ArmyOriginal
U nás darčeky vymeníte aj po Vianociach.

Mechanix Wear Rukavice Fast Fit Gen 2 coyote, Mechanix Wear

Produkt je momentálne vypredaný

  • Kód produktu: MEC-001078
  • Hmotnosť produktu: 0,065kg - 0,080kg
18,90 € Cena s DPH

informujte ma o dostupnosti

Približný termín naskladnenia nie je v tejto chvíli známy. Vyplňte tento formulár a dozviete sa o opätovnom naskladnení ako prvý.

ĎAKUJEME. O DOSTUPNOSTI TOVARU VÁS BUDEME INFORMOVAŤ EMAILOM.

Tabuľka veľkostí

Veľkosť Odporúčame pre šírku dlane
S 8 cm
M 9 cm
L 10 cm
XL 11 cm
XXL 12 cm

*Namerané hodnoty v tabuľke sú uvádzané v cm.

Pre správny výber veľkosti rukavíc je potrebné zmerať si šírku dlane a porovnať ju s veľkostnou tabuľkou konkrétnych rukavíc. Odporúčame merať dlaň (vnútorná strana ruky) v najširšom mieste. Prsty by mali byť pri meraní spojené a dlaň "prirodzene" vystretá. Ak nameriate hodnotu medzi jednotlivými veľkosťami, odporúčame prikloniť sa ku tej väčšej veľkosti.

Príklad: pri nameraní šírky dlane 9,4 cm odporúčame zvoliť veľkosť L .
V prípade akýchkoľvek pochybností alebo otázok ohľadom výberu veľkosti, nás neváhajte kontaktovať. (ak sme online, odporúčame použiť chat, vpravo dolu)

Popis produktu

Materiál: Trek Dry® / Syntetická koža / Nylon / Polyester / Spandex

Rukavice Fast Fit Gen.II od Mechanix Wear sú modelom, ktorý nadväzuje na svoju veľmi úspešnú a rozšírenú predchádzajúcu verziu. Fast Fit Gen.II je v podstate veľmi jednoduchý model, z odolných materiálov, ktorého hlavnými výhodami sú nízka hmotnosť, možnosť rýchleho nasadenie či zloženia z rúk a vysoká odolnosť.

Fast Fit Gen.II má dlaň vyrobenú zo syntetickej kože, ktorá umožňuje používanie dotykových zariadení (smartfón, tablet a iné). Vrchná časť ruky je pokrytá materiálom Trek Dry®, ktorý výborne vetrá a odvádza pot. Klinové časti medzi jednotlivými prstami sú z elastického Spandexu. rovnako ako lem na zápästí.

Uchytenie rukavíc na zápästí je riešené pomocou elastickej gumičky, ktorá pritiahne rukavice k zápästiu, no zároveň je dostatočne elastická aby neškrtila ruku. Samozrejmosťou je nylonové očko na uchytenie rukavíc.

Rukavice Fast Fit Gen.II je možné prať pri teplote 30°C. Nie je vhodné používať bielidlo či žehliť !

Rukavice Fast Fit Gen.II od Mechanix v akcii

Mechanix nafotil skvelé fotky rukavíc Fast fit druhej generácie priamo v akcii. Ich využitie je všestranné - špeciálne zložky, airsoft a pod.

2.generácia rukavíc Fast Fit od Mechanix Wear

Krátka ukážka odolných rukavíc Fast Fit od Mechanix Wear, v ktorej sa dozviete o materiáloch a možnostiach týchto obľúbených rukavíc.
Fast Fit od Mechanix Wear sú určené nielen pre profesionálne využitie, ale ja na tréning, airsoft či pracovné účely.

Krátke predstavenie nových modelov rukavíc Mechanix Wear

Záznam z live predstavenia nových modelov od americkej značky Mechanix Wear, ktoré sme zaradili do našej ponuky. Vo videu Vám predstavíme rukavice Specialty 0.5 Gen.2, Specialty VENT Gen.2 a Fastfit Gen.2.
Rukavice Mechanix Wear sa vyznačujú vysokou kvalitou použitých materiálov, širokou škálou farieb ale aj precízne prepracovaným strihom a spracovaním.