Dehydrované jedlo ryža s kuracím mäsom 100g, Tactical Foodpack

9,30 € Cena s DPH

Predbežný termín dodania je 25.9.2018
Skladom.

Doprava: kuriérom do 24 hod. alebo poštou viac info
Platba: prevod na účet, dobierka viac info

Výmena tohto produktu je zdarma viac info
Vrátenie tohto produktu je zdarma viac info

Kód produktu: TAC-001069

Skladom

Informujte ma o dostupnosti.

Tento produkt vo veľkosti nie je momentálne skladom. Vyplňte krátky formulár a budeme Vás informovať emailom, keď požadovaný produkt opäť naskladníme.

ĎAKUJEME. O DOSTUPNOSTI TOVARU VÁS BUDEME INFORMOVAŤ EMAILOM.

Produkt Dehydrované jedlo ryža s kuracím mäsom 100g, Tactical Foodpack vo veľkosti nie je momentálne skladom a v tejto chvíli nevieme určiť presný termín naskladnenia.

t
Tento produkt "Dehydrované jedlo ryža s kuracím mäsom 100g, Tactical Foodpack" je dostupný aj v ďalších farbách. Teraz sa pozeráte na farbu
""
Prejsť na túto farbu.

Popis.

Tu sa nachádza popis produktu.

Dehydrované jedlo ryža s kuracím mäsom 100g, Tactical Foodpack

Hmotnosť: 100g (v suchom stave)
Energetická hodnota: 416 kcal (1739 kJ)

Lyofilizované jedlo Tactical Foodpack pozostávajúce z kuracieho mäsa s ryžou. Táto potravinová dávka je ľahká na prenášanie a prípravu, vyrobená bola procesom dehydratácie mrazom. Tactical Foodpack vznikol v Estónsku, ako náhrada, za nevyhovujúce potravinové dávky pre vojakov.

Zloženie: Varené kuracie mäso 15%, ryže, mleté čierne korenie, zelená fazuľa, paradajky, cibuľa, cesnak, repkový olej, petržlen, chilli paprička.

Príprava tohto veľmi chutného jedla, ktoré je dehydrovanom stave veľmi ľahké, kompaktné a teda aj ľahko prenášateľné, je pomerne jednoduchá.

Existujú 4 rôzne spôsoby ako jedlo pripraviť:

1. Príprava zaliatím horúcou vodou: Prevaríme 300ml čistej vody, otvoríme Tactical Foodpack, vyberieme vrecko pohlcujúce vlhkosť, nalejeme 300ml horúcej vody priamo do dehydrovaného jedla, premiešame, sáčok opätovne uzavrieme a necháme 8 minút. Po 8-tich minútach je jedlo pripravené a môžeme ho konzumovať.

2. Príprava studenou vodou a ohrevom na zdroji tepla: Otvoríme Tactical Foodpack, vyberieme vrecko pohlcujúce vlhkosť, nalejeme 300ml studenej vody, premiešame, sáčok s jedlom položíme na zdroj tepla (otvorený oheň, plynový,benzínový alebo alkoholový varič). Keď sa voda zohreje, sáčok s jednom zložíme zo zdroja tepla, uzavrieme ho a necháme cca. 8 minút. Po cca 8-tich minútach je jedlo pripravené a môžeme ho konzumovať.

3. Príprava pomocou chemickej ohrevnej kapsule: Otvoríme Tactical Foodpack, vyberieme vrecko pohlcujúce vlhkosť, nalejeme 300ml studenej vody, premiešame, opätovne sáčok s jedlom uzavrieme, následne ho vložíme do špeciálneho obalu na ohrev, podľa návodu aplikujeme správne množstvo vody, pridáme ohrevnú kapsulu, celý obal uzavrieme a necháme vodu s kapsulou ohriať Tactical Foodpack. Po cca. 15-20 minútach je jedlo pripravené a môžeme ho konzumovať.

