ArmyOriginal
U nás darčeky vymeníte aj po Vianociach.

Emerson Helma FAST PJ Eco so sklom čierna, Emerson

Produkt je momentálne vypredaný

  • Kód produktu: EME-000484
  • Hmotnosť produktu: 0,7000kg
39,90 € Cena s DPH

informujte ma o dostupnosti

Približný termín naskladnenia nie je v tejto chvíli známy. Vyplňte tento formulár a dozviete sa o opätovnom naskladnení ako prvý.

ĎAKUJEME. O DOSTUPNOSTI TOVARU VÁS BUDEME INFORMOVAŤ EMAILOM.

Popis produktu

Airsoftová replika helmy FAST PJ od Emersonu vo verzii so vstavaným zorníkom (zorník poskytuje ochranu proti 6 mm BB do 400 fps!). Helma je vyrobená z odolného ABS plastu s hrúbkou 3,5 mm, vďaka čomu poskytuje dostatočnú ochranu pri airsofte a paintballe. Zorník vyrobený z Polykarbonátu,je možné kedykoľvek veľmi ľahko vytiahnuť z helmy a aktívne využívať. V prípade že zorník nechete v danej chvíli využívať, stačí ho opäť vsunúť naspäť do helmy. K tomuto úkonu nie je potrebná sila takmer žiadna, pohodlne to zvládnete aj jedným prstom.

Vnútorné polstrovanie je vyrobené z tvrdeného Polystyrénu, v kombinácii s mäkkými vankúšikmi (vankúšiky sa dajú vybrať, napríklad na vyčistenie) Zapínacie popruhy sú dĺžkovo regulovateľné, zapínajú sa plastovou sponou.

Helma disponuje aj prípravou na NVG a montáže na postranné RIS lišty či ďalšie vybavenie. (Vhodné pre príslušenstvo na helmu FAST PJ,BH,MH). Na helme sú osadené aj Velcro panely, vhodné na nášivky, IR Beacon a ďalšie príslušenstvo.

Zorníky sú vymeniteľné, takže v prípade potreby alebo poškodenia ich je možné bez väčších komplikácii vymeniť.

Materiál:
ABS plast / Polykarbonát
Hmotnosť: 540g
Polstrovanie: tvrdený Polystyrén
Hrúbka plastu: 3,5 mm
Vnutorné polstrovanie: mäkké vankúšiky (vyberateľné)
Dĺžka: 27 cm
Výška: 18 cm
Šírka: 22,5 cm
Odolnosť zorníka: 6 mm BB do 400 fps!!

Helmu je veľkosti M/L. odporúčame na obvod hlavy do 58 cm.

Odolnosť zorníka je limitovaná, odoláva 6 mm BB guličkám do maximálnej úsťovej rýchlosti 400 fps! Je nutné používať dodatočnú ochranu zraku!

Helma Fast od výrobcu Emerson

Helma Fast PJ Eco so sklom vhodná na airsoft. Snímky nafotené v detailných záberoch, ktoré prinášame vo viacerých uhloch.

Ukážka helmy FAST PJ od Emersonu

V tomto videu uvidíte prilbu FAST PJ vo verzii Eco so vstavaným zorníkom. Dozviete sa o jej materiáloch a možnostiach využitia ako aj o možnostiach výmeny zorníka.