ArmyOriginal

Pentagon Kapsa Travel Kit stealth-čierna, Pentagon

Produkt je momentálne vypredaný

  • Kód produktu: PEN-002064
  • Hmotnosť produktu: 0,1300kg
9,90 € Cena s DPH

informujte ma o dostupnosti

Približný termín naskladnenia nie je v tejto chvíli známy. Vyplňte tento formulár a dozviete sa o opätovnom naskladnení ako prvý.

ĎAKUJEME. O DOSTUPNOSTI TOVARU VÁS BUDEME INFORMOVAŤ EMAILOM.

Popis produktu

Materiál: 100% Polyester 600D potiahnutý polyuretanom

Cestovná kapsa Travel Kit od výrobcu Pentagon je vyrobená precízne a premyslene. Z vrchnej časti sa zapína pomocou jednocestného značkového YKK® zipsu, na ktorý sa môžete spoľahnúť. Materiál je pevný a jeho výhodou je povrchová úprava, ktorá je vodeodolná, veľmi ľahko sa čistí a dáva kapse luxusný vzhľad.

Zo spodnej časti je špeciálny materiál, ktorý je vodeodolný, oderuvzdorný so zdrsneným povrchom. Kapsička má veľkú hlavnú priehradku. Po stranách z vnútra sú dve kapsičky z MESH "sieťového" materiálu so zapínaním na kvalitný YKK® zips, ktoré môže využiť na predmety, ktoré chcete mať oddelené od hlavnej priehradky. Veľmi dobrý a premysleným prvkom je z vnútra "uško" - keď si kapsičku otvoríte, môžete si ju tak niekde zavesiť. Taktiež v vonkajšej bočnej strany je putko, za ktoré sa kapsička lepšie prenáša.

Ak potrebujete kapsu, ktorú využijete na hygienické potreby (zubná kefka, mydlo), medic (obväzy, lieky, dezinfekcie), prípadne akokoľvek inak, model Travel Kit je na to predurčená.

Parametre:
Rozmery: 25 x 13 x 7,5 cm
Objem: ca. 2,5L
Hmotnosť: 130 g

Ukážka toaletnej kapsičky Travel Kit Stealth od Pentagonu

Krátke predstavenie toaletnej kapsičky Travel Kit Stealth od Pentagonu, v ktorom uvidíte nielen dizajn ale aj objemové možnosti tejto kapsy.

Travel Kit je vhodná na rôzne príležitosti, cestovanie alebo aj na dovolenky.