ArmyOriginal
U nás darčeky vymeníte aj po Vianociach.

Wisport Prídavné vrecko na ruksak Raccoon 7.5L grafit-sivé, Wisport

  • Kód produktu: WI-784FC
  • Hmotnosť produktu: 0,2500kg
23,90 € Cena s DPH

Popis produktu

Materiál: Cordura®
Objem: 7,5L
Rozmery: 35x18x14 cm
Hmotnosť: 205 g

Prídavné vrecko na batoh Raccoon od výrobcu Wisport. Vrecko sa skladá z hlavnej priehradky. Tá sa dá v hornej časti pomocou navlečenej šnúrky stiahnuť a prípadne aj zavrieť a zaistiť. Tento otvor sa ešte prikrýva poklopom, ktorý sa o ruksak zapne pomocou spony.

- vrecko je kompatibilné s MOLLE systémom
- rozširuje úložnú kapacitu ruksaku
- veľký ochranný poklop s rýchlo-upínacou prackou
- 2 upevňovacie popruhy na ruksak
- MOLLE popruhy po celom vrecku
- vrecko je určené pre ruksaky: Crafter, Whistler, Wildcat, Raccoon 45, 65 a 85, Sparrow 20, Sparrow 30, Silverfox, Zipperfox, ale samozrejme aj pre iné modely (aj od iných výrobcov) s MOLLE systémom, kde by ste si chceli navýšiť objem.

Prídavné vrecko Raccoon 7,5L od Wisportu

Prídavné vrecko nafotené v prevedení Pencott Badlands, ktoré môže objem ruksaku rozšíriť o značné mnôžstvo. Model vrecka Raccoon odporúčame na ruksaky s väčším objemom, ale tiež je možné vrecko pripnúť aj na menší ruksak.

Mollé kompatibilné prídavné vrecka od Wisportu

V tomto krátkom videu uvidíte dve rôzne veľkosti prídavnych vreciek od Wisportu, vhodný na rozšírenie Vášho ruksaka, tašky či vesty pomocou mollé systému.

Ruksak Ghost D.A. + Wisport kapsy

Video ukážka prídavných vreciek od Wisportu, ktoré je možné rôznymi spôsobmi pripnúť na ruksak od výrobcu Direct Action.

Jednoduché riešenie ako navýšiť objem ruksaku

Video-popis zameraný na prídavné vrecká od spoločnosti Wisport. Na záver som spravil porovnanie prídavných vreciek s objemom 4,5 - 7,5 litra.