ArmyOriginal

Tactical Foodpack Dehydrované jedlo cestoviny s kuracím mäsom 125g, Tactical Foodpack

Produkt je momentálne vypredaný

  • Kód produktu: TAC-002073
  • Hmotnosť produktu: 0,1300kg
9,60 € Cena s DPH

informujte ma o dostupnosti

Približný termín naskladnenia nie je v tejto chvíli známy. Vyplňte tento formulár a dozviete sa o opätovnom naskladnení ako prvý.

ĎAKUJEME. O DOSTUPNOSTI TOVARU VÁS BUDEME INFORMOVAŤ EMAILOM.

Popis produktu

Dehydrované jedlo cestoviny s kuracím mäsom 125g, Tactical Foodpack

Hmotnosť: 125g (v suchom stave)
Energetická hodnota: 572 kcal (2388 kJ)

Lyofilizované jedlo Tactical Foodpack pozostávajúce z kuracieho mäsa s cestovinami. Táto potravinová dávka je ľahká na prenášanie a prípravu, vyrobená bola procesom dehydratácie mrazom. Tactical Foodpack vznikol v Estónsku, ako náhrada, za nevyhovujúce potravinové dávky pre vojakov.

Zloženie: Kuracie mäso 15%, cestoviny 45% (pšenica), Azijská zelenina, mrkva, smotana, kokosové mlieko, petržlen, mleté čierne korenie, soľ.

Príprava tohto veľmi chutného jedla, ktoré je dehydrovanom stave veľmi ľahké, kompaktné a teda aj ľahko prenášateľné, je pomerne jednoduchá.

Existujú 4 rôzne spôsoby ako jedlo pripraviť:

1. Príprava zaliatím horúcou vodou: Prevaríme 300ml čistej vody, otvoríme Tactical Foodpack, vyberieme vrecko pohlcujúce vlhkosť, nalejeme 300ml horúcej vody priamo do dehydrovaného jedla, premiešame, sáčok opätovne uzavrieme a necháme 8 minút. Po 8-tich minútach je jedlo pripravené a môžeme ho konzumovať.

2. Príprava studenou vodou a ohrevom na zdroji tepla: Otvoríme Tactical Foodpack, vyberieme vrecko pohlcujúce vlhkosť, nalejeme 300ml studenej vody, premiešame, sáčok s jedlom položíme na zdroj tepla (otvorený oheň, plynový,benzínový alebo alkoholový varič). Keď sa voda zohreje, sáčok s jednom zložíme zo zdroja tepla, uzavrieme ho a necháme cca. 8 minút. Po cca 8-tich minútach je jedlo pripravené a môžeme ho konzumovať.

3. Príprava pomocou chemickej ohrevnej kapsule: Otvoríme Tactical Foodpack, vyberieme vrecko pohlcujúce vlhkosť, nalejeme 300ml studenej vody, premiešame, opätovne sáčok s jedlom uzavrieme, následne ho vložíme do špeciálneho obalu na ohrev, podľa návodu aplikujeme správne množstvo vody, pridáme ohrevnú kapsulu, celý obal uzavrieme a necháme vodu s kapsulou ohriať Tactical Foodpack. Po cca. 15-20 minútach je jedlo pripravené a môžeme ho konzumovať.

4. Príprava na studeno: Otvoríme Tactical Foodpack, vyberieme vrecko pohlcujúce vlhkosť, nalejeme 300ml studenej vody, premiešame, opätovne sáčok s jedlom uzavrieme a necháme ho približne 16-18 min. Po uplynutí cca 16-18 min. je jedlo rehydrované a pripravené. V tomto prípade sa jedlo rehydruje a je vhodné na konzumáciu ale ostáva studené !

Príprava cestovín s kuracím mäsom od Tactical Foodpack

Ukážka prípravy a samotného MRE od Tactical Foodpack, konkrétne cestovín s kuracím mäsom.
Tactical Foodpack je lyofilizovaná potravinová dávka (dehydrovaná mrazom), ktorú je veľmi chutná.

GT.ArmyOriginal.Web.Application.DTOs.Requests.CommentForm

Ďakujeme za vašu reakciu

GT.ArmyOriginal.Web.Application.DTOs.Requests.CommentForm

Ďakujeme za vašu reakciu