ArmyOriginal

Vintage Industries Mikina Albury sivá-charcoal, Vintage Industries

  • Kód produktu: VIN-002894
  • Hmotnosť produktu: 0,0000kg
29,99 € Cena s DPH
59,95 € Pôvodná cena s DPH

Veľkostná tabuľka

Pre zobrazenie ďalších rozmerov potiahnite myškou.
Veľkosť Šírka mikiny v hrudníku Dĺžka rukávu Dĺžka mikiny
M 57 66 74
L 60 68 75
XL 63 70 76
XXL 66 72 77

Popis produktu

Mikina Albury sivá-charcoal, Vintage Industries

Materiál: 80% Bavlna, 20% Polyester (komfortný, kvalitný)

Mikina s kapucňou Albury so zapínaním na zips je výnimočná svojou kvalitou, stredne hrubý materiál, kvalitné vyhotovenie, vysoký golier. Vintage industries nasleduje aktuálne trendy a pridáva do nich svoju filozofiu, a tou je nepochybne aj kvalita a využitie ich produktov v praxi. Táto mikina je vhodná na každodenné nosenie. Vhodná na chladnejšie letné večery, teplejšie prechodné obdobie, alebo ako vrstva pod bundu.

STRIH:

Mikina s kapucňou Albury má vysoký golier a použitím kapucne a úplným zapnutím zipsu zakryje mikina krk a časť tváre, približne bradu a prípadne ústa. Následným stiahnutím šnúrok môžete ešte viac zmenšiť obvod otvoru a zabezpečiť tak dokonalú ochranu tváre a hlavy pred chladom a inými vplyvmi (prach, vietor). Koniec zipsu je prekrytý kúskom látky, aby po úplnom zapnutí neškriabal bradu alebo iným spôsobom nespôsoboval nepohodlie.

Albury patrí medzi tie produkty, ktoré splnia aj nároky náročnejších užívateľov. Z prednej strany je po celej dĺžke zapínanie na kovový kvalitný zips YKK Vislon. Kapucňa je dvojvrstvová - extra podšívku pre komfortnejšie nosenie. Konce rukávov (zápästia) sú z elastických úpletov a spodná časť má tenké elastické ukončenie. V oblasti brucha sú dve vrecká na ruky, prípadne drobnejšie predmety. V hornej časti mikiny na ľavej strane je našitá nášivka s logom Vintage Industries.

Celkové vyhotovenie a švy sú kvalitné a precízne urobené, ako sme pri produktoch od holandskej značky Vintage Industries zvyknutí.

GT.ArmyOriginal.Web.Application.DTOs.Requests.CommentForm

Ďakujeme za vašu reakciu