ArmyOriginal

Pentagon Ruksak AKME DuraFlex® 22L coyote, Pentagon

  • Kód produktu: PEN-002422
  • Hmotnosť produktu: 0,6700kg
35,90 € Cena s DPH

Popis produktu

Materiál: 100% Polyester
Polstrovanie: EVA pena

Ľahký outdoor ruksak Akme 22L
od výrobcu Pentagon si obľúbite hlavne pre jeho nízku hmotnosť, jednoduchosť a nápaditý dizajn zároveň.

Vo vnútri nie je delený na niekoľko priehradok, ale má jednu hlavnú priehradku, v ktorej je uchytenie na notebook (max. rozmer 33 x 25 x 3 cm) a na opačnej strane je malé organizačné vrecko so zapínaním na zips (doklady, peniaze a iné drobné veci a cennosti). Spomínaná priehradka na notebook je chránená mäkkým polstrovaním na chrbtovej časti. Otvor hlavnej priehradky sa dá stiahnuť pomocou šnúrky a je krytý chlopňou, ktorá sa zapína plastovou sponou značky DuraFlex = kvalita a spoľahlivosť. Na tejto chlopni je malá priehradka so zapínaním na YKK zips, kde si môžete odložiť veci, ktoré potrebujete mať ako sa hovorí "po ruke". Na prednej strane ruksaku je menšia priehradka so zapínaním na YKK zips. Bočnú stranu ruksaku je možné stiahnuť pomocou popruhov. Po stranách sa nachádzajú otvorené priehradky na fľaše s vodou a pod.

Chrbtová časť má mäkké a ohybné polstrovanie, ktoré je postavené tak, aby bolo komfortné a vzdušné. Dĺžkovo nastaviteľné ramenné popruhy s polstrovaním, medzi ktorými je pútko, čím sa zvyšuje komfort pri nosenú ruksaku v ruke. Ramenné popruhy majú po sebe pásy, na ktoré sa dajú využiť na zavesenie ďalších predmetov, kapsičiek a pod.

Parametre:
Rozmery: 28 x 16 x 49 cm
Hmotnosť: 0,67 kg
Objem: 22L

Maximálny možný rozmer notebooku je 33 x 25 x 3 cm, tak aby sa dal vložiť a vybrať z polstrovaného priečinka!

Ruksak Akme 22L

Niekoľko detailných fotografii ruksaku Akme od výrobcu Pentagon Tactical.

Ruksak AKME v krátkej ukážke

Ľahký outdoor ruksak Akme 22L od výrobcu Pentagon si obľúbite hlavne pre jeho nízku hmotnosť, jednoduchosť a nápaditý dizajn zároveň. Pozrite sa ako skvele vyzerá v krátkej video-ukážke priamo od výrobcu Pentagon.

Objem ruksaka AKME DuraFlex® 22L od Pentagonu

Detailný video popis ruksaka AKME Duraflex® od gréckej značky Pentagon, v ktorom uvidíte ako objemové možnosti, tak aj všetky detaily dizajnu.
AKME Duraflex® je menší ruksak s celkovým objemom 22L,vďaka čomu je vhodný aj na každodenné nosenie.