ArmyOriginal

Pentagon Hydratačný vak 2.0 pentacamo, Pentagon

Predaj tohoto produktu bol ukončený.

  • Kód produktu: PG-404EA
  • Hmotnosť produktu: 0,9950kg

informujte ma o dostupnosti

Približný termín naskladnenia nie je v tejto chvíli známy. Vyplňte tento formulár a dozviete sa o opätovnom naskladnení ako prvý.

ĎAKUJEME. O DOSTUPNOSTI TOVARU VÁS BUDEME INFORMOVAŤ EMAILOM.

Popis produktu

Materiál: 600x600D vysoko pevnostný Polyester

Hydra vak od výrobcu Pentagon vo vylepšenej verzii 2.0. Je vyrobený z veľmi pevného polyesterového materiálu.

Vo vnútri vaku je nádoba s objemom 2,5L, ktorá ma anti-bakteriálne účinky. Má veľký otvor, vďaka čomu dokážeme vodu rýchlo doplniť. Na prednej časti je kapsa so zapínaním na kvalitné SBS® zipsy - tie pri prvej verzii neboli. Po otvorení tejto časti sa dostaneme do vnútra vaku. Pod ňou sa nachádza ďalšia menšia kapsa so zapínaním na zips, na ktorej je MOLLE systém. Na vrchnej časti je rukoväť a jedna časť suchého zipsu na uchytenie nášiviek a pod.

Ramenné popruhy sú polstrované, taktiež aj chrbtová časť. Za polstrovanou chrbtovou časťou je ďalšia priehradka. V prípade núdze sa dá vak rýchlo odopnúť. Ramenné popruhy sa dajú spojiť pomocou plastového klipu, na ktorom je aj píšťalka. Po stranách, z hornej časti a na popruhoch je spolu 6 D-krúžkov. Plastové spony na hydravaku sú kvalitné DuraFlex®, taktiež D-krúžky.

Maskáčový hydratačný vak 2.0 je vhodný na airsoft, turistiku a rôzne iné outdoor aktivity.

Parametre:
Objem: 2,5 L
Celkové rozmery: 50 x 25 x 10 cm
Rozmery pre hydratačný vak: 42 x 20 x 11 cm

Taktické tričko Ranger vo farbe Pentacamo od Pentagonu

Pozrite si túto praktickú ukážku taktického trička Ranger od výrobcu Pentagon Tactical, ktoré je vyrobené v kombinácii odolného Ripstop materiálu a jemného funkčného Tac-Fresh torza.

Bližší pohľad na hydratačný vak 2.0 od Pentagonu

Ide o praktický, ľahký a veľmi kvalitný hydratačný vak, vyrobený z odolných materiálov ako je DuraFlex plast v kombinácii so zipsom SBS. Poteší aj náročnejších užívateľov.