ArmyOriginal

Mechanix Wear Zimné rukavice Element covert, Mechanix

  • Kód produktu: MEC-000427
  • Hmotnosť produktu: 0,085kg - 0,090kg
29,90 € Cena s DPH

Ako vybrať tovar?

95 % ľudí si po zhliadnutí videa vybralo správne. Vyberte si správne aj vy.

zobraziŤ video

Veľkostná tabuľka

Pre zobrazenie ďalších rozmerov potiahnite myškou.
Veľkosť Odporúčame pre šírku dlane
S 8
M 9
L 10
XL 11
XXL 12

*Namerané hodnoty v tabuľke sú uvádzané v cm.

Pre správny výber veľkosti rukavíc je potrebné zmerať si šírku dlane a porovnať ju s veľkostnou tabuľkou konkrétnych rukavíc. Odporúčame merať dlaň (vnútorná strana ruky) v najširšom mieste. Prsty by mali byť pri meraní spojené a dlaň "prirodzene" vystretá. Ak nameriate hodnotu medzi jednotlivými veľkosťami, odporúčame prikloniť sa ku tej väčšej veľkosti.

Príklad: pri nameraní šírky dlane 9,4 cm odporúčame zvoliť veľkosť L .
V prípade akýchkoľvek pochybností alebo otázok ohľadom výberu veľkosti, nás neváhajte kontaktovať. (ak sme online, odporúčame použiť chat, vpravo dolu)

Popis produktu

Zimné rukavice Element covert, Mechanix

Materiál: Softshell, TPR, Flece, Nylon, Polyester

Rukavice Element navrhol Mechanix Wear do prostredia s nízkymi teplotami, ktoré majú taktické prvky. Zimné rukavice sú veľmi ľahké, navyše sú lemované jemným flísom. Keďže nemajú membránu, sú aj priedušné.

Element sú vyrobené zo softshellovej elastickej tkaniny ktorá je vode a vetru odolná. Vnútorná časť je teplý jemný flís a na dlani je odolná syntetická koža pre maximálny komfort a ochranu. Rukavice sú vybavené neizolovaným prstom pre optimálnu zručnosť. Na palci a ukazováku je "TouchTec" - bezproblémová práca na smarphone, prípadne inom dotykovom displeji. Okolo zápästia je možné stiahnuť pomocou popruhu z termo plastickej gumy na suchý zips. Nylonová slučka s priľnavým stehom pomáha pri ukladaní rukavíc, ako aj pri pohodlnom skladovaní. Strih majú anatomicky tvarovaný, aby sa podobal čo najviac prirodzenému zakriveniu ruky.

Ak hľadáte zimné taktické rukavice, v ktorých máte cit na prste a ukazováku, sú pružné, vode a vetru odolné, je tu model Element.

Ukážka rukavíc od Mechanix Wear v novej taktickej rade

V tomto videu od Mechanix War uvidíte krátky popis každého nového modelu, či už je to Breacher, Element, Recon alebo Azimuth.

GT.ArmyOriginal.Web.Application.DTOs.Requests.CommentForm

Ďakujeme za vašu reakciu

GT.ArmyOriginal.Web.Application.DTOs.Requests.CommentForm

Ďakujeme za vašu reakciu