ArmyOriginal

Mechanix Wear Rukavice Specialty 0.5 Gen.II covert, Mechanix

  • Kód produktu: MEC-001080
  • Hmotnosť produktu: 0,050kg - 0,070kg
29,90 € Cena s DPH

Ako vybrať tovar?

95 % ľudí si po zhliadnutí videa vybralo správne. Vyberte si správne aj vy.

zobraziŤ video

Veľkostná tabuľka

Pre zobrazenie ďalších rozmerov potiahnite myškou.
Veľkosť Odporúčame pre šírku dlane
S 8
M 9
L 10
XL 11
XXL 12

*Namerané hodnoty v tabuľke sú uvádzané v cm.

Pre správny výber veľkosti rukavíc je potrebné zmerať si šírku dlane a porovnať ju s veľkostnou tabuľkou konkrétnych rukavíc. Odporúčame merať dlaň (vnútorná strana ruky) v najširšom mieste. Prsty by mali byť pri meraní spojené a dlaň "prirodzene" vystretá. Ak nameriate hodnotu medzi jednotlivými veľkosťami, odporúčame prikloniť sa ku tej väčšej veľkosti.

Príklad: pri nameraní šírky dlane 9,4 cm odporúčame zvoliť veľkosť L .
V prípade akýchkoľvek pochybností alebo otázok ohľadom výberu veľkosti, nás neváhajte kontaktovať. (ak sme online, odporúčame použiť chat, vpravo dolu)

Popis produktu

Materiál: AX Suede™ 0,5mm, syntetická koža, Trek Dry®

Špičkové rukavice Specialty 0.5 Gen.II od Mechanix Wear, predstavujú vrcholnú kombináciu moderných materiálov, ktoré poskytujú užívateľovi vysoký cit v prstoch, no zároveň sú veľmi odolné voči oderu. Specialty 0.5 Gen.II sa vyznačujú aj veľmi nízkou hmotnosťou, v závislosti od veľkosti vážia od 50g až 65g na pár.

Rukavice Specialty 0.5 od známej americkej značky Mechanix Wear sú určené predovšetkým na taktické účely, pre profesionálne využitie, ale rovnako dobre Vám poslúžia na airsofte, pri tréningu či na chate.

Na dlaňovej strane je materiál AX Suede™ (semiš), ktorý je hrubý 0,5 mm a zaručuje vaším rukám veľmi vysokú citlivosť prstov (snajper, manipulácia so zbraňou, alebo iná práca, kde je potrebné chrániť ruky a zároveň v nich mať vysokú citlivosť). Vrchná časť je z materiálu Trek Dry®, ktorý veľmi dobre odvádza pot. Zapínanie na zápästí, je v tomto prípade zabezpečené mohutným suchým zipsom, ktorý je umiestnený na vrchnej strane ruky. Samozrejmosťou je využitie elastického a priedušného Spandexu v oblastiach medzi prstami.

Model Specialty 0.5 Gen.II je možné prať pri teplote 30°C. Nie je vhodné používať bielidlo či žehliť !

Rukavice Specialty 0.5 Gen.2 od Mechanix Wear

Krátka ukážka týchto kvalitných profesionálnych rukavíc Specialty 0.5 Gen.2 od Mechanix Wear, ktoré poskytujú výrobný cit v prstoch.
Mechanix Weat Specialty 0.5 Gen.2 sú novou generáciou rukavíc, vyrobených z odolných materiálov, pričom pár váži približne 60g.

GT.ArmyOriginal.Web.Application.DTOs.Requests.CommentForm

Ďakujeme za vašu reakciu

Krátke predstavenie nových modelov rukavíc Mechanix Wear

Záznam z live predstavenia nových modelov od americkej značky Mechanix Wear, ktoré sme zaradili do našej ponuky. Vo videu Vám predstavíme rukavice Specialty 0.5 Gen.2, Specialty VENT Gen.2 a Fastfit Gen.2.
Rukavice Mechanix Wear sa vyznačujú vysokou kvalitou použitých materiálov, širokou škálou farieb ale aj precízne prepracovaným strihom a spracovaním.

GT.ArmyOriginal.Web.Application.DTOs.Requests.CommentForm

Ďakujeme za vašu reakciu

GT.ArmyOriginal.Web.Application.DTOs.Requests.CommentForm

Ďakujeme za vašu reakciu