ArmyOriginal

Vintage Industries Mikina Basing 360g woodland, Vintage Industries

  • Kód produktu: VIN-000634
  • Hmotnosť produktu: 0,840kg - 0,970kg
59,95 € Cena s DPH

Veľkostná tabuľka

Pre zobrazenie ďalších rozmerov potiahnite myškou.
Veľkosť Šírka mikiny v hrudníku Dĺžka rukávu Dĺžka mikiny
S 57 81 67
M 59 82 68
L 62 83 69
XL 64,5 84 70
XXL 66,5 85 71

Mikina Basing je v stredne širokom strihu s dĺžkou mierne pod pás.

Odporúčame vyberať o číslo menšiu veľkosť ako zvyknete bežne nosiť.
Príklad: Ak bežne nosíte veľkosť L, odporúčame objednať veľkosť M.

POZOR:
Ak ste medzi veľkosťami, odporúčame prikloniť sa ku tej menšej. Príklad: Zvyknem nosiť M a niekedy L. Pri tejto mikine odporúčame prikloniť sa ku menšej veľkosti, v tomto prípade teda ku M-ku.

Údaje v tabuľke:
Šírka mikiny v hrudníku
je nameraná priamo na mikine položenej vodorovne na "stole". Mikina musí byť pri meraní zapnutá a rovná (akékoľvek naťahovanie/napínanie skresľuje výsledok)
Dĺžku mikiny
meriame na zadnej strane. Od bodu, kde je našitý golier až po koniec mikiny (golier nemeriame)
Dĺžka rukávu
je meraná od ramena.

Stále sa neviete rozhodnúť?
Skúste výber porovnaním: Pomerajte mikinu v podobnom strihu a podobného zamerania, ktorú už vlastníte a namerané hodnoty porovnajte s tabuľkou vyššie. Táto metóda porovnania je presná, avšak môžete sa pomýliť, ak meriate typovo resp. strihovo príliš odlišnú mikinu.

Popis produktu

Mikina Basing 360g woodland, Vintage Industries

Materiál: 80% bavlna, 20% polyester (mohutný a teplý materiál s gramážou až 360 g/m2)

Mikina s kapucňou Basing so zapínaním na zips je výnimočná svojou kvalitou, mohutný materiál, kvalitné vyhotovenie, vysoký golier. Vintage industries nasleduje aktuálne trendy a pridáva do nich svoju filozofiu, a tou je nepochybne aj kvalita a využitie ich produktov v praxi. Mohutný, mäkký a pri tom pevný materiál s gramážou až 360g/m2. Z vnútornej strany je materiál extra jemný, tzv. brúsený. Táto mikina je vhodná na každodenné nosenie.
STRIH:
Mikina s kapucňou Basing má vysoký golier a použitím kapucne a úplným zapnutím zipsu zakryje mikina krk a časť tváre, približne bradu a prípadne ústa. Následným stiahnutím šnúrok môžete ešte viac zmenšiť obvod otvoru a zabezpečiť tak dokonalú ochranu tváre a hlavy pred chladom a inými vplyvmi (prach, vietor). Koniec zipsu je prekrytý kúskom látky, aby po úplnom zapnutí neškriabal bradu alebo iným spôsobom nespôsoboval nepohodlie. 

Basing patrí medzi tie produkty, ktoré prekročia očakávania aj náročných užívateľov. Z prednej strany je po celej dĺžke zapínanie na kovový kvalitný zips. Kapucňa je dvojvrstvová - extra podšívku pre komfortnejšie nosenie. Konce rukávov (zápästia) a koniec spodnej časti mikiny sú z elastických úpletov. V oblasti brucha sú dve vrecká na ruky, prípadne drobnejšie predmety. V spodnej časti mikiny na ľavej strane je našitá nášivka s logom Vintage Industries.

Celkové vyhotovenie a švy sú kvalitné a precízne urobené, ako sme pri produktoch od holandskej značky Vintage Industries zvyknutí.

Detailné fotografie - Mikina Basing

Fotky mohutnej mikiny od výrobcu Vintage Industries, ktorá je dostupná v 6 farebných prevedeniach. Viac pozri v detailných fotkách.

GT.ArmyOriginal.Web.Application.DTOs.Requests.CommentForm

Ďakujeme za vašu reakciu

Mikina Basing 360g/m2 v bližšom náhľade

Pozrite si video popis mikiny Basing, ktorá je odlišná hlavne svojou hustotou, až 360g/m2 ako aj kvalitou spracovania. Mikiny Basing vyrába holandská značka Vintage Industries.

GT.ArmyOriginal.Web.Application.DTOs.Requests.CommentForm

Ďakujeme za vašu reakciu

Mikina Basing - detailné fotografie

Pozrite si tieto detaily mikiny Basing od holanskej značky Vintage Industries. Fotky sú vytvorené vo farbách dark camo a woodland. 

GT.ArmyOriginal.Web.Application.DTOs.Requests.CommentForm

Ďakujeme za vašu reakciu

GT.ArmyOriginal.Web.Application.DTOs.Requests.CommentForm

Ďakujeme za vašu reakciu