ArmyOriginal

Mil-tec Obal na fľašu Molle coyote, Mil-Tec

Produkt je momentálne vypredaný

  • Kód produktu: MIL-001041
  • Hmotnosť produktu: 0,7000kg
6,50 € Cena s DPH

informujte ma o dostupnosti

Približný termín naskladnenia nie je v tejto chvíli známy. Vyplňte tento formulár a dozviete sa o opätovnom naskladnení ako prvý.

ĎAKUJEME. O DOSTUPNOSTI TOVARU VÁS BUDEME INFORMOVAŤ EMAILOM.

Popis produktu

Obal na fľašu Molle coyote, Mil-Tec

Materiál: 100% Polyester
Mäkká výplň:
100% Polyetylén

MOLLE obal na fľašu
od výrobcu Miltec, ktorý je možné uchytiť na MOLLE systém, či na opasok. Púzdro je vyrobené z odolného 100% Polyesteru a má mäkké polstrovanie, ktoré je zo 100% Polyetylénu. Ochranná vrstva, ktorá sa vytvorí využitím tohto obalu, v značnej miere zabraňuje mechanickému poškodzovaniu fľaše, ale aj poškodeniu či znehodnoteniu tekutiny vo vnútri, nakoľko obal redukuje UV žiarenie dopadajúce na tekutinu.

Púzdro má výšku 20 cm a priemer 8 cm, čo znamená, že obal je vhodný aj pre iné fľaše, napríklad MultiDrink 600ml (Nalgene), All Terain 650ml (Nalgene), HDPE 0,5L (Nalgene) alebo Wide Mouth 0,5L (Nalgene) a iné.

Prichytenie na MOLLE systém je jednoduché a rýchle, navyše je tento systém veľmi spoľahlivý, každopádne je možné obal prichytiť aj na opasok ako klasické púzdro.

Parametre:
Hmotnosť: 70 g
Výška: 20 cm
Priemer: 8 cm

Molle obal na fľašu aj s ukážkou kompatibilných fliaš

Praktická ukážka obalu na fľaše od Miltecu, ktorý je molle kompatibilný. Tento náhľad Vám ukáže aj vhodné fľaše od rôznych značiek.

GT.ArmyOriginal.Web.Application.DTOs.Requests.CommentForm

Ďakujeme za vašu reakciu

GT.ArmyOriginal.Web.Application.DTOs.Requests.CommentForm

Ďakujeme za vašu reakciu