4. Príprava na studeno: Otvoríme Tactical Foodpack, vyberieme vrecko pohlcujúce vlhkosť, nalejeme 300ml studenej vody, premiešame, opätovne sáčok s jedlom uzavrieme a necháme ho približne 16-18 min. Po uplynutí cca 16-18 min. je jedlo rehydrované a pripravené. V tomto prípade sa jedlo rehydruje a je vhodné na konzumáciu ale ostáva studené !

Napísať dotaz na: Dehydrované jedlo ryža s kuracím mäsom 100g, Tactical Foodpack
Téma: Dehydrované jedlo ryža s kuracím mäsom 100g, Tactical Foodpack

Ukážka použitia ohrevného sáčka a kapsule od Tactical Foodpack

Názorná ukážka priamo od výrobcu Tactical Foodpack, v ktorej uvidíte ako správne použiť sáčok na ohrev potravinovej dávky a samoohrevnú kapsulu.
Dehydrované jedlo od Tactical Foodpack prechádza procesom lyofilizácie (dehydrovania mrazom) čo zaručuje zachovanie skvelej chuti.

Produkty použité v blogu.

Nižšie si môžete rozkliknúť produkty, ktoré sú zobrazené v tomto blogu.

Napísať dotaz na: Ukážka použitia ohrevného sáčka a kapsule od Tactical Foodpack
Téma: Ukážka použitia ohrevného sáčka a kapsule od Tactical Foodpack

Jedlo od Tactical Foodpack v prírode

Po náročnej foto-túre v Juráňovej doline (Oravice) sme si pripravili štyri odlišné jedlá od výrobcu Tactical Foodpack. Vodu sme ohriali na plynovom variči, čo nám urýchlilo celkovú dobu prípravy.

Produkty použité v blogu.

Nižšie si môžete rozkliknúť produkty, ktoré sú zobrazené v tomto blogu.

Napísať dotaz na: Jedlo od Tactical Foodpack v prírode
Téma: Jedlo od Tactical Foodpack v prírode

Príprava jedla Tactical Foodpack na otvorenom ohni

Ukážka jedla Tactical Foodpack a jeho prípravy na otvorenom ohni. V tomto videu Vám ukážeme kuracie mäso s ryžou a uvidíte aj celkový objem jedného balíčka tohto veľmi chutného jedla.
Tactical Foodpack je mrazom dehydrované jedlo, vyrábané v Estónsku, ktoré má nízku hmotnosť, vysokú energetickú hodnotu a skvelú chuť.

Produkty použité v blogu.

Nižšie si môžete rozkliknúť produkty, ktoré sú zobrazené v tomto blogu.

Napísať dotaz na: Príprava jedla Tactical Foodpack na otvorenom ohni
Téma: Príprava jedla Tactical Foodpack na otvorenom ohni

Tactical Foodpack Bolonské špagety a ich príprava

Ukážka prípravy dehydrovaného jedla Tactical Foodpack, konkrétne Bolonských špagiet s hovädzím mäsom,podľa nás najjednoduchším spôsobom a to pomocou horúcej vody.
Tactical Foodpack je lyofilizovaná potravinová dávka, vyrábaná v Estónsku, ako kvalitnejšia, ľahko prenosná a výživná strava pre vojakov či outdoor nadšencov.

Produkty použité v blogu.

Nižšie si môžete rozkliknúť produkty, ktoré sú zobrazené v tomto blogu.

Napísať dotaz na: Tactical Foodpack Bolonské špagety a ich príprava
Téma: Tactical Foodpack Bolonské špagety a ich príprava

Príprava Tactical Foodpack v prírode

Ukážka jednoduchej prípravy dehydrovaného jedla Tactical Foodpack v dvoch verziách - morčacie mäso s pohankou a kuracie mäso s ryžou.
Jedlo Tactical Foodpack sa dehydruje mrazom, vďaka čomu si uchováva veľmi dobrú chuť a energetickú hodnotu. Jedlo je možné pripraviť do 10 minút.

Produkty použité v blogu.

Nižšie si môžete rozkliknúť produkty, ktoré sú zobrazené v tomto blogu.

Napísať dotaz na: Príprava Tactical Foodpack v prírode
Téma: Príprava Tactical Foodpack v prírode