ArmyOriginal

Pentagon Kapsa cez hrudník UCB 2.0 čierna, Pentagon

Produkt je momentálne vypredaný

  • Kód produktu: PG-504FB
  • Hmotnosť produktu: 0,5900kg
35,90 € Cena s DPH

informujte ma o dostupnosti

Približný termín naskladnenia nie je v tejto chvíli známy. Vyplňte tento formulár a dozviete sa o opätovnom naskladnení ako prvý.

ĎAKUJEME. O DOSTUPNOSTI TOVARU VÁS BUDEME INFORMOVAŤ EMAILOM.

Popis produktu

Materiál: 600x600D High Tensile Polyester

Univerzálna kapsa UCB 2.0 (Universal Chest Bag) cez hrudník je možné nosiť na obidvoch stranách ramien vďaka D-krúžkom + karabínka, ktoré sú na obidvoch stranách kapsy. Je vyrobený z veľmi pevného a odolného polyesteru 600x600D, ktorý je z vnútornej strany potiahnutý vodeodolnou vrstvou - ochráni obsah pred prípadným ľahším dažďom.

Kapsa má jednu hlavnú priehradku, ktorá sa uzatvára pomocou dvojcestného zipsu. Vo vnútri sú ďalšie dve priehradky. V jednej z nich je aj priestor na zbraň, ktorú je možné uchytiť do elastického popruhu. V spodnej časti sú dva malé otvory, ktoré slúžia na odtekanie vody. Táto hlavná priehradka je vhodná na odloženie peňaženky, mobilu, menšieho fotoaparátu, lekárničky a pod. Na vonkajšej strane je ďalšia priehradka na dvojcestný zips. Vo vnútri sú priehradky na perá, nôž, baterku, kľúče a iné. Na jednocestný zips je ďalšia univerzálna priehradka. MOLLE systém na uchytenie ďalšej kapsičky na prednej a bočnej strane. Velcro panel na uchytenie nášivky na suchý zips má rozmer 10 x 4,5cm.

Medzi zadnou časťou a polstrovaním sa nachádza priehradka so zapínaním na patent. Polstrovanie je veľmi pohodlné, čo oceníte pri nosení. Hlavný ramenný dĺžkovo nastaviteľný popruh je široký 5cm a zapína sa na mohutnú DuraFlex® prackuČierna kapsa UCB 2.0 je vhodný doplnok na bežné nosenie, skryté nosenie zbrane, taktické využitie a pod. Všetky použité zipsy sú značky SBS®.

Parametre:
Celkový rozmer: cca. 27 x 18 x 13cm
Predné vrecko: 15 x 15 x 2 cm
Hlavné vrecko: 27 x 18 x 7 cm
Velcro panel: 10 x 4,5 cm

Zopár bližších fotiek kapsy UCB 2.0 od Pentagonu

Pozrite si pár bližších fotografií kapsy UCB 2.0 od Pentagonu, vhodnej pre skryté nosenie zbrane či na bežné vybavenie pre každodennú potrebu. 

NÁHĽAD NA KAPSU UCB 2.0

Kapsa UCB 2.0 od Pentagonu je praktický doplnok, vhodný na každodenné skryté nosenie Vašej zbrane a vecí dennej potreby. Dozviete sa o materiálovom zložení, dizajne ale aj možnostiach využitia tejto praktickej kapsy.