ArmyOriginal

D3O Chrániče kolien TSF Coyote, D3O

Produkt je momentálne vypredaný

  • Kód produktu: D3O-000534
  • Hmotnosť produktu: 0,1500kg
20,90 € Cena s DPH

informujte ma o dostupnosti

Približný termín naskladnenia nie je v tejto chvíli známy. Vyplňte tento formulár a dozviete sa o opätovnom naskladnení ako prvý.

ĎAKUJEME. O DOSTUPNOSTI TOVARU VÁS BUDEME INFORMOVAŤ EMAILOM.

Popis produktu

Chrániče kolien TSF Coyote, D3O

Veľmi ľahké vyberateľné kolenné chrániče TSF Lite od D3O® vyrobené z materiálu EVA (Etylén-vinyl acetát). Tento materiál má skvelé absorbčné vlastnosti voči názarom a vibráciám. Vďaka skvelému materiálu a povrchovej úprave, ako aj vďaka ventilačným otvorom sú tieto chrániče maximálne pohodlné a je možné ich využívať naozaj všestranne.  

Umiesniť je ich možné do väčšiny nohavíc, ktoré majú vnútorné vrecká, pre skyté chrániče kolien s rozmerom  23 x 14,5 cm (najdlhšie a najširšie miesto). Využívať kolenné chrániče môžu nielen profesionáli z radov armády, polície či SBS, ale aj skauti, deti pri športe či inštalatéri a záhradníci.

Skvelý anatomický tvar zvyšuje efektivitu chráničov pri páde či náraze, zároveň nebráni nositeľovi v pohodlnom a ľahkom pohybe.

D3O® je výrobca z Veľkej Británie, zaoberajúci sa výrobou ochranných prvkov pre armádne účely (kolenné a lakťové chrániče, výplň helmy a pod.) pracovné účely (vankúšiky rukavíc, kolenné chrániče) ale aj pre rôzne športy (chrániče pre motorkárov a pod.) 

Výrobca: D3O®
Materiál: Etylén-vinyl acetát
Farba: Coyote
Model: TSF Lite
Dĺžka: 23 cm (v najdlhšom bode)
Šírka: 14,5 cm (v najširšom bode)
Hmotnosť: 150g (75g každá)

Krátka ukážka chráničov TSF od D3O

Pozrite si krátku ukážku vyberateľných kolenných chráničov TSF. Zistíte ako sa dajú využiť ako z čoho sú vyrobené a aké majú rozmery.

GT.ArmyOriginal.Web.Application.DTOs.Requests.CommentForm

Ďakujeme za vašu reakciu

Krátke porovnanie trojice vyberateľných chráničov kolien

Pozrite si tento krátky záznam z live, v ktorom uvidíte porovnanie chráničov Claw Gear, Helikon-Tex a D3O. Dozviete sa o ich materiálovom zložení a možnostiach. 

GT.ArmyOriginal.Web.Application.DTOs.Requests.CommentForm

Ďakujeme za vašu reakciu

GT.ArmyOriginal.Web.Application.DTOs.Requests.CommentForm

Ďakujeme za vašu reakciu