním: Pomerajte bundu v podobnom strihu a podobného zamerania, ktorú už vlastníte a namerané hodnoty porovnajte s tabuľkou vyššie. Táto metóda porovnania je presná, avšak môžete sa pomýliť, ak meriate typovo resp. strihovo príliš odlišnú bundu.

Popis produktu

Bunda Velocity PrimaLoft® Ultra -20°C RAL7013, Pentagon

Materiál: 100% Nylon Taslon Ripstop
Membrána Storm|Tex­™ (Vodný stĺpec: 5000 mm, Priedušnosť: 5000 g/m²/24h - americký štandard)
Výplň: PrimaLoft® Silver Hi-Loft Ultra™

Zimná bunda Velocity Ultra je z pevného materiálu ako jej predchodca. Komfortná zóna pri tejto bunde je niekde okolo -15°C a extrémna teplota je niekde na -20°C, no pri vhodnom vrstvení ponúkne bunda komfort ešte aj pri nižších teplotách. Tento model je stavaný na škandinávsky trh, kde vieme, že teploty sú oproti nám menej priaznivé. V trupovej časti je použitá izolácia až 160 g/m² a v rukávoch a kapucni 120 g/m². Tieto skvelé tepelno izolačné vlastnosti dosahuje pri prijateľnej hmotnosti, a to ca. 1150 g (veľkosť L). Moderný zatepľovací materiál PrimaLoft® Silver Hi-Loft Ultra™ má naviac aj výborné kompresné vlastnosti, vďaka čomu je bundu možné zbaliť do malých rozmerov.

Vrchný materiál je pevný vodeodolný a vetruodolný Nylon Taslon. Vodeodolnosť zabezpečujú aj podlepené švy a zipsy a zvýšenie vetruodolnosti má "na svedomí" membrána Stormtex. Najväčšou výhodou tohto modelu "LCP Velocity" je však PrimaLoft® Silver Hi-Loft Ultra™ zateplenie, ktoré má skvelé izolačné vlastnosti a to pri minimálnej hmotnosti a pri minimálnych rozmeroch.

Bunda je v dlhšom strihu s možnosťou stiahnutia v spodnej časti, má vysoký golier, ktorý chráni tvár pred mrazom spolu s kapucňou. Taktiež kapucňu je možné sťahovacími popruhmi možné prispôsobiť podľa potreby, aby dokonale chránila pred mrazom alebo silným vetrom. Je vybavená priestrannými vreckami v prednej časti, ďalej dvomi menšími vreckami na drobnosti na ľavom rukáve a jedným na pravej. Vrecká, rovnako ako aj kapucňa, sú podšité veľmi jemným a teplým fleece-om. Vo vreckách sa nachádzajú ďalšie malé "priehradky" na smartfón a pod. Úložný priestor dopĺňa jedno priehľadné vrecko so zapínaním na zips na vnútornej strane bundy, napr. na dokumenty. Konce rukávov sú na gumičku a stiahnuť je ich možné ešte aj sucho-zipsovým patentom. V podpazuší sa nachádzajú otvory so zapínaním na nepremokavé zipsy. Na ramenách sú suché zipsy na uchytenie nášivky a pod, (ca. 12x7 cm).

Popis v skratke:
- odolný Nylon Taslon (Ripstop),
- teplá a ľahká kompresná PrimaLoft® Silver Hi-Loft Ultra™ výplň,
- membrána Stormtex s vodným stĺpcom 5000 mm a priedušnosťou 5000 g/m²/24h,
- vodeodolné zipsy (vnútroné chlopne),
- podlepené švy,
- na svoje rozmery extrémne ľahká, len ca. 1150 g pri veľkosti L,
- velcro panely na ramenách (ca. 12x7 cm),
- otvory v podpazuší (na zips + sieťka).

GT.ArmyOriginal.Web.Application.DTOs.Requests.CommentForm

Ďakujeme za vašu reakciu