ArmyOriginal

Pentagon Kapsa Travel Kit olivová, Pentagon

  • Kód produktu: PEN-002698
  • Hmotnosť produktu: 0,1300kg
9,90 € Cena s DPH
11,90 € Pôvodná cena s DPH

Popis produktu

Kapsa Travel Kit olivová, Pentagon

Materiál: 100% Polyester

Cestovná kapsa Travel Kit od výrobcu Pentagon je vyrobená precízne a premyslene. Z vrchnej časti sa zapína pomocou jednocestného značkového YKK® zipsu, na ktorý sa môžete spoľahnúť. Materiál je pevný a ľahký.

Zo spodnej časti je špeciálny materiál, ktorý je vodeodolný, oderuvzdorný so zdrsneným povrchom. Kapsička má veľkú hlavnú priehradku. Po stranách z vnútra sú dve kapsičky z MESH "sieťového" materiálu so zapínaním na kvalitný YKK® zips, ktoré môže využiť na predmety, ktoré chcete mať oddelené od hlavnej priehradky. Veľmi dobrý a premysleným prvkom je z vnútra "uško" - keď si kapsičku otvoríte, môžete si ju tak niekde zavesiť. Taktiež v vonkajšej bočnej strany je putko, za ktoré sa kapsička lepšie prenáša.

Ak potrebujete kapsu, ktorú využijete na hygienické potreby (zubná kefka, mydlo), medic (obväzy, lieky, dezinfekcie), prípadne akokoľvek inak, model Travel Kit je na to predurčená.

Parametre:
Rozmery: 25 x 13 x 7,5 cm
Objem: ca. 2,5L
Hmotnosť: 130 g

Ukážka toaletnej kapsičky Travel Kit Stealth od Pentagonu

Krátke predstavenie toaletnej kapsičky Travel Kit Stealth od Pentagonu, v ktorom uvidíte nielen dizajn ale aj objemové možnosti tejto kapsy.

Travel Kit je vhodná na rôzne príležitosti, cestovanie alebo aj na dovolenky.

GT.ArmyOriginal.Web.Application.DTOs.Requests.CommentForm

Ďakujeme za vašu reakciu

GT.ArmyOriginal.Web.Application.DTOs.Requests.CommentForm

Ďakujeme za vašu reakciu