ArmyOriginal

Pentagon Maskáče BDU 2.0 US woodland, Pentagon

  • Kód produktu: PG-081CA
  • Hmotnosť produktu: 0,590kg - 0,690kg
33,10 € Cena s DPH
34,90 € Pôvodná cena s DPH

Tabuľka veľkostí

Veľkosť Šírka pásu dĺžka nohavíc Šírka stehna
S/M 41 cm 105 cm 31 cm
M 43 cm 106 cm 32 cm
M/L 45 cm 110 cm 33,5 cm
L 47 cm 111 cm 34,5 cm
L/XL 49 cm 112 cm 35,5 cm
XL 51 cm 112 cm 36 cm
XL/XXL 53 cm 113 cm 37 cm
XXL 55 cm 113 cm 38 cm

Max. na výšku postavy do 187cm 

Nemerajte pás na sebe, pretože pri meraní vznikajú nepresnosti vedúce k výberu nesprávnej veľkosti. Akékoľvek naťahovanie a napínanie skresľuje výsledok!

Popis produktu

Materiál: 65% Polyester, 35% Bavlna, Ripstop (pevný, oderu vzdorný a pri tom ľahký materiál)

Vojenské nohavice BDU 2.0 od Pentagonu majú pri výborných vlastnostiach ako je odolnosť proti oderu a častému praniu ešte jednu dôležitú výhodu v porovnaní s konkurenciou: Výboný strih a pomerne hustú paletu veľkostí, vďaka čomu nohavice pekne sedia na rôzne typy postáv. Primeraná výška sedu a vhodne zvolená šírka stehien a kolien pôsobia v konečnom dôsledku civilnejšie ako pri BDUčkach od konkurencie. Nohavice sú vhodné aj na bežné nosenie.

Nohavice majú zapínanie na kvalitný patent Prym® spolu s gombíkom (poistka). Rázporok sa zapína kvalitným mosadzným YKK® zipsom, ktorý má z vnútornej strany kryciu chlopňu. Pútka na opasok šírky ca. 4,5cm. Po stranách priestranné vrecká, na zadnej strane vnútorné vrecká so zapínaním na suchý zips. Bočné priestranné kapsy so zapínaním na suchý zips v kombinácii s gombíkom. V pravej kapse sú dve priehradky na perá. Na pravej prednej strane je vnútorné vrecko pre Váš smartphone.

Ako sme zvyknutí, na nohaviciach BDU nesmú chýbať zdvojené kolená a sedacia časť. Konce nohavíc je možné stiahnuť pomocou plochých šnúrok. Nezvyčajným a zároveň výborným prvkom na nohaviciach sú trojité švy na miestach, kde sú najviac namáhané. Menej namáhané časti majú dvojité švy.

BDU 2.0 od Pentagonu sú strihovo užšie ako od iných výrobcov, čo v konečnom dôsledku pôsobí civilnejšie. Majú niekoľko vylepšení oproti klasickým BDU nohaviciam (trojité švy, zapínanie na patent, priehradka na pero, vrecko na Váš smartphone a iné.).

 

Maskáčový komplet v prevedení US Woodland od Pentagonu

Vojenská uniforma od gréckeho výrobcu Pentagon, pozostávajúca z nohavíc BDU 2.0 a blúzy ACU 2.0.

Video popis na nohavice BDU 2.0 od Pentagonu

V prvej časti nohavice prezentujeme na postave, kde sme sa zamerali na strihové vyhotovenie. Následne v druhej časti opisujeme detaily maskáčových a jednofarebných nohavíc položených na stole.

Maskáče BDU 2.0 (Woodlande) a flísovka Hercules

Fotografie z terénu, ktoré Vám dôkladne predstavia jednostilvé produkty a ich možnosť využívania.

Bunda Conger a maskáče US woodland

Nepremokavá a pevná bunda Conger od výrobcu Texar, ruksak od Wisportu s profesionálnym nosným systémom a odolné maskáče BDU 2.0 od Pentagonu.

Inšpirácia v maskáči US Woodland

Prinášame hráčom airsoftu niekoľko fotografií v populárnom maskovaní US woodland, ktorý je doplnený o potrebné vybavenie pre túto akčnú hru.

Porovnanie strihu CPU a BDU 2.0

V nasledujúcom videu som porovnal nohavice v strihu CPU od výrobcu Helikon-Tex a nohavice BDU 2.0 od Gréckeho výrobcu Pentagon. Z videá sa taktiež dozviete, že nohavice BDU 2.0 rozhodne nepatria medzi najširšie strihy.