ArmyOriginal
U nás darčeky vymeníte aj po Vianociach.

Helikon-Tex Klobúk CPU Pencott Greenzone, Helikon-Tex

Predaj tohoto produktu bol ukončený.

  • Kód produktu: HE-392AC
  • Hmotnosť produktu: 0,110kg - 0,120kg

informujte ma o dostupnosti

Približný termín naskladnenia nie je v tejto chvíli známy. Vyplňte tento formulár a dozviete sa o opätovnom naskladnení ako prvý.

ĎAKUJEME. O DOSTUPNOSTI TOVARU VÁS BUDEME INFORMOVAŤ EMAILOM.

Tabuľka veľkostí

Veľkosť Obvod hlavy
57-59 od 56 do 59 cm
60-62 od 60 do 62 cm

Popis produktu

Materiál: 50% Nylon, 50% Bavlna (NYCO) - Ripstop úprava, MIL-SPEC (military specifications)

Vojenský klobúk
 v strihu CPU od výrobcu Helikon-Tex. Materiál je vyrobený podľa armádnych špecifikácií, preto je veľmi pevný, oderuvzdorný a taktiež pohodlný. Je charakteristický užším kruhovým \"šiltom\".

Po obvode sú úchytky na vegetáciu. Veľkou výhodou je možné stiahnutie, napr.: ak máte obvod hlavy 57cm a klobúk má až 59cm - obvod si upravíte stiahnutím elastickej šnúry po obvode. Na vrchnej časti je velcro panel (5x5cm) na uchytenie nášivky a pod. Z vrchnej časti sú 2 vetracie otvory a po obvode (z boku) sú ďalšie. Neobsahuje žiadne kovové otvory, ako sme pri niektorých modeloch zvyknutí. Šnúrka pod čeľusť (bradu) - možné stiahnuť, aby klobúk pri silnejšom vetre (alebo aj pri prechode hustejším porastom) nezletel z hlavy. Z vnútornej časti je sieťkovaná podšívka (Mesh - rýchlo schnúca), aby sa pot rýchlo transportoval a hlava tak bola čo najdlhšie suchá. Vnútorná predná časť je vybavená potítkom, ktoré zvyšuje komfort a zabraňuje hromadeniu potu na cele.

CPU Helikon klobúk Vás ochráni pred slnkom a ľahším dažďom. Vhodný na outdoor aktivity, do lesa, rybačku a pod.

 

Klobúk CPU Helikon-Tex v akcii

Klobúk CPU Helikon-Tex vo vzore Kryptek Mandrake priamo v akcii. Môžete vidieť, že strih CPU a pekný maskovací vzor úplne zmení Vás outfit.

Pár detailov klobúka CPU od Helikon-Tex

Helikon-Tex nafotil niekoľko detailov klobúka CPU, aby ste mohli vidieť, že nejde o obyčajný klobúk, naopak má množstvo prepracovaných detailov pre zvýšenie komfortu.

Výber správnej veľkosti pokrýviek hlavy

V nasledujúcom videu vysvetľujem, ako správne zmerať obvod hlavy a následne, ako pomocou nameraného údaju vybrať správnu veľkosť šiltovky a klubúku.