ArmyOriginal

Pentagon Ruksak Assault 30L čierny, TAC MAVEN by Pentagon

Produkt je momentálne vypredaný

  • Kód produktu: TAC-002355
  • Hmotnosť produktu: 1,1000kg
34,90 € Cena s DPH

informujte ma o dostupnosti

Približný termín naskladnenia nie je v tejto chvíli známy. Vyplňte tento formulár a dozviete sa o opätovnom naskladnení ako prvý.

ĎAKUJEME. O DOSTUPNOSTI TOVARU VÁS BUDEME INFORMOVAŤ EMAILOM.

Popis produktu

Ruksak Assault 30L čierny, TAC MAVEN by Pentagon

Materiál: 100% Polyester s PVC vrstvou
Polstrovanie: EVA pena

30 litrový ruksak Assault od výrobcu nového výrobcu TAC MAVEN. Assault je vyrobený z polyesteru, ktorý je pevný a oderuvzdorný. Materiál je zvolený veľmi vhodne, nakoľko nie je ani veľmi tenký (slabý) a taktiež nie je príliš tvrdý a hrubý (zlá manipulácia a pod.).

Skladá sa zo 4 priehradok - 2 sú väčšie a 2 menšie na prednej časti.

Prvá väčšia priehradka sa otvára pomocou dvojcestného zipsu (zipsami odopnete 3 strany zo 4). Vo vnútri sú ďalšie dve menšie priehradky (jedna sa zapína na zips a druhá je sieťkovaná). Druhá väčšia priehradka má ďalšie 3 menšie priehradky. Na prednej časti ruksaku sa nachádzajú spomínané 2 menšie priehradky, ktoré sa zapínajú na dvojcestný zips. Je možné v nich uchytiť perá, baterky a iné taktické príslušenstvo.

Na vrchnej časti ruksaku je MOLLE systém na uchytenie ďalších kapsičiek a iných doplnkov. Po stranách sú 4 kompresné popruhy so zapínaním na plastové klipy.

Aký je nosný systém?
Ruksak Assault 30L má polstrované popruhy, ktoré sú šírky cca. 5cm. Na ramenných popruhoch sú umiestnené D-krúžky na zavesenie rôzneho príslušenstva (poľná fľaša, baterka a pod.). Taktiež chrbtová časť je polstrovaná z mäkkého a ľahkého EVA materiálu pre vyšší komfort. Má nastaviteľný hrudný popruh na plastový klip. Všetky popruhy sú dĺžkovo nastaviteľné.

Vzadu medzi polstrovaním a látkou je priestor na umiestnenie hydra vaku na vodu.

Rozmery: 51x29x28 cm
Hmotnosť: 1,1kg

Ukážka objemu ruksaka Assault 30L od Tac Maven

Ruksak Assault 30L , jeho objem a dizajn v praktickej video ukážke, ktorá Vám priblíži tento vydarený ľahký model od značky Tac Maven.
Tac Maven by Pentagon je dcérska značka známeho gréckeho výrobcu Pentagon Tactical, čo je vidieť nielen v dobrom dizajne ruksaka ale aj použitých materiáloch.

GT.ArmyOriginal.Web.Application.DTOs.Requests.CommentForm

Ďakujeme za vašu reakciu

GT.ArmyOriginal.Web.Application.DTOs.Requests.CommentForm

Ďakujeme za vašu reakciu