ArmyOriginal

Helikon-Tex Nohavice CPU olivové, Helikon

  • Kód produktu: HE-521CD
  • Hmotnosť produktu: 0,730kg - 0,870kg
42,90 € Cena s DPH

Ako vybrať tovar?

95 % ľudí si po zhliadnutí videa vybralo správne. Vyberte si správne aj vy.

zobraziŤ video

Veľkostná tabuľka

Pre zobrazenie ďalších rozmerov potiahnite myškou.
Veľkosť Šírka pásu nameraná na nohaviciach Celková dĺžka nohavíc Dĺžka od rozkroku Šírka stehna (najširšie miesto) Šírka v kolenách Šírka spodnej časti nohavíc
S-Regular 40 105 76 32 26 21
S-Long 40 111 82 32 26 21
M-Regular 44 106 77 34 27 22
M-Long 44 109 83 34 27 22
L-Regular 48 112 77 36 29 22,5
L-Long 48 114 83 36 29 22,5
XL-Regular 52 109 77 38 31 23
XL-Long 52 114 83 38 31 23
XXL-Regular 56 110 78 40 32 23
XXL-Long 56 115 82 40 32 23
3XL-Regular 58 110 80 42 33 25

Nohavice CPU od Helikon-Tex sú vo voľnom vojenskom strihu, poskytujú dostatok priestoru v stehnách a smerom nadol sa mierne zužujú.

POZOR: Medzi jednotlivými veľkosťami sú pri tomto modeli nohavíc pomerne veľké rozdiely v páse a preto nemusia vyhovovať každej postave. Neodporúčame vyberať rezervu v páse, pretože sa zvyšuje pravdepodobnosť, že Vám budú nohavice príliš široké.

Neodporúčame merať pás na sebe, pretože pri meraní vznikajú nepresnosti vedúce k výberu nesprávnej veľkosti. Skúste pomerať nohavice v podobnom strihu a podobného zamerania, ktoré už vlastníte a namerané hodnoty porovnajte s tabuľkou vyššie.
Táto metóda porovnania je presná, len v prípade ak meriate typovo podobné nohavice.
PRÍKLAD: Hodnoty namerané na nohaviciach vo voľnom strihu porovnajte len s nohavicami vo voľnom strihu.

Údaje v tabuľke:
Šírka pásu nameraná na nohaviciach je nameraná priamo na nohaviciach položených vodorovne na "stole". Nohavice musia byť pri meraní zapnuté a rovné (akékoľvek naťahovanie/napínanie skresľuje výsledok).
Celkovú dĺžku nohavíc meriame po okraji nohavíc z vonkajšej strany (meriame úplne celé nohavice).
Ďalšie údaje v tabuľke slúžia pre lepšiu predstavu o strihu nohavíc.

Popis produktu

Nohavice CPU olivové, Helikon

Materiál: 60% Bavlna, 40% Polyester - Ripstop úprava

Vojenské nohavice CPU® od výrobcu Helikon-Tex. CPU® (Combat Patrol Uniform) je strih uniformy používaný v poľskej armáde od roku 2010. Materiál je vyrobený z polyesteru a bavlny, čo robí nohavice pevné, oderuvzdorné a komfortné.

Army nohavice majú zapínanie a rozporok na gombíky. Široké pútka na opasok. Nohavice je možné v páse mierne stiahnuť aj bez opasku vďaka sťahovacím "popruhom", ktoré sú umiestnené po stranách. Celkovo majú nohavice 10 vreciek, ktoré ponúkajú dostatočne veľký odkladací priestor. Kolená a zadok sú zo zdvojenej látky, pretože práve tam sa nohavice najčastejšie zvyknú opotrebovať. Medzi zdvojenú látku na kolenách je možné cez chlopňu na suchý zips vsunúť chrániče kolien (napr. 10mm molitan, neoprén a pod.), ktoré čiastočne nahradia kolenačky. V páse dve klasické bočné vrecká. Vzadu dve vrecká so zapínaním na gombíky. Dve veľké bočné šikmé kapsy so zapínaním na suchý zips + možnosť otvor stiahnuť špeciálnym sťahovacím systémom. Nad bočnými kapsami majú dve malé vnútorné vrecká. Dve malé vrecká na lýtku so zapínaním na suchý zips.

Nohavice je možné stiahnuť v spodnej časti pomocou šnúrok. Majú prepracovaný strih a keď Vám veľkostne sadnú, vyzerajú veľmi dobre. Vyrábajú sa v dvoch dĺžkach: Regular (Stredne dlhé) a Long (Dlhé). Vhodné na bežné nosenie a na rôzne outdoorové aktivity, airsoft, do lesa a pod.

 

Nohavice CPU (Combat Patrol Uniform) od Helikon-Texu

Priamo výrobca Helikon-Tex natočil túto ukážku nohavíc CPU (Combat Patrol Uniform), v ktorej máte možnosť vidieť všetky dizajnové prvky a prednosti týchto kvalitných nohavíc pre profesionálov.

GT.ArmyOriginal.Web.Application.DTOs.Requests.CommentForm

Ďakujeme za vašu reakciu

Nohavice CPU - Detailné fotografie

Nafotili sme nohavice CPU od výrobcu Helikon-Tex v dvoch odlišných prevedeniach. Priestranné cargo kapsy a zapínanie na gombíky. Pozri viac.

GT.ArmyOriginal.Web.Application.DTOs.Requests.CommentForm

Ďakujeme za vašu reakciu

Recenzia na nohavice CPU

Z videa sa dozviete základné informácie o veľkosti a samotnom strihu nohavíc CPU. Veľkosť je vo videu spomínaná od 0:50 do 2:00.

GT.ArmyOriginal.Web.Application.DTOs.Requests.CommentForm

Ďakujeme za vašu reakciu

Všeobecný opis nohavíc CPU

Video od coolgearSK je zamerané na všeobecný popis vojenských nohavíc CPU. Z recenzie sa taktiež dozviete rôzne zaujímavosti na jednotlivé hlavné časti nohavíc.

GT.ArmyOriginal.Web.Application.DTOs.Requests.CommentForm

Ďakujeme za vašu reakciu

GT.ArmyOriginal.Web.Application.DTOs.Requests.CommentForm

Ďakujeme za vašu reakciu