ArmyOriginal

ARTRA Policajná obuv ARSENAL, ARTRA

  • Kód produktu: AR-503AH
  • Hmotnosť produktu: 0,980kg - 1,250kg
69,90 € Cena s DPH

Ako vybrať tovar?

95 % ľudí si po zhliadnutí videa vybralo správne. Vyberte si správne aj vy.

zobraziŤ video

Veľkostná tabuľka

Pre zobrazenie ďalších rozmerov potiahnite myškou.
Veľkosť UK veľkosť Metrické číslo
36 3 1/2 225
37 4 230
37 1/2 4 1/2 235
38 5 240
38 1/2 5 1/2 245
39 6 250
40 6 1/2 255
41 7 260
41 1/2 7 1/2 265
42 8 270
42 1/2 8 1/2 275
43 9 280
44 9 1/2 285
45 10 290
46 11 295
47 12 300
47 1/2 12 1/2 305
48 13 310
* Obuv sedí veľmi dobre, odporúčame objednávať veľkosť, ktorú zvyknete bežne nosiť.

Popis produktu

Policajná obuv ARSENAL, ARTRA

Materiál: Zvršok: lícovaná hydrofóbna hovädzinová useň v hrúbke 2,0-2,2mm / oderuvzdorná textíla,
Podšívka: Tebox, trojrozmerná konštrukcia zabezpečujúca neustálu cirkuláciu vzduchu.
Dĺžka šnúrok pri veľkosti obuvi EU 43: ca. 105cm

Špičková policajná členková obuv ARSENAL od slovenského výrobcu ARTRA z nepremokavej kože v kombinácii so vzdušnou oderuvzdornou textíliou. Podošva je odolná voči pohonným hmotám (olejovzdorná) a zároveň antistatická. Výhodou je aj odolnosť zvršku obuvi proti prieniku a absorpcii vody (obuv je do istej miery nepremokavá). Pohodlná a zároveň veľmi kvalitná nízka obuv za prijateľnú cenu. Podošva je s vrchnou časťou obuvi zlisovaná, čo zabezpečuje dlhú životnosť.

Podšívka CLIMAX s 3D konštrukciou pre neobmedzenú cirkuláciu vzduchu, trojrozmerná konštrukcia zabezpečujúcu neustálu cirkuláciu vzduchu. Vymeniteľná, anatomická a antibakteriálna stielka výborne absorbujúca vlhkosť. Podošva GRIPPER RPU/PU odolná voči pohonným hmotám (olejovzdorná) a zároveň antistatická.

Systém "COMFORT WALK" Pri niekoľkohodinovom používaní, keď sa chodidlo mení, zabezpečuje pohodlnosť nosenia vďaka rozšírenému vnútornému priestoru v prednej časti.
Systém "WIND CIRCULATION" umožňujúci zvýšenú priedušnosť a cirkuláciu vzduchu vo vnútri obuvi použitím Teboxu - trojrozmerného polyamidového úpletu s dvojplošnou konštrukciou.
Inovatívny jazyk "PRESS OUT" pre komfortnú chôdzu, zabezpečuje minimalizáciu tlaku na priehlavok.
Systém "TOTAL DRY" umožňujúci zvýšenú absorpciu a desorpciu potu, zachováva mikrocirkuláciou vzduchu vo vnútri obuvi chodidlo optimálne v suchom prostredí.
Technológia "THERMO FIXED HEAL" teplom a chladom fixovaný opätok v profile optimálneho tvaru päty z tvarovo stáleho materiálu vyrobený špeciálnou šokovou technológiou.

Členková obuv ARSENAL vyrobená najmodernejšími technológiami priamo na Slovensku vhodné pre políciu, SBS, Security a iné zložky. Vhodná tiež na bežné nosenie.

Ako sa starať o kombinovanú obuv ( hladká koža / textil )

Po zakúpení obuvi by sme nemali zabúdať, že aj ona potrebuje primeranú starostlivosť. Vráti Vám to v podobe dlhšej životnosti.

Počas všetkých týchto nižšie uvedených krokov je potrebné dávať pozor na Textilnú časť, ktorá sa čistí iným spôsobom (viď nižšie **„TEXTIL“), ako koža. Po použití odporúčame obuv vždy očistiť. Ak je obuv znečistená ľahšie, stačí pretrieť vlhkou handrou / špongiou. Ak je znečistenie rozsiahlejšie, môžete aj pod tečúcou vodou (dávať pozor na textilnú časť – ňou voda ľahšie prenikne do obuvi). Následne obuv necháte vysušiť – NIE pri (ani na) vykurovacom telese (radiátor, pec,...), ale niekde vo vykurovanej miestnosti (min. 1 meter od spomínaného vykurovacieho telesa), alebo vonku (nie na priamom slnku, ale v tieni). Keď je obuv suchá, môžete ju opäť začať používať. Občas je vhodné kožu (useň) nakrémovať / navoskovať, aby si zachovala svoju pružnosť, farbu, v opačnom prípade môže popráskať a znehodnotiť sa. Pri nanášaní krému je potrebné dávať pozor, aby nebola nakrémovaná textilná časť. Po zaschnutí krému môžete použiť aj impregnačný sprej (odporúčame nanášať v exteriéri) na zvýšenie odolnosti voči vode a nečistotám (impregnovať môžete obidva povrchy súčasne).

**„TEXTIL“ sa na obuvi čistí ľahšie. Nečistoty nechajte zaschnúť (hlina,...). Hrubšie nečistoty vyčistíte kefkou - jemnou suchou špongiou. Následne pretrite vlhkou handrou a nechajte vyschnúť. Poznámka

Poznámka 1: Pri modeloch, ktoré majú membránu (napr. Gore-Tex, Dintex) odporúčame požívať krémy na to určené, aby sa v čo najväčšej miere zachovala priedušnosť. Poznámka
Poznámka 2: Príliš časté krémovanie a impregnovanie nie je pre priedušnosť kože / textílie vhodná – stráca svoj význam.

Nižšie nájdete linky na ochranné prostriedky, ktoré odporúčame na tento typu obuv.

GT.ArmyOriginal.Web.Application.DTOs.Requests.CommentForm

Ďakujeme za vašu reakciu

Obuv od slovenského výrobcu Artra

Fotografie prestavujú obuv od výrobcu Artra, konkrétne ide o model Arsenal, ktorý bližšie zobrazujeme na fotografiách z rôznych perspektív.

GT.ArmyOriginal.Web.Application.DTOs.Requests.CommentForm

Ďakujeme za vašu reakciu

GT.ArmyOriginal.Web.Application.DTOs.Requests.CommentForm

Ďakujeme za vašu reakciu