ArmyOriginal

Mechanix Wear Rukavice Original covert, Mechanix Wear

  • Kód produktu: MX-502DA
  • Hmotnosť produktu: 0,085kg - 0,100kg
24,90 € Cena s DPH

Tabuľka veľkostí

Veľkosť Odporúčame pre šírku dlane
S 8 cm
M 9 cm
L 10 cm
XL 11 cm
XXL 12 cm

*Namerané hodnoty v tabuľke sú uvádzané v cm.

Pre správny výber veľkosti rukavíc je potrebné zmerať si šírku dlane a porovnať ju s veľkostnou tabuľkou konkrétnych rukavíc. Odporúčame merať dlaň (vnútorná strana ruky) v najširšom mieste. Prsty by mali byť pri meraní spojené a dlaň "prirodzene" vystretá. Ak nameriate hodnotu medzi jednotlivými veľkosťami, odporúčame prikloniť sa ku tej väčšej veľkosti.

Príklad: pri nameraní šírky dlane 9,4 cm odporúčame zvoliť veľkosť L .
V prípade akýchkoľvek pochybností alebo otázok ohľadom výberu veľkosti, nás neváhajte kontaktovať. (ak sme online, odporúčame použiť chat, vpravo dolu)

Popis produktu

Materiál: Spandex, syntetická koža, polyester

Taktické rukavice The Original® od renomovaného výrobcu Mechanix Wear. Na rozdiel od imitátorov, tieto originálne rukavice sú z kategórie profi. Značka Mechanix je preverená a osvedčená viac ako 20 rokov, poskytujú perfektnú kombináciu flexibility a ochrany.

Odolná syntetická koža na dlani a klinová časť prstov rukavíc je z pružného spandexu. Stiahnutie okolo zápästia je pomocou suchého zipsu, čím veľmi dobre prilieha.

Original® rukavice Mechanix vďaka širokej škále praktických a funkčných prvkov nie sú žiadnym prekvapením, že Original® sú najznámejšie a najčastejšie používané rukavice. Veľmi dobrý doplnok na ochranu rúk pre profesionálov, taktiež na airsoft a pod.

 

Populárne rukavice Original od Mechanix Wear v akcii

Mechanix nafotil skvelé fotky rukavíc Original priamo v akcii. Ich využitie je všestranné - špeciálne zložky, airsoft, armáda a pod.

Prečo práve rukavice The Original?

Krátka video recenzia k základnému modelu od Mechnanix Wear. Vzhľadom na overenú konštrukciu a kvalitné materiály ide o všestranné rukavice.

Coolgear.sk a jeho názor na rukavice Original

Nové informácie a referencie na rukavice ORIGINAL sa dozviete aj z tohto videa od 1:00 do 3:50.