ArmyOriginal
U nás darčeky vymeníte aj po Vianociach.

Pentagon Kapsa cez hrudník UCB 2.0 CIVIL olivová, Pentagon

Produkt je momentálne vypredaný

  • Kód produktu: PEN-002134
  • Hmotnosť produktu: 0,4600kg
35,90 € Cena s DPH

informujte ma o dostupnosti

Približný termín naskladnenia nie je v tejto chvíli známy. Vyplňte tento formulár a dozviete sa o opätovnom naskladnení ako prvý.

ĎAKUJEME. O DOSTUPNOSTI TOVARU VÁS BUDEME INFORMOVAŤ EMAILOM.

Popis produktu

Materiál: 600x600D High Tensile Polyester

Univerzálnu kapsu UCB 2.0 Civil cez hrudník je možné nosiť na obidvoch stranách ramien vďaka D-krúžkom + karabínke, ktoré sú na obidvoch stranách kapsy. Je vyrobená z veľmi pevného a odolného polyesteru 600x600D, ktorý je z vnútornej strany potiahnutý vodeodolnou vrstvou - ochráni obsah pred prípadným ľahším dažďom.

Kapsa má jednu hlavnú priehradku, ktorá sa uzatvára pomocou dvojcestného zipsu. Vo vnútri sú ďalšie dve priehradky. V spodnej časti sú dva malé otvory, ktoré slúžia na odtekanie vody. Táto hlavná priehradka je vhodná na odloženie peňaženky, mobilu, menšieho fotoaparátu, lekárničky a pod. Na vonkajšej strane je ďalšia priehradka na dvojcestný zips. Vo vnútri nájdete organizér na perá, nôž, baterku, kľúče a iné. Na jednocestný zips je ďalšia univerzálna priehradka. MOLLE systém na uchytenie ďalšej kapsičky sa nachádza na prednej a bočnej strane.

Suchý zips na uchytenie nášivky má rozmer 11 x 5 cm. Medzi zadnou časťou a polstrovaním sa nachádza priehradka so zapínaním na patent. Polstrovanie je veľmi pohodlné, čo oceníte pri nosení. Hlavný ramenný dĺžkovo nastaviteľný popruh je široký 5cm a zapína sa na mohutnú DuraFlex® pracku. Kapsa UCB 2.0 Civil je vhodný doplnok na bežné nosenie, skryté nosenie zbrane, taktické využitie a pod. Všetky použité zipsy sú značky YKK®.

Dôležitá poznámka:

Hlavným rozdielom kapsy UCB 2.0 Civil je o niečo menšia, ľahšia a detailnejšie spracovaná. Nemá elastické vyberateľné púzdro na pištoľ. Zmena nastala aj v zipsoch, nakoľko Civil verzia má YKK® zatiaľ čo UCB 2.0 využíva zipsy SBS®.

Rozmery (šírka x výška x hĺbka):
Celkový rozmer: 20 x 25 x 13 cm
Hlavné vrecko: 19,5 x 23 x 8 cm
Zadná priehradka: 18 x 19 x 3 cm
Stredné vrecko: 14 x 17 x 3 cm
Predné vrecko: 14 x 16,5 x 1 cm

Kapsa UCB 2.0 Civil od Pentagonu a jej možnosti

Ukážka kapsy UCB 2.0 Civil od známej značky Pentagon, v ktorej Vám ukážeme vonkajšie časti, tak aj všetky vrecká a priečinky kapsy.
UCB 2.0 Civil je ďalšou - zdokonalenou verziou obľúbenej kapsy od Pentagonu, v ktorej výrobca používa zipsy YKK.