ArmyOriginal

Klymit Nafukovacia karimatka Insulated Hammock V, Klymit

  • Kód produktu: KLY-002059
  • Hmotnosť produktu: 0,9920kg
169,50 € Cena s DPH

Popis produktu

Nafukovacia karimatka Insulated Hammock V, Klymit

Materiál: 20D Polyester

Luxusná nafukovacia karimatka Insulated Hammock V od americkej značky Klymit™, ktorá je určená primárne na použitie so závesnou posteľou. Vďaka technológii Klymalite™ je karimatka vhodná na celoročné použitie, teda aj pri nízkych teplotách, samozrejme v kombinácii so správnych spacákom. Nízka hmotnosť, kvalitné výrobné materiály či extrémne rozmery, to sú len niektoré výhody tohto modelu.

"V" dizajn rebier prispieva k maximálnemu komfortu pri spánku v prírode. Insulated Hammock V poskytuje oporu Vašej chrbtici, hlave a dôležitým kĺbom, takže si počas noci naozaj oddýchnete. Neoddeliteľnou súčasťou sú aj bočné vankúše presahujúce bežné hrany karimatiek, tie slúžia na udržanie správneho tvaru v závesnej posteli.

Parametre:
Celkový rozmer: 198 x 119 x 7,5 cm
Rozmer v zbalenom stave: 25,4 x 12,7 cm
Hmotnosť: 907g
Teplotný index "R": 4.4

Nafukovacia karimatka Hammock V od Klymitu

Klymit Hammock V je nafukovacia karimatka navrhnutá špeciálne pre závesne postele. V tejto ukážke uvidíte karimatku v zbalenom stave ale aj priamo v závesnej posteli.
Klymit je americky výrobca kvalitného outdoor vybavenia so sídlom v Utahu. Súčasťou katimatky je aj set na prípadnú opravu.

GT.ArmyOriginal.Web.Application.DTOs.Requests.CommentForm

Ďakujeme za vašu reakciu

GT.ArmyOriginal.Web.Application.DTOs.Requests.CommentForm

Ďakujeme za vašu reakciu