ArmyOriginal

Tactical Foodpack Dehydrované jedlo ryža s bravčovým mäsom 115g, Tactical Foodpack

Produkt je momentálne vypredaný

  • Kód produktu: TAC-001070
  • Hmotnosť produktu: 0,1450kg
9,50 € Cena s DPH

informujte ma o dostupnosti

Približný termín naskladnenia nie je v tejto chvíli známy. Vyplňte tento formulár a dozviete sa o opätovnom naskladnení ako prvý.

ĎAKUJEME. O DOSTUPNOSTI TOVARU VÁS BUDEME INFORMOVAŤ EMAILOM.

Popis produktu

Dehydrované jedlo ryža s bravčovým mäsom 115g, Tactical Foodpack

Hmotnosť: 115g (v suchom stave)
Energetická hodnota: 565 kcal (2370 kJ)

Lyofilizované jedlo Tactical Foodpack pozostávajúce z bravčového mäsa a ryže. Táto potravinová dávka je ľahká na prenášanie a prípravu, vyrobená bola procesom dehydratácie mrazom. Tactical Foodpack vznikol v Estónsku, ako náhrada, za nevyhovujúce potravinové dávky pre vojakov.

Zloženie: Bravčové mäso 15%, ryža, voda, mrkva, cibuľa, paradajková omáčka (paradajky 30%, voda) repkový olej, cukor, soľ, korenie.

Príprava tohto veľmi chutného jedla, ktoré je dehydrovanom stave veľmi ľahké, kompaktné a teda aj ľahko prenášateľné, je pomerne jednoduchá.

Existujú 4 rôzne spôsoby ako jedlo pripraviť:

1. Príprava zaliatím horúcou vodou: Prevaríme 300ml čistej vody, otvoríme Tactical Foodpack, vyberieme vrecko pohlcujúce vlhkosť, nalejeme 300ml horúcej vody priamo do dehydrovaného jedla, premiešame, sáčok opätovne uzavrieme a necháme 9 minút. Po 9-tich minútach je jedlo pripravené a môžeme ho konzumovať.

2. Príprava studenou vodou a ohrevom na zdroji tepla: Otvoríme Tactical Foodpack, vyberieme vrecko pohlcujúce vlhkosť, nalejeme 300ml studenej vody, premiešame, sáčok s jedlom položíme na zdroj tepla (otvorený oheň, plynový,benzínový alebo alkoholový varič). Keď sa voda zohreje, sáčok s jednom zložíme zo zdroja tepla, uzavrieme ho a necháme cca. 9 minút. Po cca 9-tich minútach je jedlo pripravené a môžeme ho konzumovať.

3. Príprava pomocou chemickej ohrevnej kapsule: Otvoríme Tactical Foodpack, vyberieme vrecko pohlcujúce vlhkosť, nalejeme 300ml studenej vody, premiešame, opätovne sáčok s jedlom uzavrieme, následne ho vložíme do špeciálneho obalu na ohrev, podľa návodu aplikujeme správne množstvo vody, pridáme ohrevnú kapsulu, celý obal uzavrieme a necháme vodu s kapsulou ohriať Tactical Foodpack. Po cca. 15-20 minútach je jedlo pripravené a môžeme ho konzumovať.

4. Príprava na studeno: Otvoríme Tactical Foodpack, vyberieme vrecko pohlcujúce vlhkosť, nalejeme 300ml studenej vody, premiešame, opätovne sáčok s jedlom uzavrieme a necháme ho približne 18-20 min. Po uplynutí cca 18-20 min. je jedlo rehydrované a pripravené. V tomto prípade sa jedlo rehydruje a je vhodné na konzumáciu ale ostáva studené !

Ukážka použitia ohrevného sáčka a kapsule od Tactical Foodpack

Názorná ukážka priamo od výrobcu Tactical Foodpack, v ktorej uvidíte ako správne použiť sáčok na ohrev potravinovej dávky a samoohrevnú kapsulu.
Dehydrované jedlo od Tactical Foodpack prechádza procesom lyofilizácie (dehydrovania mrazom) čo zaručuje zachovanie skvelej chuti.

GT.ArmyOriginal.Web.Application.DTOs.Requests.CommentForm

Ďakujeme za vašu reakciu

Jedlo od Tactical Foodpack v prírode

Po náročnej foto-túre v Juráňovej doline (Oravice) sme si pripravili štyri odlišné jedlá od výrobcu Tactical Foodpack. Vodu sme ohriali na plynovom variči, čo nám urýchlilo celkovú dobu prípravy.

GT.ArmyOriginal.Web.Application.DTOs.Requests.CommentForm

Ďakujeme za vašu reakciu

Príprava jedla Tactical Foodpack na otvorenom ohni

Ukážka jedla Tactical Foodpack a jeho prípravy na otvorenom ohni. V tomto videu Vám ukážeme kuracie mäso s ryžou a uvidíte aj celkový objem jedného balíčka tohto veľmi chutného jedla.
Tactical Foodpack je mrazom dehydrované jedlo, vyrábané v Estónsku, ktoré má nízku hmotnosť, vysokú energetickú hodnotu a skvelú chuť.

GT.ArmyOriginal.Web.Application.DTOs.Requests.CommentForm

Ďakujeme za vašu reakciu

Tactical Foodpack Bolonské špagety a ich príprava

Ukážka prípravy dehydrovaného jedla Tactical Foodpack, konkrétne Bolonských špagiet s hovädzím mäsom,podľa nás najjednoduchším spôsobom a to pomocou horúcej vody.
Tactical Foodpack je lyofilizovaná potravinová dávka, vyrábaná v Estónsku, ako kvalitnejšia, ľahko prenosná a výživná strava pre vojakov či outdoor nadšencov.

GT.ArmyOriginal.Web.Application.DTOs.Requests.CommentForm

Ďakujeme za vašu reakciu

Príprava Tactical Foodpack v prírode

Ukážka jednoduchej prípravy dehydrovaného jedla Tactical Foodpack v dvoch verziách - morčacie mäso s pohankou a kuracie mäso s ryžou.
Jedlo Tactical Foodpack sa dehydruje mrazom, vďaka čomu si uchováva veľmi dobrú chuť a energetickú hodnotu. Jedlo je možné pripraviť do 10 minút.

GT.ArmyOriginal.Web.Application.DTOs.Requests.CommentForm

Ďakujeme za vašu reakciu

GT.ArmyOriginal.Web.Application.DTOs.Requests.CommentForm

Ďakujeme za vašu reakciu