ArmyOriginal

Pentagon Kapsa cez rameno Kleos olivová, Pentagon

Produkt je momentálne vypredaný

  • Kód produktu: PEN-002755
  • Hmotnosť produktu: 0,2600kg
21,90 € Cena s DPH

informujte ma o dostupnosti

Približný termín naskladnenia nie je v tejto chvíli známy. Vyplňte tento formulár a dozviete sa o opätovnom naskladnení ako prvý.

ĎAKUJEME. O DOSTUPNOSTI TOVARU VÁS BUDEME INFORMOVAŤ EMAILOM.

Popis produktu

Kapsa cez rameno Kleos olivová, Pentagon

Materiál: 600D Polyester

Kapsa cez rameno Kleos od Pentagonu je akousi ďalšou generáciou káps, ktoré sú vhodné na nosenie Vašej výbavy na každý deň. Kleos je určená výhradne na nosenie cez rameno, nakoľko nemá odobrateľný popruh. Bohaté členenie umožňuje veľmi prehľadné uloženie potrebných vecí, rovnako tak umožňuje aj skombinovanie s púzdrom Kratos od Pentagonu.

Predná strana má vertikálny zips do menšieho vrecka s rozmerom 16 x 11cm. Stredná časť sa otvára pomocou dvojcestného zipsu a v jej vnútri nájdeme háčik na pripojenie napr. kľúčov, trojicu elastických pásov na písacie potreby a zásobníky, či iné vybavenie. Hlavná časť sa taktiež otvára pomocou dvojcestného zipsu YKK a v jej vnútri nájdeme jednu prepážku s elastickým horným okrajom a na protiľahlej strane (bližšie k nositeľovi) sa nachádza suchý zips, napríklad pre púzdro Kratos či vložné kapsy a organizéry. Táto zadná strana je hrubšie polstrovaná, približne 5mm penového materiálu. Na zadnej strane sa nachádza ešte jedna otvorená prepážka s rozmerom 17 x 15 cm.

Parametre:

Hmotnosť: 255g
Zipsy: YKK
Rozmer (celkový): 22 x 17 x 6 cm

Kapsa Kleos v kombinácii s novinkou Kratos od Pentagonu

Krátka ukážka efektívneho spojenia dvojice produktov od gréckej značky Pentagon. Vo videu uvidíte novinku Kratos vloženú v kapse cez rameno Kleos.

Oba produkty priniesol Pentagon, aby uľahčil prenášanie predmetov každodennej potreby.

GT.ArmyOriginal.Web.Application.DTOs.Requests.CommentForm

Ďakujeme za vašu reakciu

Kapsa cez rameno Kleos od Pentagonu - prvé dojmy

Prvé predstavenie kapsy cez rameno Kleos od gréckej značky Pentagon, v ktorom uvidíte všetky priehradky a časti tejto vydarenej kompaktnej kapsy.

Kleos je kapsa vyrobená z odolného 600D Polyesteru, ktorý je veľmi pevný. Výhodou kapsy Kleos je aj nízka hmotnosť a veľmi efektívne rozmiestnenie vreciek.

GT.ArmyOriginal.Web.Application.DTOs.Requests.CommentForm

Ďakujeme za vašu reakciu

GT.ArmyOriginal.Web.Application.DTOs.Requests.CommentForm

Ďakujeme za vašu reakciu