ArmyOriginal

Lowa Čistiaca kefka MULTI, Lowa

Produkt je momentálne vypredaný

  • Kód produktu: LOW-000686
  • Hmotnosť produktu: 0,0750kg
10,50 € Cena s DPH

informujte ma o dostupnosti

Približný termín naskladnenia nie je v tejto chvíli známy. Vyplňte tento formulár a dozviete sa o opätovnom naskladnení ako prvý.

ĎAKUJEME. O DOSTUPNOSTI TOVARU VÁS BUDEME INFORMOVAŤ EMAILOM.

Popis produktu

Materiál: PVC, Nylon, mosadz, guma

Trojstranná kefa MULTI od výrobu Lowa predstavuje ideálnu pomôcku na udržanie optimálneho matného vzhľadu vašej nubukovej, semišovej, alebo velúrovej kože. Skladá sa zo 4 častí s odlišnými funkciami:

1) Mosadzná drôtená kefa: sa používa na semiš na odstránenie odolných škvŕn a oživenie povrchu. Na nubuk je príliš hrubý - mohol by zanechať škrabance, preto to neodporúčame.

2) Nylonová kefa: je vhodná na semiš a nubuk. Zaisťuje odstránenie vosku a otvorenie pórovej štruktúry usne. Oproti mosadznej kafke je pri čistení povrchu výrazne jemnejší a šetrnejší, čo znamená tiež pomalšiu prácu.

3) Gumová "vlnková" kefa: zo surovej gumy slúži k finálnemu obnoveniu jednoliateho matného vzhľadu zvršku obuvi. Môže byť použitý tiež na zmatnenie lesklých plôch. Pokiaľ sú na usni zvyšky vosku, je potrebné ich odstrániť nylonovou kefou.

4) Tvrdá brúsená guma (predtým sa používala pemza): slúži na odstránenie najodolnejších škvŕn obrúsením tenkej vrstvičky usne. Po odbrúsení by malo nasledovať impregnovanie a po zaschnutí impregnácie finálne ošetrenie gumovou kefkou zo surovej gumy.

Odporúčame sa o obuv starať čo najlepšie a najzodpovednejšie - to môže výrazne predĺžiť  životnosť vašej obuvi.