ArmyOriginal

Lemigo Čižmy Angler 720, Lemigo

Produkt je momentálne vypredaný

  • Kód produktu: LE-523DE
  • Hmotnosť produktu: 1,520kg - 1,920kg

Popis produktu

Čižmy Angler 720, Lemigo

Materiál: PU, Neoprén

Firma Lemigo počas svojej 25-ročnej histórie zbierala skúsenosti, poznatky, štúdie, prax, ktoré zužitkovala na vytvorenie perfektnej obuvi s výnimočným komfortom, skvelým vzhľadom, strihom a jedinečnou tepelnou izoláciou.

Protišmyková podrážka:
Podošva obuvi Lemigo Angler (v preklade rybár) je stavaná pre Vašu bezpečnosť. Materiál a konštrukcia podošvy je navrhnutá tak, aby ste sa mohli pohybovať aj po klzkých povrchoch (skaly vo vode a pod.).

Samočistiaca podošva:
Geometrická podošva čižiem Lemigo Angler je postavená tak, aby sa v ešte väčšej miere postarala o čistotu a tým bezpečnú chôdzu. Špeciálne kanáliky sú navrhnuté tak, aby sa pri chôdzi obuv sama čistila (obuv je preto stále ľahšia) a podošva Vám tak zaručila stabilitu.

Špeciálna zvukovo-izolačná podošva:
Je to ideálna obuv pre lov (poľovníkov) zvierat. Unikátny tvar a pružnosť podrážky minimalizuje zvuky, ktoré vzniká pri chôdzi po lesnej hrabanke a pod.

Ideálne pre všetky podmienky:
Čo sa týka teploty, materiál sa správa takmer rovnako pri rôznych klimatických podmienkach. Či sa chystáte na poľovačku, alebo rybačku v lete, alebo zime, na čižmy Angler sa môžete spoľahnúť.

Výnimočný komfort pri nosení:
Udržiava optimálnu teplotu nohy v čižme, čo je veľmi dôležité pri každodennom používaní. Kombinácia technológie PU a 3mm neoprenu umožňuje zachovať vynikajúcu tepelnú izoláciu, ktorá poskytuje pohodlie pri nízkych aj vysokých teplotách. Čižmy Angler môžete nosiť bez rozdielu na ročné obdobie, celoročná obuv.

Kombinácia PU a neoprenu:
Technológia výroby polyuretánových gumových čižiem Lemigo je jedným z najmodernejších na svete. Polyuretán použitý v podrážke zaisťuje vodeodolnosť a dobrú tepelnú izoláciu. Obuv poskytuje vynikajúcu ochranu voči olejom a tukom, výhodou je aj vysoká flexibilita a mechanická odolnosť.

Vďaka svojím spomínaných bohatým poznatkom firma Lemigo urobila ideálnu obuv pre poľovníkov a rybárov. Ešte jednou výhodou obuvi je, že sú úplne bez zápachu. Obuv je taktiež vhodná aj na bežné nosenie do lesa, do prírody, pri poľnohospodárskych prácach a pod. Ak hľadáte komfortnú, celoročnú, nepremokavú obuv, tak olivové čižmy Angler sú veľmi dobrá voľba.

 

Zalesactvo.eu a jeho názor na čižmy

Videorecenzia na čižmy ANGLER od výrobcu Lemigo vo videu začína od 7:08.

GT.ArmyOriginal.Web.Application.DTOs.Requests.CommentForm

Ďakujeme za vašu reakciu

GT.ArmyOriginal.Web.Application.DTOs.Requests.CommentForm

Ďakujeme za vašu reakciu