ArmyOriginal
U nás darčeky vymeníte aj po Vianociach.

Helikon-Tex Maskáče CPU Kryptek Highlander, Helikon

Predaj tohoto produktu bol ukončený.

  • Kód produktu: HE-441CA
  • Hmotnosť produktu: 0,730kg - 0,820kg

informujte ma o dostupnosti

Približný termín naskladnenia nie je v tejto chvíli známy. Vyplňte tento formulár a dozviete sa o opätovnom naskladnení ako prvý.

ĎAKUJEME. O DOSTUPNOSTI TOVARU VÁS BUDEME INFORMOVAŤ EMAILOM.

Popis produktu

Materiál: 50% Nylon, 50% Bavlna (NYCO) - Ripstop úprava, MIL-SPEC (military specifications)

Vojenské maskáčové nohavice CPU® od výrobcu Helikon-Tex. Materiál je vyrobený z nylonu a bavlny podľa armádnych špecifikácii (pevné, oderuvzdorné, komfortné).

Army nohavice majú zapínanie a rozporok na gombíky. Široké pútka na opasok. Nohavice je možné v páse mierne stiahnuť aj bez opasku vďaka sťahovacím "popruhom", ktoré sú umiestnené po stranách. Celkovo majú nohavice 10 vreciek, ktoré ponúkajú dostatočne veľký odkladací priestor. Kolená a zadok sú zo zdvojenej látky, pretože práve tam sa nohavice najčastejšie zvyknú opotrebovať. Medzi zdvojenú látku na kolenách je možné cez chlopňu na suchý zips vsunúť chrániče kolien (napr. 10mm molitan, neoprén a pod.), ktoré čiastočne nahradia kolenačky. V páse dve klasické bočné vrecká. Vzadu dve vrecká so zapínaním na gombíky. Dve veľké bočné šikmé kapsy so zapínaním na suchý zips + možnosť otvor stiahnuť špeciálnym sťahovacím systémom. Nad bočnými kapsami majú dve malé vnútorné vrecká. Dve malé vrecká na lýtku so zapínaním na suchý zips.

Nohavice možné stiahnuť v spodnej časti pomocou šnúrok. Majú prepracovaný strih a keď Vám veľkostne sadnú, vyzerajú veľmi dobre. Vyrábajú sa v dvoch dĺžkach: Regular (Stredne dlhé) a Long (Dlhé). Vhodné na bežné nosenie a na rôzne outdoorové aktivity, airsoft, do lesa a pod.

EUROPEAN PATENT No. No 002234997-0001

Nohavice CPU (Combat Patrol Uniform) od Helikon-Texu

Priamo výrobca Helikon-Tex natočil túto ukážku nohavíc CPU (Combat Patrol Uniform), v ktorej máte možnosť vidieť všetky dizajnové prvky a prednosti týchto kvalitných nohavíc pre profesionálov.

Nohavice CPU - Detailné fotografie

Nafotili sme nohavice CPU od výrobcu Helikon-Tex v dvoch odlišných prevedeniach. Priestranné cargo kapsy a zapínanie na gombíky. Pozri viac.

Recenzia na nohavice CPU

Z videa sa dozviete základné informácie o veľkosti a samotnom strihu nohavíc CPU. Veľkosť je vo videu spomínaná od 0:50 do 2:00.

Všeobecný opis nohavíc CPU

Video od coolgearSK je zamerané na všeobecný popis vojenských nohavíc CPU. Z recenzie sa taktiež dozviete rôzne zaujímavosti na jednotlivé hlavné časti nohavíc.