ArmyOriginal

Klymit Nafukovacia karimatka Insulated Hammock V 1x-pouzite, Klymit

Predaj tohoto produktu bol ukončený.

  • Kód produktu: KLY-002435
  • Hmotnosť produktu: 0,9920kg

informujte ma o dostupnosti

Približný termín naskladnenia nie je v tejto chvíli známy. Vyplňte tento formulár a dozviete sa o opätovnom naskladnení ako prvý.

ĎAKUJEME. O DOSTUPNOSTI TOVARU VÁS BUDEME INFORMOVAŤ EMAILOM.

Popis produktu

Nafukovacia karimatka Insulated Hammock V 1x-pouzite, Klymit

1x použitá zateplená karimatka Hammock V od americkej značky Klymit, ktorá bola použitá na video recenziu, je teraz dostupná za zníženú cenu.

Produkt je bez poškodenia! Súčasťou je aj originálny obal. Karimatka nie je znečistená ani nezapácha.

Úplne novú karimatku Insulated Hammock V Klymit nájdete tu: https://www.armyoriginal.sk/nafukovacia-karimatka-insulated-hammock-v-klymit

Materiál:
20D Polyester

Luxusná nafukovacia karimatka Insulated Hammock V od americkej značky Klymit™, ktorá je určená primárne na použitie so závesnou posteľou. Vďaka technológii Klymalite™ je karimatka vhodná na celoročné použitie, teda aj pri nízkych teplotách, samozrejme v kombinácii so správnych spacákom. Nízka hmotnosť, kvalitné výrobné materiály či extrémne rozmery, to sú len niektoré výhody tohto modelu.

"V" dizajn rebier prispieva k maximálnemu komfortu pri spánku v prírode. Insulated Hammock V poskytuje oporu Vašej chrbtici, hlave a dôležitým kĺbom, takže si počas noci naozaj oddýchnete. Neoddeliteľnou súčasťou sú aj bočné vankúše presahujúce bežné hrany karimatiek, tie slúžia na udržanie správneho tvaru v závesnej posteli.

Parametre:
Celkový rozmer: 198 x 119 x 7,5 cm
Rozmer v zbalenom stave: 25,4 x 12,7 cm
Hmotnosť: 907g
Teplotný index "R": 4.4

Nafukovacia karimatka Hammock V od Klymitu

Klymit Hammock V je nafukovacia karimatka navrhnutá špeciálne pre závesne postele. V tejto ukážke uvidíte karimatku v zbalenom stave ale aj priamo v závesnej posteli.
Klymit je americky výrobca kvalitného outdoor vybavenia so sídlom v Utahu. Súčasťou katimatky je aj set na prípadnú opravu.

GT.ArmyOriginal.Web.Application.DTOs.Requests.CommentForm

Ďakujeme za vašu reakciu

GT.ArmyOriginal.Web.Application.DTOs.Requests.CommentForm

Ďakujeme za vašu reakciu