ArmyOriginal

Primus Plynová kartuša Power 100g, Primus

  • Kód produktu: PRI-002057
  • Hmotnosť produktu: 0,2100kg
4,90 € Cena s DPH

Popis produktu

Materiál:
Obal: Oceľ
Náplň: 20% Propán, 80% Isobután (LPG)

Plynová kartuša obsahujúca 178ml horľavej zmesi Propánu a Isobutánu, ktorá sa využíva ako zdroj paliva pre plynové variče či ohrievače. Táto kartuša pochádza od švédskej značky Primus.

Kartuša Power (celoročná):
je to naj-univerzálnejšia zmes, ktorá poskytuje vynikajúci výkon a je vhodná na celoročné obdobie (ideálne však jar, leto a jeseň). Aj keď teplota klesne pod 0°C, stále poskytuje dobrý výkon. Táto varianta je tiež dobrá v prípade, že je počasie neisté a podmienky sa môžu rýchlo zmeniť. Je potrebné dávať pozor, aby sa nenachádzala v prostredí, kde hrozí viac ako 40°C, taktiež sa nesmie nachádzať v blízkosti ohňa.

Parametre:
Celková hmotnosť: 210g
Hmotnosť obsahu: 100g
Približný objem: 178ml
Rozmer: 90 x 67 mm

Detailný náhľad na varič HPX300

Detailný náhľad na plynový varič HPX300 od britskej značky Highlander, v ktorej uvidíte aj varič priamo pri práci.
HPX300 je kompaktný rozkladací varič vhodný pre rôzne outdoorové účely, kemping, survival či pre skautské tábory.

Ukážka prípravy kávy v kempingovej kanvici od Miltecu

Kempingová kanvica s objemom 1,35L od Miltecu je šikovná pomôcka na prípravu kávy v prírode či na chate, čo uvidíte aj v tomto videu.

Súčasťou kanvice je aj perlokátor, teda špeciálne sitko na kávu, cez ktoré prekvapkáva horúca voda, čím sa káva vyextrahuje.

Varič HPX100 od Highlanderu v praxi

Názorná ukážka využitia plynového variča HPX100 od britskej značky Highlander, natočená priamo v prírode, samozrejme aj s ohrievaním vody.
HPX100 je najjednoduchší, ľahký a kompaktný model od tejto značky.

Plynové kartuše Primus a ich využitie

Vysvetlenie rôznych vlastností plynových kartuší od švédskej značky Primus. Primus je švédska značka s outdoor vybavením, ktorá poskytuje tri verzie plynu - Summer Gas (letná zmes), Power Gas (3-sezónna zmes) a Winter Gas (Zimná zmes).