ArmyOriginal
U nás darčeky vymeníte aj po Vianociach.

Source Hydratačný vak WXP 2L Storm Valve čierny, Source

Produkt je momentálne vypredaný

  • Kód produktu: SOU-000439
  • Hmotnosť produktu: 0,2800kg
39,90 € Cena s DPH

informujte ma o dostupnosti

Približný termín naskladnenia nie je v tejto chvíli známy. Vyplňte tento formulár a dozviete sa o opätovnom naskladnení ako prvý.

ĎAKUJEME. O DOSTUPNOSTI TOVARU VÁS BUDEME INFORMOVAŤ EMAILOM.

Popis produktu

Materiál: trojvrstvový koextrudovaný polyetylén
Objem: 2L
Hydratačný systém: WXP ™
Trubica: 94 cm dlhá
PE ventil: uhlový Storm-Valve ™
Hmotnosť: 0,22 kg
Dĺžka (prázdny): 37,5 cm
Šírka (prázdny): 19,5 cm
Max. hĺbka (prázdny): 2,5 cm
Dĺžka (plný): 34 cm
Šírka (plný): 14 cm
Max. hĺbka (plný): 8 cm

Detailne prepracovaný 2L hydratačný systém od výrobcu Source. Exkluzívna trojvrstvová koextrudovaná polyetylénová konštrukcia s Taste-Free ™ - ľahká údržba, Glass-Like ™ vložka. Má integrovaný antimikrobiálny prípravok Grunge-Guard ™.

- patentovaný nepriepustný široký zásuvný otvor z vrchu pre jednoduché čistenie, odvodnenie, prípadne vloženie ľadu
- "Cool Cover Tube" izoluje a blokuje UV-svetlo. Voda tak ostáva chladná a baktérie sa netvoria od prvého, až po posledného pitia
- hydratačný systém s nízkym profilom
- QMT™ source ponúka hadičku na pitie, ktorá zaručuje pohodlie pri pití a bez únikov vody + kompatibilitu s filračným systémom "USMC Miox"
- patentovaný "push / pull Storm Valve™ " nevyžaduje žiadne uhryznutie hadičky, čím dosiahnete o 25% vyššiu prietokovú rýchlosť, než model na uhryznutie
- integrovaný vypínač ventilov - rýchlo odpojíte hadičku
- Dirt Shield ™ kryt ventilu - skrutkovací.

Hydratačný vak WXP 2L a 3L od Source

Video z produkcie Source, kde sú bližšie ukázané možnosti a funkcionalita hydratačných vakov WXP 2L a 3L.Ďalšie informácie o technológii SOURCE Hydration Technology:

- technológia Taste-Free™ a systém Glass-Like™ Liner v zásobníku a trubici dodáva čistú tekutú chuť bez plastickej chuti.

- systém Bakteria-Free™ a systém Grunge-Guard™ Antimikrobiálna technológia zabraňuje rastu baktérií počas životnosti systému.

- technológia Glass-Like™ viacvrstvová polyetylénová fólia využívajúca technológiu SOURCE Glass-Like™, ktorá zabraňuje vytváraniu biofilmu, čím sa systém samočistí. Film SOURCE Glass-Like™ je 2000% hladší ako štandardné filmy TPU, prakticky bez rozdielu od samotného skla.

- systém Care-Free™ Glass-Like™ s antimikrobiálnymi technológiami Grunge-Guard™ eliminuje potrebu čistenia. V dňoch, týždňoch a dokonca aj mesiacoch použitia jednoducho naplňte a pijete znova a znova bez zvláštnej starostlivosti.

widepac™ Wide Opening Access patentovaný uzáver pre ľahké plnenie, odvodnenie a čistenie. Vzduchotesná pečať! (US patent č. 7,648,276, B2)