ArmyOriginal
U nás darčeky vymeníte aj po Vianociach.

Source Hydratačný vak WLPS 3L Low Profile čierny, Source

Produkt je momentálne vypredaný

  • Kód produktu: SOU-000440
  • Hmotnosť produktu: 0,2800kg
39,90 € Cena s DPH

informujte ma o dostupnosti

Približný termín naskladnenia nie je v tejto chvíli známy. Vyplňte tento formulár a dozviete sa o opätovnom naskladnení ako prvý.

ĎAKUJEME. O DOSTUPNOSTI TOVARU VÁS BUDEME INFORMOVAŤ EMAILOM.

Popis produktu

Materiál: trojvrstvový koextrudovaný polyetylén
Objem: 3L
Hydratačný systém: WLPS™
Trubica: 94 cm dlhá
PE ventil: uhlový Storm-Valve ™
Hmotnosť: 0,21 kg
Dĺžka (plný): 36 cm
Šírka (plný): 25 cm
Max. hĺbka (plný): 6,7 cm

WLPS 3L Widepac "Low Profile" - nízkoprofilový hydratačný systém je špeciálne navrhnutý pre integráciu do balistickej vesty. Maximálne využitie našej technológie nízkych profilov znižuje hĺbku nosiča, čo z neho robí skutočne nízkoprofilový hydratačný systém.

Hi-Flow Storm-Valve™ Push-pull ventil bez zablokovania s integrovaným uzatváracím mechanizmom. Ako pitie so slamkou. Jednoduchá demontáž na čistenie. (Patent USA 6 622 988).

Angles Valve "uhlový ventil" otočený o 360 stupňov pre dokonalú orientáciu ventilu / úst. Umožňuje, aby bola trubica o 25 cm kratšia. Menej prebytočnej rúrky, ktorá skáče okolo krku!

Dirt-Shield™ ochranný kryt udržuje ventil na pitie bez nečistôt a je chránený. QMT™ Inline QMT™ rýchly konektor na koncovke rúr umožňuje pripojenie filtra, UTATM alebo ďalšieho príslušenstva stlačením tlačidla.

Cool Weave "chladená krycia" hadička izoluje a blokuje UV-svetlo. Voda zostáva chladná a zabraňuje rastu baktérií od prvého do posledného pitia.

Objem ruksaka EDC 21L od Helikon-Texu

Ukážka objemu 21L ruksaka EDC od Helikon-Texu, v ktorej Vám podrobne popíšeme všetky časti a priečinky tohto modelu.
Ruksak EDC je vyrobený z odolného materiálu Cordura 500D, spolu so zipsom YKK.

Hydratačný vak WLPS 3L Low Profile od Source

Video z produkcie Source, kde sú bližšie ukázané možnosti a funkcionalita hydratačného vaku WLPS 3L s nízkym profilom.Ďalšie informácie o technológii SOURCE Hydration Technology:

- technológia Taste-Free™ a systém Glass-Like™ Liner v zásobníku a trubici dodáva čistú tekutú chuť bez plastickej chuti.

- systém Bakteria-Free™ a systém Grunge-Guard™ Antimikrobiálna technológia zabraňuje rastu baktérií počas životnosti systému.

- technológia Glass-Like™ viacvrstvová polyetylénová fólia využívajúca technológiu SOURCE Glass-Like™, ktorá zabraňuje vytváraniu biofilmu, čím sa systém samočistí. Film SOURCE Glass-Like™ je 2000% hladší ako štandardné filmy TPU, prakticky bez rozdielu od samotného skla.

- systém Care-Free™ Glass-Like™ s antimikrobiálnymi technológiami Grunge-Guard™ eliminuje potrebu čistenia. V dňoch, týždňoch a dokonca aj mesiacoch použitia jednoducho naplňte a pijete znova a znova bez zvláštnej starostlivosti.

widepac™ Wide Opening Access patentovaný uzáver pre ľahké plnenie, odvodnenie a čistenie. Vzduchotesná pečať! (US patent č. 7,648,276, B2)