ArmyOriginal

Helikon-Tex Kraťasy CPU® AT-digital, Helikon-Tex

  • Kód produktu: HE-111DB
  • Hmotnosť produktu: 0,510kg - 0,640kg
19,80 € Cena s DPH
28,40 € Pôvodná cena s DPH

Ako vybrať tovar?

95 % ľudí si po zhliadnutí videa vybralo správne. Vyberte si správne aj vy.

zobraziŤ video

Veľkostná tabuľka

Pre zobrazenie ďalších rozmerov potiahnite myškou.
Veľkosť Šírka pásu nameraná na kraťasoch Dĺžka kraťasov Dĺžka od rozkroku Šírka spodnej časti kraťasov
XS 36 55 30 28
S 40 56 30 30
M 44,5 57 30 31
L 48,5 59 31 33
XL 53 60 31 35
XXL 56 60 31 36
3XL 59 60,5 31 37

Strih kraťasov CPU® môžeme charakterizovať ako širší vojenský, s dôrazom na pohodlie. Vyšší sed a väčšia šírka v stehnách nemusia každému vyhovovať. Ak Vám však takéto vojenské strihy vyhovujú, stačí si len vybrať tú správnu veľkosť.

Medzi jednotlivými veľkosťami sú pri tomto modeli nohavíc pomerne veľké rozdiely v šírke pásu a preto nemusia vyhovovať každej postave. Tiež neodporúčame vyberať veľkosť s rezervou v páse, pretože sa zvyšuje pravdepodobnosť, že Vám budú nohavice príliš široké.

Najpresnejšia metóda pre výber veľkosti je meraním: Odporúčame merať svoje kraťasy a miery následne porovnávať s tabuľkou vyššie.

PRÍKLAD:

Zmeriam šírku pásu na svojich kraťasoch, ktoré mi veľkostne vyhovujú a sú v podobnom širšom strihu a následne vyberiem v tabuľke v stĺpci "Šírka pásu nameraná na kraťasoch" čo najbližší údaj. Kraťasy by mali byť pri meraní zapnuté a len veľmi mierne natiahnuté.

Podľa ostatných údajov v tabuľke si môžem overiť dĺžku a ďalšie rozmery, ktoré mi pomôžu lepšie si predstaviť strih.

Popis produktu

Kraťasy CPU® AT-digital, Helikon-Tex

Materiál: 60% Bavlna, 40% Polyester - Ripstop úprava

Vojenské kraťasy CPU® od výrobcu Helikon-Tex. CPU® (Combat Patrol Uniform) je strih uniformy používaný v poľskej armáde od roku 2010. Neskôr výrobca navrhol a patentoval aj túto krátku verziu nohavíc CPU. Materiál je pohodlný a zároveň pevný.

Army kraťasy majú zapínanie a rozporok na gombíky. Široké pútka na opasok. Kraťasy možné v páse mierne stiahnuť aj bez opasku vďaka sťahovacím "popruhom", ktoré sú umiestnené po stranách. Celkovo majú 8 vreciek, ktoré ponúkajú dostatočne veľký odkladací priestor. Sedacia časť je obohatená dvojitou látkou pretože práve tam sa kraťasy najčastejšie zvyknú opotrebovať. 

V páse dve klasické bočné vrecká. Vzadu dve vrecká so zapínaním na gombíky. Dve veľké bočné šikmé kapsy so zapínaním na suchý zips + možnosť otvor stiahnuť špeciálnym sťahovacím systémom. Nad bočnými kapsami majé dve malé vnútorné vrecká. 

Majú prepracovaný strih a keď Vám veľkostne sadnú, vyzerajú veľmi dobre. Treba však brať do úvahy, že ide o širší vojenský strih. Vhodné na bežné nosenie a na rôzne outdoorové aktivity.

 

Kraťasy CPU - Detailné fotografie

Kraťasy v známom vojenskom strihu CPU od výrobcu Helikon-Tex, nafotené podrobne v detailných snímkoch.

GT.ArmyOriginal.Web.Application.DTOs.Requests.CommentForm

Ďakujeme za vašu reakciu

Kraťasy CPU od Helikon-Texu v krátkej ukážke

V tomto videu Vám výrobca Helikon-Tex chce priblížiť kraťasy CPU, ich výhody a strih. Uvidíte aj všetky vrecká a dozviete sa aj o materiáloch použitých pri výrobe.

GT.ArmyOriginal.Web.Application.DTOs.Requests.CommentForm

Ďakujeme za vašu reakciu

Kraťasy CPU Helikon-Tex

Voľný vojenských strih nohavíc CPU výrobca Helikon-Tex prerobil aj na skrátenú verziu, ktorú si môžete pozrieť v krátkom podrobnom video popise.

GT.ArmyOriginal.Web.Application.DTOs.Requests.CommentForm

Ďakujeme za vašu reakciu

GT.ArmyOriginal.Web.Application.DTOs.Requests.CommentForm

Ďakujeme za vašu reakciu